Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Mercedes E200 - החלפת נורות קריאה בIR אינפרא אדומות

ארטיק מסטיק
שימו לב! השרשור הזה בן 2924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הייתי רוצה לקבל חוו"ד ועזרה טכנית בנוגע להחלפה של נורות הקריאה האחוריות במרצדס E200 2015 בנורות אינפרא (אם יש כזו חיה). מדובר במונית ואני רוצה להתקין בה מצלמת רכב פנימית מסיבות של בטיחות (אלו הרבה יותר אפקטיביות בלילה יחד עם תאורת אינפרא).

הרעיון הוא שאם אוכל להתקין תאורת קבע כזו תהיה לי גמישות רבה יותר בנוגע לבחירת המצלמה עצמה.

אני פונה אליכם כדי לדעת מהוא סוג נורת הקריאה, איך להוציא את היחידה כולה מבלי לגרום לנזק, האם אתם מכירים או יכולים להמליץ על נורת IR מתאימה ואפילו אם הרעיון בכלל נשמע סביר או פחות.

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שיש נורות IR לרכב.

שים לב שנורות IR כנראה יופיעו רק כנורות LED .

אי מניח שאת יודע שלא רואים את האור של נורות IR , ולכן נורות הקריאה כבר לא יתפקדו כנורות קריאה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שיש נורות IR לרכב.

שים לב שנורות IR כנראה יופיעו רק כנורות LED .

אי מניח שאת יודע שלא רואים את האור של נורות IR , ולכן נורות הקריאה כבר לא יתפקדו כנורות קריאה ...

אם זה יעבוד אז לא נורא. אתה יודע במקרה איך נקרא סוג הנורה שמותקנת שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבנות בעצמך תאורת לילה עבור מצלמה בעזרת לדים IR מסוג High Power.

תודה אבל אלקטרוניקה זה לא תחביב שלי כך שמבחינתי זה אובר-קיל. התשתית כבר מצויה שם, רק צריך להחליף נורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק, אם אני מבין נכון (ואחרי גם קצת חיפוש בגוגל), בתאורת תקרה האחורית יש 3 נורות.

אחת מרכזית בעלת ערך של 10W שנדלקת עם פתיחת הדלתות, ועוד 2 של 5W בקצוות המכלול שנועדו כתאורת קריאה (עם כפתור לחיץ) ואותן רוצה פותה"ש להחליף לנורות IR.

אפשר לראות את המכלול בשרשור הזה:

http://www.benzworld.org/forums/w212-e-class/1634499-did-led-interior-led-trunk-led.html

מרגע שהוא מתייחס למכלול האחורי, בתמונה השניה (וגם אלו אחריה אך קצת פחות בבירור) ניתן לראות בקצה הקרוב למצלמה את בית הנורות המדוברות (עיגול שחור). רק שהוא לא מתייחס לסוג הנורות האלו (כנראה משהו בסגנון T10), אלא רק לנורת הפסטון המרכזית.

אפשר לראות גם בסרטון הבא החל מדקה 2:03 -

והשאלה היא אם יש נורת IR בגודל מתאים לעבודה.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והשאלה היא אם יש נורת IR בגודל מתאים לעבודה.

אף ייצרן לא מייצר לדים IR באריזה בגודל T10 או W5W או W10W המתאימים לתאורת הסלון אלא אם איזה סיני בנה תאורת IR מלדים סטנדרטים באריזה מסוג SMD או T1.

בכול מקרה בכדי למצות את הלדים גם אם קיים משהו מתאים חייבים לבנות דרייבר שמסוגל לדחוף את הלדים בזרם של 100-500 מיליאמפר לזמן קצר מאוד.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Tom_22, תודה על הלינקים שמראים בדיוק איך לפרק את המכלול.

@מרק10, תודה על ההתיחסות למרות שזה דלי מים צוננים. לא תיארתי לעצמי שאין מוצר כזה. מהי לדעתך הדרך הכי פשוטה להדיוט להוסיף אינפרא ברכב? (אם אתה מתחיל סטארט-אפ כתוצאה מהשרשור הזה אני מצפה לקרדיט סימלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...