Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ שרשור מתגלגל

Menashe123
שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בשעה טובה בוצע הפוליש והנאנו ברכב ביום שישי, לפרטים נוספים ותמונות:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?634360-%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-%D7%95%D7%A6%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%99-%D7%A0%D7%90%D7%A0%D7%95-Nanolex-Si3D&p=5463824#post5463824

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
היום יצא לי לנהוג בברז (סוף סוף). אם אני מבין נכון, אתה מתכוון לרעש הלוואי מהתערבות המערכת? אולי זה שייך לבידוד הלוקה בחסר שלה..

מה שכן, בנסיעה במצב OFF מופיע בלוח השעונים trac off הרכב מאפשר לנהג להחליק בסיבוב תוך התערבות תמידית של המערכת לתיקון ההחלקה עד מהירות מסויימת - ולאחר מכן המערכת מופעלת אוטומטית כשמעלים מהירות.

במצב sport המערכת נותנת עצמאות מלאה לנהג ומאפשרת לבצע דריפטים ללא בעיה. כאן בא יתרון הכוח הלא מתפרץ של המנוע כדי לאפשר משחק נשלט ביותר מצד המצערת.

בכל אופן היה כיף אמיתי, יחד עם זאת קשה לי לדמיין איך נסיעה יומיומית מנהלתית עם ברז - שלא נדבר על מחסור במשענת ליד ימין.. ממש רכב פאן לסופ"ש.

[ATTACH=CONFIG]490807[/ATTACH]

מה שאתה כותב על הבקרות פשוט לא נכון.

נתחיל מהסוף - יחסית הבקרות סבירות לרכב - אם אתה מנסה לעשות פרובוקציות - הוא ילחם בך , אם אתה מנסה לנהוג מהר - הבקרות הן סבירות למדי.

עכשיו לעניינינו של מצבי הבקרות:

1. רגיל - הכל דלוק.

2. Trac control - מצב בקרת משיכה כבוי ונכנס חזרה סביב ה30-40 קמ״ש. בקרת האחיזה תתערב פה כרגיל לגמרי.

3. VSC - Sport - זה מאין מצב ביניים של התערבות מאוחרת יותר - אבל חד וחלק מתערב באמצעות הפעלת בלמים וכו כדי לאזן את הרכב ולמעשה במסלול או בנהיגה ספורטיבית ארוכה - לא מומלץ כ״כ כי הוא מפעיל הרבה לחץ על הרכב לא בצורה אחידה.

4. לחיצה ארוכה של 5 שניות על Trac Off - מכבה כ מ ע ט לגמרי את הבקרת אחיזה. זה כבר יתן לך לעשות שטויות בצורה רצינית למדי. הבקרה תיכנס עדיין במצב של Trail braking (בלימה אגרסיבית בתוך סיבוב להעברת משקל) - בגלל שמן הסתם אצל 99% מהנהגים זו תהיה בלימה מלחץ במצב מסוכן מאוד - ורק ב1% המאוד מסוימים בשטח סטרילי זה יהיה באמת נהיגה על המגבלות.

5. Pedal dance :) - חפש ביוטיוב BRZ Pedal dance. זה אוסף פעולות שעושים שמכבה באמת את כל הבקרות (משאיר ABS) ואין שום התערבות בנהיגה.

(יש לי BRZ מאז אמצע 2015 שבילתה כמה וכמה פעמים על מסלולי מרוצים באיזור שלי בארה״ב)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסווירל מארקס - הצבע באוטו הזה דק בצורה מבישה וזה עניין ידוע לצערי. הוא נשרט ונשארים עליו סימנים סיבובים סופר בקלות.

ציפוי נאנו רציני או Clear bra אם אתה עושה הרבה נסיעות בהרים הם דיי חובה אם זה ממש חשוב לך - אחרת לא משנה כמה דיטיילינג תעשה - זה יהיה לך מבאס.

לגבי הLip והספויילר - עניין של טעם - אבל תלך רק על המקוריים.

(כלומר ליפ של סובארו וDucktail של Rocketbunny). כמות הכאב ראש בחיקויים היא גדולה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
מנשה, מה עם איזה סרטון על הצד? :p

מזמן לא שמענו עידכון, מקווה שזאת לא זאת שהלכה למעשה צולמה על הצד (על הצד של הרכב...).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מדהים.

אשמח לעוד תמונות מפנים הרכב, שחסרות פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב עדכון קטן, ראשית לכל המודאגים, היא בריאה ושלמה, זאת כחולה אחרת (טרום המתיחה) שעשתה סלטה בגלבוע.

מבחינתינו, היא עברה טיפול שבוע שעבר במוסך המרכזי בירושלים, טיפול ראשון לאחר 9.5 אלף קילומטרים משותפים ומהנים במיוחד. בטיפול הבסיסי הוחלף שמן ופילטר שמן, למשימה נבחר השמן של מוטול מסדרת 300v, אולי השמן הכי טוב שניתן למצוא ברמת הצמיגות הזאת. עלות הטיפול ללא השמן (נקנה על ידי בנפרד) הייתה 450 ש"ח כולל מע"מ.

בטיפול גם נאמר לי שנשארו לרפידות הקדמיות שלי עוד כ5000 קילומטרים לפני שתדרש החלפה, למחרת נסעתי לקנות סט רפידות תואמות מקור של פרודו שיותקנו בשבוע הקרוב. בחודש הקרוב אני מתכנן לקנות סט צמיגים חדש לרכב (כולם מוזמנים לעזור ולייעץ בשרשור שפתחתי בתת הפורום שיפורים :).

הסט הנוכחי לא נגמר, אבל הצמיגים המקוריים ממש מעפנים וזה מאוד מסרס את היכולת המאוד גבוהה של הרכב בכביש המפותל.

Legend, לשאלתך על תנוחת הנהיגה.

לא מוצא הרבה מה להגיד עליה, פשוט מושלמת לדעתי. הרכב מאוד נמוך וכך גם המושב יורד בתוכו, מרגיש כמו לשבת על הכביש. ההגה והמושב מתכווננים לחלוטין לכל כיוון כך שקל מאוד למצוא תנוחת נהיגה נוחה. מכסה המנוע הארוך לא בולט מדי לעין והדבר היחיד שנראה מתנוחת הנהיגה שאני יושב בה הם שני קימורי הפנסים. בשורה התחתונה, מדהים לדעתי ואם נשווה למיאטה שאליה אני משווה כל פרט ברכב בערך, תנוחת הנהיגה בברז עדיפה עד עדיפה משמעותית.

אלי, אפשר לראות באינטרנט תמונות פנים טובות בהרבה ממה שאצליח לצלם ;)

אחרי הצמיגים יישאר לי לקבל החלטה לגבי הספויילר (דאק טייל) ומתחילה להתבשל אצלי המחשבה על שינוי היחס הסופי בדיפרנציאל ע"מ לקצר את ההילוכים ברכב, בוסרי אז עדיין לא אפרט על זה יותר מדי :)

לקינוח הוספתי גם סתם תמונה יפה שהרכב קיבל לפני שבועיים ;)

חייב לציין שכל הנעה וכל נסיעה, שלא נדבר על ביקור בכביש נהיגה כלשהו רק גורם לי להתאהב ברכב יותר, בהחלט משהו מיוחד.2caa8c37ffa7e51bb207f03047f791a9.jpg7e4d5d8f013f42f9f8b914532519c605.jpge19d953ed429e58602046e769e53b94c.jpg

Sent from my HUAWEI VNS-L22 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט רכב מעניין ושמח לקרוא שאתה נהנה ממנו,

לגבי השמן, הוא מיועד לרכבי מסלול שתדירות ההחלפה שלהם גבוהה מהרגיל. קראתי פעם שחסרים לו חלק מתוספי ההגנה שיש לשמנים אחרים.

בדוק מה תדירות ההחלפה המומלצת איתו, שלא תגרע במקום להוסיף. אולי תוסף שמן יכול לכסות על הפער.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...