Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לסמנכ"ל צעיר [160-240 אלף תקציב]

guysapir
שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד משהוא חשוב , דיבורית מקורית ולא התקנה מקומית , אני יודע שזה דרישה מוזרה אבל בנוסף לנהיגה הרכב זה המשרד השני שלי לכן חשוב לי דיבורית טובה כמו באוקטביה שלי היום

מאזדה 6 מגיעה עם מערכת מקורית.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי קח כמו כולם קיה פורטה או טויוטה קורלה: אמינות, חסכון, אחזקה זולה

כפי שרשמתי קודם זה לא אופציה עקב פוליטיקה פנימית

מה אתם אומרים על skoda kodiaq accessories 2 tsi

או skoda kodiaq 2 tdi

5 מושבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח סובארו פורסטר אם אתה רוצה ג'יפון, היות ואתה אוהב סטיישן גם סובארו אאוטבק זו בחירה מעניינת, רכב מצוין, תיקח את הגרסה החזקה יותר, תהנה מכל רגע

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי נסיעת מבחן אני אמור לקבל את הרכב ל24 שעות ביום שני , הבעיה שלי עם הרכב הזה זה צריכת דלק לפי הכתבות הרכב לא חסכוני .

הרכב שאני מאוד רוצה אך היבואן לא מוכן לייבא זה סקודה אוקטביה RS סטיישן

בכלל אני מאוד אוהב רכבי סטיישן ,או סאדן קופה , לא כל כך אוהב רכב כגון A3 קצת קטן לי

כמו כן המחיר בליסינג לאודי נראה לי הרבה יותר גבוה מסופארב .

כפי שאמרתי יש תקציב יפה אך יש גם תקציב על החזר חודשי.

לכן נפסל פיגו 3008 GT

כמי שיושב על הרכש ,כספים אני לא יכול להגזים בכל זאת יש לי בעלי מניות.

אחי נוהג{ב508 2016} עם רגל כבדה מאד ומשיג 1-10 בתוך העיר,1-14 מחוץ לעיר,וב 110 קמ"ש בכביש שש 1-20.

הרכב עשה בשמונה חודשים 21,000ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שאם לעובדים שלך אתה נותן איוניק - קח סונטה.

הקודיאק (וגם הג'וליה) יהיו מאד יקרים בליסינג כי אין עליהם הנחות לציי רכב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם נציג חברת הליסינג - ובקש רשימה של הרכבים אשר יש אפשרות לקבל.

נהל שיחה נחמדה וקלילה ושאל, האם הוא אולי נתקל או שמע, על בבקשות מיוחדות.

(רכבים אשר לא מופיעים ברשימה הרגילה ) ולבסוף חברת הליסינג אישרה במחירים סבירים.

העלה את הרשימה המעודכנת לדיון..

ורשום פחות או יותר עדיפויות - כך יהיה לנו בסיס טוב יותר ליעוץ.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצות הבאות -

יונדאי סונטה - מתחרה ישירה מול הקאמרי ולמען האמת נחשבת לטובה ממנה בכל פרמטר. היברידית ולכן חסכונית, מאובזרת, שקטה, נוחה, מרווחת ומפנקת.

קיה נירו - פחות או יותר אותן התכונות אך פרקטית יותר במרכב של ג'יפון.

והמאזדה - אמנם קצת פחות חסכונית אבל מצד אחד מספיק אנונימית בכדי לא להוציא עיניים ומצד שני נותנת לך הנאה מנהיגה, ביצועים נאים ועיצוב פנים שמביט לסדרה 5 בלבן של העיניים (למען האמת זו העתקה ישירה) ובדגם הפרימיום פלוס האבזור הוא מכאן ועד הירח בערך כולל מערכת סטריאו באמת מרשימה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועיצוב פנים שמביט לסדרה 5 בלבן של העיניים .

ישבת בסדרה חמש החדשה? המאזדה נראית מצוין, גם מבחוץ וגם מבפנים ואין ספק שהיא איכותית.אבל אל תשלה את עצמך שהיא איכותית ברמה של 5. זה לא קרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות החומרים של סדרה 5 יותר גבוהה מהאיכות (הגבוהה לעצמה) של מאזדה 6 בגירסת פרימיום פלוס, בזה אין ספק.

אבל מבחינת איבזור ועושר של האינטריור, ל-6 אין יותר מידי במה להתבייש מול הסדרה 5 (יש בה דברים שאפילו בסדרה 5 אין, כגון דיפוני עור על הדשבורד). ועדיין, אני לא חושב שהן ברות השוואה וקשה לי להאמין שלקוח שמחפש מכוניות בסגמנט של סדרה 5 יבחר במאזדה 6.

לצורך העניין, ישבתי ואפילו נהגתי ב-6 החדשה (בגירסת פרימיום פלוס) וגם ב-540i (עם קיט של M, אם זה משנה) חדשה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת איבזור בטוח שלא, אני דיברתי ספציפית על האיכות. דיפוני עור על הדשבורד בב.מ.וו זו תוספת (BMW Individual) מחיר לא קטנה כמיטב המסורת הגרמנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...