Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כאבי ראש ובחילה אחרי שימוש בsonax למזגן

meldo
שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למען מי שיקרא בעתיד, לא צריך רימון, זה בערך כמו להפיל פצצת אטום על בעיה של קן נמלים בחצר.

בכל חנות אביזרי רכב יש מיכלי תרסיס קטנים וזולים (כ 30 ש"ח) שנועדו בדיוק לקטילת עובש במזגן (באים אפילו ב 3 ניחוחות שונים), 2 ריסוסונים קטנים באזור שאיבת האויר (בד"כ ליד רגלי הנוסע) והבעיה נפתרה.

יש לי מיכל כזה אצלי בתא כפפות, מחזיק המון זמן.

זה המוצר:

img.aspx?img=images%5CSUNRISE.jpg&width=600

איזור שאיבת אוויר? הכוונה לפתחים של המזגן לרגליים ?

Honda Civic 2006 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באותו אזור.

שים לב שזה בדרך כלל שם.

יש רכבים שזה במיקום אחר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב ששמכשיר אוזון יעבור פה.

לטיפול ולסירוק שארויות החומר ייה צורך בפירוק המאדה שטיפה שלו עם אקונומיקה מודללת ואאו תכשיר יעודי אחר.

במחשבה חוזרת, אולי ללא תכשירים יעודיים כי לך תידע מה עושה לך את הכאב ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחם פעיל במקום או בתוך פילטר המזגן (תאלתר), שקיות פחם פעיל תלויות על פתחי האוורור ובכל מקום שיש בו סירקולציה של אויר ממע' המיזוג. אם יש מיזוג בתא הכפפות הנח גם שם סלסלת פחם. פחם פעיל יודע לנטרל ריחות ויותר חשוב כימיקלים ורעלנים. תמצא בכל חנות דגי נוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, חביבי, פתרתי לך את הבעיה בזכות הערה של אשרי שהזכיר לי משהוא שביצעתי כבר מספר פעמים.

כנס לכל חנות חיות, בקש מסנן פחם פעיל לארגז צרכים של חתולים. זה דפים מלבניים כאלה, יש בד"כ 2 באריזה ועולה כ 15 ש"ח.

החלף פילטר מזגן ועל הפילטר עצמו, פרוש את המסננים של החתולים, תוך כמה פעולות סירקולציה כל הריחות נעלמים או מופחתים בצורה משמעותית מאוד.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוזון ינקה את החומר שנשאר מהסונקס שגורם לי לתופעות הרעות? ממה שאני מבין זה מטפל רק בחיידקים פטריות וכדומה

אני לא חושב שינקה אבל אולי שווה לנסות אוזון או מה שהציע בגירה, לפני שנכנסים לעבודה יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...