Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אדם S - מערכת פליטה/דאון פייפ/משהו אחר

שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^^ עשה אצלי משהו דומה רק ההיפך עם הרזונטור, כדי שלא יהיה רעש מעיק בנסיעה מנהלתית רגילה הגדיל מעט את הצינור שמחליף את המשתיק והוא אכן פגע בתוצאה.

אהבתי מאוד את מה שיצא, במיוחד כשמדובר בפתרון זול מאוד לעומת החלפת מערכת פליטה שלמה / דאון פייפ וכו'.

GUY - לגבי סיאט אני הבנתי שלא תמיד אנשים מרוצים מהתוצאה היות וזה אינדיבידואלי בין כל רכב ויצרן, כדאי לבדוק מול אנשים שעשו כבר.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

liav12 אתה עובר טסט בלי רזונטור בלי בעיה או שזה מסובך יותר עכשיו ?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב חדש והטסט שיהיה הוא ב 2020 כנראה אז עד אז אוכל להחזיר עוד כמה רזונטורים כאלו.

ממה שאני מבין אין בעיה עם הורדת רזונטור

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי לעשות את זה לרכב שלי, בצורה כזו שלעשות לרזונטור המקורי חיבורים עם ברגים, ולצינור של הביטול גם. ואז בעצם לעשות אותו "פריק", וככה אוכל להחליף לפני טסט.

דרך אגב, אתה לא מפחד מפגיעה באחריות יצרן?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מיקומים ותצורות - אין לי מושג בזה אתה תצטרך להתייעץ עם מומחה.

בנוגע לאחריות יצרן - ממה שאני יודע אין כל פגיעה באחריות יצרן (אבל כדאי לבדוק), בסה"כ צינור שחוסם רעש, גם אפשר תמיד להחזיר אותו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכרח להודות שאור עשה עבודה נהדרת אצל ליאב - וקיים שיפור ענק כרגע. סופסוף האוטו לא נשמע כמו שואב אבק.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ עשה אצלי משהו דומה רק ההיפך עם הרזונטור, כדי שלא יהיה רעש מעיק בנסיעה מנהלתית רגילה הגדיל מעט את הצינור שמחליף את המשתיק והוא אכן פגע בתוצאה.

אהבתי מאוד את מה שיצא, במיוחד כשמדובר בפתרון זול מאוד לעומת החלפת מערכת פליטה שלמה / דאון פייפ וכו'.

GUY - לגבי סיאט אני הבנתי שלא תמיד אנשים מרוצים מהתוצאה היות וזה אינדיבידואלי בין כל רכב ויצרן, כדאי לבדוק מול אנשים שעשו כבר.

כן הבנתי שהרוב לא ממליצים על הורדת רזינטור, השאלה היא אם מבטלים דוד כמה חופר זה יהיה וכמה קשה יהיה לעבור עם זה טסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכרח להודות שאור עשה עבודה נהדרת אצל ליאב - וקיים שיפור ענק כרגע. סופסוף האוטו לא נשמע כמו שואב אבק.

:lol::lol::lol:

ננסה להעלות סרטון עוד מעט.

גיא - אין לי מושג אתה תהיה צריך להתייעץ עם מומחה בנושא, ממלית לגשת אליו או למישהו אחר שגם מתמקצע בזה.

כל מוסכניק / "אגזוזן" שמתעסק בזה יכול להוריד, הבעיה זה איזה צינור מחליף הוא שם לך במקום (ראיתי כאלה שסתם לוקחים צינור ברזל ומרתכים במקום).

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאין תשובה חד משמעית בעניין, זה נראה לי גם עניין של טעם.

כמובן שאני אלך למישהו שמבין ולא לנגר שיעשה לי ניסויים על הרכב.

מבחינת טסט, כמובן שביטול דוד אחורי לא יעבור אבל יש לזה השלכות מבחינת שוטר שעוצר אותי לבדיקה שיגרתית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאין תשובה חד משמעית בעניין, זה נראה לי גם עניין של טעם.

כמובן שאני אלך למישהו שמבין ולא לנגר שיעשה לי ניסויים על הרכב.

מבחינת טסט, כמובן שביטול דוד אחורי לא יעבור אבל יש לזה השלכות מבחינת שוטר שעוצר אותי לבדיקה שיגרתית?

קפוץ גם ובדוק קאטבק אחורי של רימוס - צנרת בלי הדוד שיש הרבה וואגיות כאלה איתה וסאונד יפה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שיש כמה חבר׳ה שעושים את זה קאסטום חוץ מאור פאב שהעבודות שלו נראות מעולה ובהתאם גם המחיר, יש בחור בפייסבוק שמפרסם ביטול של דוד אחורי קאסטום שנראה ממש טוב.

אני רק מפחד מההתקנה, יש למישהו נסיון עם הסדנאות האלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ ללכת על סדנה עם אמאבא, מדובר באנשים מקצוענים שיודעים לעבוד עם ריתוך כמו שצריך וגם התוצאות בהתאם.

יש את אור , יש את ארגונטיקס, יש את ספול (spool) מאשקלון כמדומני שרציתי ללכת אליו אבל היה לי קצת רחוק הנסיעה, ויש עוד לא מעט אנשים שמתעסקים עם זה, אפשר לשאול גם או לעשות פה חיפוש על המלצות, לי אין נסיון איתם בכל אופן.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בחור בשם ויסאם, מהצפון, מתקין ביטול מלא לדוד האחורי (כמו התמונה ששמתי- אבל זה לא העבודה שלו).

מישהו התנסה עם העבודות שלו? מכיר ויכול לתת חוות דעת?

המחיר מפתה, פחות מ 2000 שח כולל התקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...