Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובב מותג - פיג'ו - הפעם ב-208 1.2 ליטר טורבו אוטומטית וידנית

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרעיון של מובילאיי בבסיסו הוא טוב אלא שהיישום, כפי שהוא בעת הנוכחית, פשוט בעייתי.

אין חולק על התרומה הבטיחותית של המערכת, אלא שכאשר יש יותר מידי אזעקות שווא, בשלב מסוים זה נעשה משול לקריאות "זאב! זאב!", וכך שכרה של המערכת יוצא בהפסדה, וזה מבלי להזכיר את העצבים שהיא גורמת לכל יושבי הרכב ובעיקר לנהג.

לסיכום: מוצר עם פוטנציאל טוב שטרם לוטש דיו. שכל אחד יעשה לעצמו את החשבון האם הוא היה מעוניין בדבר כזה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם זה משהו שהיה מותקן במפעל בחינם עוד הייתי שוקל את זה, מאחר ומדובר בהתקנה מקומית פשוט אין מצב.

יבואן שיגיד שאין שום אופציה להזמין רכבים שלו ללא המערכת - מאבד אותי כלקוח.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שנאמר לי בסוכנות לפני שבוע כשהזמנתי את הרכב. יש כמה רכבים אחרונים ברמת איבזור אקטיב במלאי שהם ללא מובילאיי וכל שאר המכוניות החדשות מגעיות עם המערכת הזאת כסטנדרט.

אני מקבל את שלי בשבוע הבא. אוכל לעדכן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מקבל את שלי בשבוע הבא :)

מובילאיי זה משהו שלי אישית מפריע, לכן ביררתי במיוחד האם אפשר לקבל רכב בלי הזוועה הזאת ונענתי בשלילה.

לפי ההסבר של סוכן המכירות זה משהו שנרשם כחלק ממערכות הבטיחות של הרכב ברישיון הרכב.

זאת אומרת שגם לאחר הרכישה אי אפשר להוריד את הדבר המעצבן הזה.

אני רק מקווה שאפשר לבטל אותו בלי יותר מידי סיבוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי עם מערכת מוביליי בפיאט דוקאטו,אולי זאת מערכת שימושית במיוחד ברכבים גדולים,אבל אותי היא עצבנה ואפילו הטרידה.

מזל שיש כפתור ווליום כי בראשי כבר התרוצצו תמונות שבהן אני מחזיק פטיש,מסור חשמלי ומה לא....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לצערי סובל את המערכת המעצבנת הזו (קליאו 1.2 טורבו). לכבות אותה לגמרי לא ניתן, אלא רק לכבות אותה בעזרת לחיצה ארוכה על הכפתור האמצעי בכל הנעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר שלדעתי כדאי לכבות בתחילת כל נסיעה ברכב הנהדר הזה זאת מערכת העצור וסע.

לקראת העצירה הרכב מייצר רעידות מאוד לא נעימות שמזכירות לנהג שהמנוע בחזית בעל שלושה צילינדרים. לאחר כיבוי המערכת לא הבחנתי ברעידות יוצאות דופן בזמן עמידה ברמזור.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים שהכי אהבתי ברכב - ההגה (בהנחה שהוא אותו דבר כמו בגרסת הGTI).

קטן ושמנמן, מרגיש מאוד playful.

ברגע שקולטים שלא צריך להסתכל דרכו אלא מעליו, גם הכוונון עם לוח השעונים בסדר גמור (אני 1.80).

ה208 הזו, כמו אחותה הזריזה, מציעה פשוט ים של תמורה למחיר. היא גם שימושית באופן מפתיע יחסית לזה שהיא נראית כמו עגלת ילדים מבחוץ.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פספסתי, אבל בוחנים רכב עם 3 צילנדרים ואין שום איזכור לרעידות או.. חוסר רעידות?

מישהו יכול לשפוך אור על העניין?

בנוסף, כמה עולה (תכל'ס, ולא מחירון) הגרסה היותר מאובזרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי באחד המבחנים על 208/2008 שהמנוע הזה שפותח בשת"פ עם BMW יושב על תושבות בגודל אבטיח שמצליחות לרסן את כל הרעידות שלו לגמרי

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעידות מורגשות יותר בדגם הידני מאשר באוטומטי.

אבל זה לא משמעותי. רשמתי שההשוואה שלי היא לריו עם 4 צילינדרים, וללא ספק מגישים בהבדל אבל אין איזה דרמה גדולה מנקודת המבט שלי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי באחד המבחנים על 208/2008 שהמנוע הזה שפותח בשת"פ עם BMW יושב על תושבות בגודל אבטיח שמצליחות לרסן את כל הרעידות שלו לגמרי

המנוע הזה לא פותח עם bmw , אתה מתבלבל עם מנוע פרינס (thp), הפיורטק הוא פיתוח עצמי של psa.

ואכן אין כמעט רעידות, רק צליל שונה משל מנוע 4 צילינדרים שלדעתי הוא צליל ממכר.

דיסקו, אני מניח ששמת לב לרעידות יותר בדגם הידני , בגלל שהמנוע פחות לינארי בתחילת הנסיעה מאשר מנוע 4 צילנדרים, אבל אחרי שמתרגלים לשחרר קלאץ' עם מעט גז בכל מצב שהוא לא ירידה (כולל נסיעה איטית בפקק), הנסיעה נהיית חלקה וזה פחות מורגש .

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם מיקום לוח השעונים הזה, לא משנה מה עשיתי לא הצלחתי לכוון את העסק כך שהחלק העליון של ההגה לא יסתיר לי את לוח השעונים.

קרובי משפחה מעריצי מכוניות צרפתיות (מחליפים פיג'ו בפיג'ו אחרת כבר עשור), מחזיקים כעת בפיג'ו 208 ומלינים על בעיה דומה.

מישהו הצליח למצוא כיוון נכון?

כן, ברגע שאתה מבין שאתה אמור לראות את לוח השעונים מעל ההגה ולא דרך ההגה (הקטנטן), אתה מסודר.

בנוגע לרעידות, אני די בטוח שמי שהרגיש רעידות, הרגיש אותן אך ורק בגלל שהוא נכנס לאוטו בידיעה שמותקן בו מנוע 3 צלינדרים ואיפושהוא מפעם חקוק לו בזכרון שמנוע 3 צלינדרים זה "לא מאוזן ומווברץ".

תכלס בשטח לא מדובר במשהוא שממש מורגש.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו הזמין גם אותי להתרשם מה208 האוטומטית.

הרכב הזה מאוד עניין אותי, כיוון שעל הנייר הוא נשמע כעסקה הכי טובה בשוק הסופר מיני.

אתייחס רק לנקודות שהיו רלוונטיות לי בנוגע לגרסה:

1. מנוע/גיר - המנוע מרגיש מאוד זריז. הגיר חלק. סה״כ שילוב מעולה. המנוע לא רועד אבל כן רועש מחוץ לרכב. יש טיקטוקי ״דיזל״.

2. אבזור - הרכב מבאס קצת. מרגישים שהתקמצנו קצת. סתם לדוגמא - כיוון חלונות ידני - נכון שמכוונים פעם אחת ולא נוגעים בזה יותר - אבל עדיין זה נראה מבאס.

אני אישית חושב שהייתי מעדיף את הדיזל הידנית המאובזרת במחיר קרוב.

עדיין, יחסית למחיר יש פה תמורה יפה וממש מומלצת למי שמוכן להתפשר אבזורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...