Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סנגיונג רקסטון - הכיעור עדיין ב-DNA של היצרנית הקוריאנית

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין אם נשאר עם יכולות שטח ונעילות או שנהיה עירוני

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הנאמר, הדור האחרון (הנוכחי) של הרקסטון הוא המוצלח ביותר עיצובית.

כמו עם כל רכב חדש עד שלא רואים אותו בעיניים לא ניתן לשפוט רק על פי תמונות. אני זוכר את שרשור הצגת האיביזה החדשה ב 2009 שקטלו לה בפורום את הצורה (תרתי משמע).

הרקסטון החדש הוא בין רכבי השטח שעדיין מציעים שלדת סולם והילוך כוח, מה שאומר פוטנציאל ליכולת שטח טובה. אני מאמין שהדור הבא של הרקסטון שיושק עוד כמה שנים כבר לא יוכל להבנות בתצורה הזו.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני דווקא חושב שהרקסטון הקודם יפה - אבל אני גם מאלו שלאדה ניבה נראית להם כמו עיצוב נכון וטוב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פרטים - מגיע עם 5 או 7 מושבים , מצויד במנוע 2.2 דיזל של מרצדס שמייצר 180 כ"ס ומשודך לתיבה ידנית או אוטומטית 7 הילוכים,

מאובזר בDRLים ,פנסים עוקבי פנייה, תמיכה באנדרואיד ואפל ועוד כל מיני פינוקים מודרנים.

מבחינת בטיחות יש התקדמות משמעותית לסאנגיונג, כמו סיוע לבלימה ,מערכת נגד התהפכות , אזהרת התנגשות , בלימה אוטונומית זיהוי תמרורים ועוד.

נראה כמו התקדמות רצינית לסאנגיונג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל יחסי, אמר הזמר הזה של אדון שוקו. לשים אותו ליד האקטיון זה כמו לעשות תחרות יופי בין אלברט לאריק זצ"ל. לטעמי רכב נחמד, האחוריים נראים כמו (צפון) קוריאני בשירותים והבפנוכו נראה מפנק, אם כי קצת מרדים. בעיקר בגלל המעויינים שמזכירים לי שמיכת פוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אבל הייתי נשכב שם על הדשא ונרדם בכיף- עכשיו.

גם אני.

לגביי האוטו - כמה מותר לה לגרור מישהו יודע? יותר או פחות מדפנדר ארוך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

הרכב בארץ.

לטובה יש לציין שלמרות העליית מחיר, מפרט הבטיחות שופר ובמקום 4 כריות אויר ומובילאיי יש מערכות בטיחות מקוריות ו-9 כריות אוויר וזה הדגם הראשון של סאנגיונג בארץ עם מערכות בטיחות מקוריות.

מקווה שהמערכות יטפטפו לשאר הדגמים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהלנד קרוזר פראדו החדשה יותר מכוערת

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הקפצתם את זה אחרי שנה אז הם הולכים להתחיל לייצר מכוניות בדטרויט בקרב והם פרסמו מה יהיה הרכב הראשון שלהם.

בעיקרון SsangYong שייכים לmahindra והם פותחים מפעל בארה"ב שייצר בעיקר רכבים של SsangYong

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, יחסית למהינדרה זאת יצירת מופת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...