Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לסמנכ"ל צעיר [160-240 אלף תקציב]

guysapir
שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי , אחרי נסיעת מבחן בסונטה , ניסן מקסימה , אקסטריל ומצובישי אוטלנדרPHIV

,3008

נראה לי שאני הולך על הקודיאק גירסת הדיזל או 2 ליטר הבעיה זה זמן אספקה (וכמו כן רק 2 חברות ליסינג זורמות איתי על הרכב הזה ) או ה3008 גירסת הGT רק זה נורא יקר . ואין בגאז

או אקסטריל

הניסן נפסלה עקב מחיר הליסינג וצריכת דלק ,

הסונטה נפסלה בגלל שזה רכב זקן ובנוסף הפלסטיקה מאוד עלובה .

המצובישי נפסל כי לא היה דינמי וכמו כן צריכת הדלק ללא הטענה בחשמל ממש גרוע .

את הנירו פסליתי עקב תא מטען קטן (יש לחמי את הרכב ,זה גם התלונה שלו השבוע לקחתי את הרכב הכנסתי עגלת תינוק ותיק ונגמר המקום . )

המנכ"ל שלנו נוסע על סוקדה סופרב , ועכשיו אני מזמין לו סקודה סופרב LK , זה האופציה הזולה ביותר המנכ"ל לא יושב בחברה בארץ רק פעמים בחודש נמצא בארץ. לקנות את הרכב שהמנכל נוסע בחברת האם בחו"ל עולה בארץ הרבה מעל מיליון ש"ח בצבע שחור ודגם שבארץ נחשב מאוד עברייני . אתמול המנכ"ל זרק לי אופציה שאני לא יודע כמה זה שווה לי רוצה לרכוש BMW 330E במקום להזמין לי סקודה בליסינג מה אתם אומרים שווה ? .(אני בכל מקרה משלם רק שווי שימוש לא עלות הליסינג )

לגבי אלפא המנכ"ל לא מוכן המחיר בארץ יקר מידי

שוב עדיין לא יודע איזה רכב לקחת , כפי שרשמתי קודם לא צריך רכב 7 מושבים אך לא רוצה רכב קטן אין בעיות חניה ואוהב רכב עם באגז גדול . כרגע אנחנו זוג +1 בעתיד הקרוב עוד 1

אשמח לעזרה נוספת ממש מבולבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה 330E יכולה להיות מתאימה.

המחיר שלה די סביר בפלח הנ"ל, היא נחמדה לנהיגה ויש לה את ההופעה הנכונה.

(בגלל התדמית, את השרשר :wink: הכבד, הכנס מתחת לחולצה, כך פחות יבלוט)

אבל.. גם אותה בדוק מבחינת תא המטען, הוא לא כל--כך גדול.

וחבל שהמנכ"ל פסל את הג'וליה - על-אף שאני מבין אותו והוא צודק.

הרכב הנ"ל באמת מיוחד, אבל היבואן עולה על עצ.. שיחים גבוהים.

ובסוף הם ימעכו.. השיחים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...