Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובב מותג - פיג'ו - הפעם ב-208 1.2 ליטר טורבו אוטומטית וידנית

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^כשאתה בוחן את רכב הדיזל השני הכי זול בארץ ישנה השוואה מתבקשת למקום הראשון

just sayin'

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התיבה האוטו' בינונית, במצב ספורט היא עצבנית מידי ובועטת לא פעם - שנים שלא נפגשתי עם כיול חאפרי שכזה. המושבים נוחים אך לא אוחזים כלל את הגוף ברמה שבכל כיכר אתה מוצא את עצמך מחזיק משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לקרוא את המבחנים האלה, הם שופכים אור מדוייק על הרכבים שאולי אינם פנינה מוטוריות אבל מאוד רלבנטים לרוב העם והקוראים.

סחטיין ללובינסקי ושאפו ליואב על הכתיבה והזמן.

אני חושב שאתה תהנה מאוד מה208gti, ויהיה מעניין להשוות לאבארט למשל, ולפולו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם מיקום לוח השעונים הזה, לא משנה מה עשיתי לא הצלחתי לכוון את העסק כך שהחלק העליון של ההגה לא יסתיר לי את לוח השעונים.

קרובי משפחה מעריצי מכוניות צרפתיות (מחליפים פיג'ו בפיג'ו אחרת כבר עשור), מחזיקים כעת בפיג'ו 208 ומלינים על בעיה דומה.

מישהו הצליח למצוא כיוון נכון?

כן, בהחלט. זאת ב 208 של בת משפחה. יותר מכך, צריך להתכופף בכדי להביא את לוח השעונים לקו הראיה של ההגה. צריך אולי לזכור שהרעיון הוא להסתכל מעל להגה ולא דרכו, ואם המובן מאליו הזה אכן נעשה, המסקנה הבלתי נמנעת היא שלמתכנן של הדבר הזה יש מבנה גוף דומה לזה שלי ושונה מאוד מזה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן צריך להסתכל על הלוח מעל ההגה ולא דרכו. כוון את גובה המושב ועומק ההגה לפי מה שנוח לך תוך התעלמות מהסתרת לוח השעונים, ואז פשוט תוריד את גובה ההגה עד שתראה בנוחות את הלוח מעל ההגה.

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של כתבה, הרכב הזה ובמחיר הזה - לגמרי אטרקטיבי. ה GTI נמכרת עכשיו במחיר מאוד שווה בימי המכירות של לובינסקי, מעניין אם עכשיו נראה יותר ממנה על הכביש. מישהו יודע אם ב GTI אחרי העדכון הקטנטן יש סוף סוף hill hold?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שנאמר לי בסוכנות לפני שבוע כשהזמנתי את הרכב. יש כמה רכבים אחרונים ברמת איבזור אקטיב במלאי שהם ללא מובילאיי וכל שאר המכוניות החדשות מגעיות עם המערכת הזאת כסטנדרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להזמין בלי מוביל איי? זה אמיתי?

אולי היבואן מקבל הטבת מס בזכות המובילאיי, אז הוא לא מאפשר להזמין ללא כי זה לא משתלם לו?

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה שפיתחתי עם ה 208 סוג של תחביב חדש "נגינה על מובילאיי".

אבל אם הייתי מזמין היום רכב חדש, הייתי מתעקש על האביזר המטריד הזה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...