Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות אמין

איציק.ד
שימו לב! השרשור הזה בן 2885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מחפש רכב 7 מקומות אמין. תקציב של 40K.

אני מחפש רכב עם מזגן מפוצל, בטיחותי, וחסכוני.

אני לא מעוניין בפיקאסו, כי אמרו לי לא להתקרב.

האם כדאי לחשוב על לוגאן, ורסו, רנו סניק.

אשמח לקבל תשובה רק ממי שמבין ולא רק סטיגמות.

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורסו - לא בתקציב שלך.

הבחירה ההגיונית לדעתי תהיה - רנו לוגאן, שבנויה ממכללים ותיקים ואמינים.

אופציה נוספת אם כי קצת צפופה תהיה מאזדה 5 משנים 2006-2008.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורסו - לא בתקציב שלך.

הבחירה ההגיונית לדעתי תהיה - רנו לוגאן, שבנויה ממכללים ותיקים ואמינים.

אופציה נוספת אם כי קצת צפופה תהיה מאזדה 5 משנים 2006-2008.

תודה על ההתייחסות.

כמה אצטרך להוסיף עבור ורסו בשנים 2011-2010?

למה כולם ממליצים על מאזדה 5? (סליחה על הבורות).

ממה ששאלתי שני חברים עם מאזדה 5, היא שותה 1:6 בתוך העיר וכמעט אותו דבר מחוץ לעיר.

לפי הרבה תגובות כאן בפורום נאמר שאין לה באמת 7 מקומות, אלא יותר 6 וחצי, ובגאז' אין כלל.

אני כרגע נוסע עם קיה קארנס 2005 בנזין עם 6 מקומות, אני צריך להחליף כי המשפחה מתרחבת.

האם רנו גראנד סניק מוצלח או לא להתקרב כי זה צרפתי?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה ורסו תעלה 65-70K במקרה הטוב. מאזדה 5 פשוט מאד נפוץ ואם את קצר בתקציב זאת פשרה סבירה צריכה של 1/6 נראית לי קצת מוגזמת 1/9 יותר הגיוני.

בתור מי שהיה בעלים של גראנד סניק 4 שנים ו-110K ק"מ - לא הייתי ממליץ. אפילו כרכב חדש הוא היה יקר להחריד לאחזקה ובילה הרבה על הגרר.

אם גרנד סניק אז רק הדגם מ-2011 ואילך - והא כבר נסחר במחירים קרובים לטויוטה שעדיפה לדעתי.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית בעלים של גרנד סניק מהדגם הנוכחי או הקודם?

על הקודם גם אני לא ממליץ, אבל על הדגם החדש דווקא כן. מבחינת סידור המושבים, בשורה השניה יש שלושה כיסאות נפרדים שזזים קדימה/ אחורה כל אחד מהם. וזה היתרון לעומת מזדה 5 או קארנס עם 2.5 מושבים. מבחינת האמינות יש שיפור גדול בדגם החדש (גיר רציף ומנוע כמו בניסאן קשקאי ).. צריכת דלק בדגם בנזין תהיה כמו ברכבים מקבילים - 1:9 .

טויוטה וורסו יותר חסכונית ויותר מבוקשת אבל גם יותר צפופה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההתייחסות.

כמה אצטרך להוסיף עבור ורסו בשנים 2011-2010?

למה כולם ממליצים על מאזדה 5? (סליחה על הבורות).

ממה ששאלתי שני חברים עם מאזדה 5, היא שותה 1:6 בתוך העיר וכמעט אותו דבר מחוץ לעיר.

לפי הרבה תגובות כאן בפורום נאמר שאין לה באמת 7 מקומות, אלא יותר 6 וחצי, ובגאז' אין כלל.

אני כרגע נוסע עם קיה קארנס 2005 בנזין עם 6 מקומות, אני צריך להחליף כי המשפחה מתרחבת.

האם רנו גראנד סניק מוצלח או לא להתקרב כי זה צרפתי?

תודה.

רק כי זה צרפתי אסור להתקרב .:lol:

לפי התגובה החברה יאשרו לך רק מאזדה5, אני חשבתי על פיזו פרטנר 7 מקומות אמין חסכני ויעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית בעלים של גרנד סניק מהדגם הנוכחי או הקודם?

הקודם - כתבתי שאפשר ללכת על הדגם מ-2011 מבחינת אמינות (מנוע וגיר של ניסאן) אבל המחירים גבוהים יחסית וקרובים לאלה של טיוטה ורסו 2009/2010

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו פארטנר זה גם צרפתי, לא?

האם לבדוק באופן כללי את המסחריות 7 מקומות, כגון: פארטנר, קונקט, קאדי וכו', או להתמקד בורסו?

באופן כללי האם עדיף לנסוע בלוגאן או ורסו? זה אמנם עולמות מעט שונים אך יש יתרונות בולטים לשני הצדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוראן זו אפשרות, אבל שם בשביל אמינות, צריך קצת מזל.

הפרטנר/ברלינגו.קונקט 7 מקומות די נדירים - ורובם ככולם עולים יותר מהתקציב.

אישית אם כוונתך להוציא מה שפחות - הכיוון צריך להיות לוגאן.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזוקה של טוראן לא יותר זולה מאשר של רנו, ופולקסוואגן פחות מרווח ושימושי. אני אישית לא הייתי רוצה להתקע עם המשפחה בטוראן בגלל פנצ'ר פשוט בצמיג - אין לרכב הזה גלגל רזרבי.

אני מציע לך ללכת לאולם התצוגה ולראות את וורסו מבחינת ההתאמה לצרכים. זה רכב קטן יחסית עם מושבים 6-7 מתאימים לילד בן 5.

מסחריות בתקציב נמוך זאת בעיה - לרוב רכבים עם קילומטראז' אסטרונומי. לוגאן רכב פשוט ומרגיש זול, עם איבזור בטיחות מינימלי.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לוגאן אחרי 2011 בגלל החובה לבקרת יציבות. זאת אומרת, לוגאן שנוסע בארץ הוא ללא esp.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...