Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ שרשור מתגלגל

Menashe123
שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש על זה קונפליקט, בספר רכב הישראלי כתוב שאפשר 95 ואומרים שבחו"ל כתוב 98 וקרה משהו בתרגום.

בכל אופן, מנוע ביחס דחיסה גבוה ואני הולך על בטוח. אחרי ההרצה הייתה תקופה קצרה שנסעתי על 95, לא באמת יכול להצביע על שינוי מורגש אבל בשביל השקט הנפשי, שם לה 98.

Sent from my HUAWEI VNS-L22 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השאלה איך מודדים את האוקטן במדינה בה הספר באנגלית. 95 של אמריקה זה לא 95 של ישראל (כנ"ל אירופה). יש כל מיני שיטות מדידה גם - ROZ/RON.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה איך מודדים את האוקטן במדינה בה הספר באנגלית. 95 של אמריקה זה לא 95 של ישראל (כנ"ל אירופה). יש כל מיני שיטות מדידה גם - ROZ/RON.

זה היה בחצי צחוק.

אבל גם עניין ה OCTANE RATING השונה לא מסביר את זה כי: (אנחנו עובדים לפי RON כמו ביפן)

80-screen_shot_2016_04_15_at_1_12_00_pm_649e96af65e99eaa751534fddfc43f076de9a78a.png

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לשמוע את הרשמים שלך מהצמיגים החדשים אבל בעצם...הצמיגים ה"גרועים" שבאים עם הרכב במקור הם פיצ'ר מכוון ולא באג תכנוני או קמצני אז זה בעצם לא הורס במקצת את החוויה של הרכב?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לשמוע את הרשמים שלך מהצמיגים החדשים אבל בעצם...הצמיגים ה"גרועים" שבאים עם הרכב במקור הם פיצ'ר מכוון ולא באג תכנוני או קמצני אז זה בעצם לא הורס במקצת את החוויה של הרכב?

תלוי לאן אתה מכוון.

כשהBRZ של חבר שלי הייתה סטוק הוא היה יוצא לדריפט בכל פניה הכי קטנה בלי מאמץ, זה ממש כיף, אבל מה לגבי טיולים?

עם צמיגים אוחזים אפשר לקחת פניות הרבה יותר מהר ולייצר קצב הרבה יותר גבוה, אבל כמובן שככה יותר קשה להוציא את הרכב לדריפט.

אין פה נכון\לא נכון יותר\פחות טוב, זה פשוט עניין של העדפה אישית והתפשרות.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מאד צודק, ראיתי גם את הסקירה בטופגיר ושם ג'רמי הזכיר שבכוונה יש צמיגים לא רחבים שנותנים את התחושה של ההחלקה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיצ'ר הזה הוא גימיק, מגניב לשמוע על האומץ של המהנדסים להוציא רכב עם צמיגים כאלה כדי להדגיש את האופי שלו, במבחן המציאות זה לא עומד ולא ניתן לטייל עם הרכב ככה, לא קניתי אותו כדי לעשות דריפטים מרמזורים...

מה שכן, הסיבה שאני כל כך מבסוט מהם היא שהם נותנים אחיזה מעולה, בסיבובים ותחת בלימה אבל עדיין לא נותנים תחושה של אחיזה מוגזמת או שהרכב לגמרי דבוק לכביש.

רוצה להוציא זנב? יצא

לא כמו עם הפרימסי אבל עדיין מאפשרים את זה בלי להגזים עם הפרובוקציה.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני האישי, ממש לא גימיק, אבל אני לחלוטין לא שופט וכל אחד זכאי לדעות ולבחירות שלו ברכוש שלו, אבל אם אתה

"לא קניתי אותו כדי לעשות דריפטים מרמזורים(?) " אז קופרה (סתם כדוגמא) הייתה נותנת לך ביצועים הרבה יותר טובים מהברז.

או שקנית את הרכב בגלל תצורת הקופה ועכשיו אתה "מתקן ליקויים" שבאו עם התצורה?

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה יצא לך פעם לטייל בכביש טכני בנהיגה רצינית עם ברז נועלת פרימסי? מניח שלא ובגלל זה המלצת לי לקנות קופרה רחמנא ליצלן כי הנחת שמעניין אותי רק קצב.

ההתנהגות של הרכב מופתית, בכל פרמטר בכבישים האלה אבל עם צמיגי הפח המקוריים אי אפשר לנצל שום דבר מיזה, אתה מגיע במהירות שאתה אמור להגיע והרכב מאבד את הקו כי אין שם שום אחיזה שתגבה אותו מצד הצמיגים. יש הבדל עצום בין המישלינים האלה שמבחינת אחיזה ממוצבים יחסית בקצה התחתון של הסקאלה לעומת הסמי סליקים שבאמת פוגעים באופי של הרכב ומדביקים אותו לאספלט.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה בדיוק העניין, ה BRZ לא נועדה או תוכננה לתפור כבישים כאלה בקצב מהיר ואם כן, זה תוך החלקות ישבן ולא תוך הדבקות לכביש במהירויות גבוהות.

אם יש איזה חוזקה מאוד משמעותית ויוצאת דופן בברז זה שהיא מאפשרת להנות מ-א-ו-ד תוך כדי נהיגה שבפרמטרים של הוט האטצ נחשבת זחילה.

אחת מהבעיות החמורות ביותר (לדעתי) ביכולות של ההוט האטצ היום היא שבכדי להנות מנהיגה מאתגרת (לנהג) הן מאלצות אותך לנהוג בקצב כלל לא שפוי לכביש ציבורי, פיספוס הכי קטן וזק"א יצתרכו לעבוד קשה מאוד.

ודווקא פה ה BRZ זורחת, בהורדת קצב הנסיעה תוך שמירה על הנאה גדולה מהנהיגה.

שלא תחשוב חלילה שאני מבקר אותך או חושב שאתה טועה.

פשוט חולק איתך את דעתי כמו שאני רואה אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היופי ב-BRZ, בניגוד למיאטה למשל, הוא שאפשר לנהוג בה גם חלק וב"קווי מסלול", לא חובה לזרוק אותה לכל עבר כדי להנות. צמיגים טובים רק יתרמו לה, לא יזיקו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו הרבה פה בפורום, גם אני הייתי רוצה אחת כזאת לשנתיים שלוש, כנראה רק

בגלל סוג אחר של פאן ותמיד ללמוד עוד כמה צדדים במושג שנקרא כיף לנהיגה...

כזאת או אחרת, עדיין לא יצא לי לנהוג באחת אבל נראה לי סוג של פאן אחר.

בקיצר אין לי אומץ לעזוב הכל ולקנות אחת ופחד גדול מחוסר פרקטיות, אבל נראה לי

סגנון אחר ומעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספויילר החדש הגיע, שבוע הבא יצבע במוסך מסודר לפי קוד הצבע של הרכב ויורכב.

המשך יבוא ;)

IMG-20171020-WA0012.jpgIMG-20171020-WA0013.jpg

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...