Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות וסקירת מרוצי הסופרמוטו והקטנועים מה-18/2 (מאוחד)

10barosh
שימו לב! השרשור הזה בן 7029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מה שקורה כשלוחצים ג'וי רייד 200 מעבר למגבלות במקצה חימום...

:-)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

משיחות בין הקהל שמעתי על רוכב שהאופנוע היה אצלו בחדר שינה והאישה ישנה בסלון

זה מכור אמיתי..

גם אני שמעתי עליו.

דפוק על כל הראש זה.. בחיי...

DSCN3921aa.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשלוחצים ג'וי רייד 200 מעבר למגבלות במקצה חימום...

:-)

אני בטוח שמטרו דפקו קופה יפה על הבחור האמיץ/מטומטם (בחר את התשובה הנכונה) שבחר קטנוע כל כך מתאים למרוץ.

למרוץ הבא אני מציע לו שיקח T-MAX לפחות השלדה והמתלים יותר טובים:roflmao:

"...for long you live and high you fly and smiles you'll give and tears you'll cry and all you touch and all you see is all your life will ever be"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שמטרו דפקו קופה יפה על הבחור האמיץ/מטומטם (בחר את התשובה הנכונה) שבחר קטנוע כל כך מתאים למרוץ.

אני חושב שמגיע לו כל הכבוד על הרוח הספורטיבית - "קטנוע לא מתאים" זו לא סיבה שלא לבוא להתחרות ולהנות. (ואגב, למיטב זכרוני הוא היה במשך כל היום עם חיוך מרוח מאוזן לאוזן, והוא אפילו לא סיים אחרון למרות שכל הקטנועים האחרים הוכנו במיוחד למרוץ...)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:wink: :wink: אההה נראה לי שהמשקל של הרוכב אההה איך לומר את זה בעדינות, לא ממש תרם למרווח ההטיה של הקטנוע. אבל צחוק בצד,וכל הכבוד להשתתפות בצד, ממש ממש ממש לא לעיניין לאפשר השתתפות במירוץ ללא ציוד בטיחות מינימלי בחלק התחתון,יענו ג'ינס ונעליים חצאיות?? לא מתאים.

ומה בדיוק קרה שם עם כפיר?? הוביל עם רצח בעיניים וויתר די בקלות לשפיצר ןאוחיון..רק בשביל להראות מהמקום השלישי יכולת טכנית יפה מאד..זה כמו לבוא עם המון המון סיגנון להילחם נגד טייסון,אולי אתה חזק מאד בטכניקה, אבל לטייסון (כמו לאוחיון ושפיצר) יש לב של אריה שמבדיל אותו (בימיו הטובים) משאר רקדני בלט\איגרוף...

היה אחלה של אירוע, נהניתי בטירוף וזה מזקן שנמנע מאירועים ומפגשי אופנוענים.

(סוג של מיזנטרופיה)

dont drink & drive, just smoke & ride

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נימיז, בקשר לעניין המיגון - עוד לפני המרוץ הובטחה הקל חד פעמית למתחרים בתחום הקטנועים, בכל הקשר למיגון, כדי לאפשר להם לטעום את טעם המרוצים. בסופרמוטו (על כל הקטגוריות), לא הותרה "ההנחה" הזו.

(אגב, רוכב הג'וי רייד היה אומנם עם ג'ינס, אך מתחת היו לו מגיני ברכיים - לא שזה משנה כי הביקורת שלך בהחלט לגיטימית למרוצים שבשגרה).

לגבי כפיר לוין - בשל בעיה במצערת, נתפסה לו המצערת (למיטב הבנתי, זה קרה גם בפתיחת גז, וגם בסגירה), דבר שגרם לו לאבד שניות חשובות ומיקומים חשובים עוד יותר. ראיתי את הבחור רוכב במסלול "בשגרה" וללא התקלה, הוא בהחלט היה מדורג גבוה יותר.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...