Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגייסים עובדים - נציגים לנסיעות מבחן!

קבוצת לובינסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 2998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טכנית אתה חלקית צודק, אבל החלק היותר חיובי של המודעה זה שהם מחפשים נציגים בפורום ולא דרך AllJobs נניח, כלומר מנסים לגייס אנשים שאשכרה אכפת להם מהתחום, זו דעתי לפחות.

או גם וגם. סה"כ הם משתמשים בפורום כמקור חינמי [ויש גם שרשור יעודי לזה] להפצת משרה. הסיכוי למצוא פה גדול כי זה פורום חובבי רכב.

לא שזה רע, זה סבבה, אבל אני לא רואה פה משהו חיובי כמו למשל ירידה במחירים, תוספות אבזור, הבאת דגמים מיוחדים לארץ או אפילו שיפור שירות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ערב טוב,

היום איישנו את המשרה האחרונה שחיפשנו. תודה.

מבטיחים לפרסם כאן שוב אם יהיו משרות מעניינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או גם וגם. סה"כ הם משתמשים בפורום כמקור חינמי [ויש גם שרשור יעודי לזה] להפצת משרה. הסיכוי למצוא פה גדול כי זה פורום חובבי רכב.

לא שזה רע, זה סבבה, אבל אני לא רואה פה משהו חיובי כמו למשל ירידה במחירים, תוספות אבזור, הבאת דגמים מיוחדים לארץ או אפילו שיפור שירות.

אתה באמת לא מזהה ירידת מחירים אצל לובינסקי ? לפני שנה וכמה ימים קניתי אצלם 208 אקסס רובוטית ואטמוספרית במבצע של חבר באותו כסף בו עולה היום לקהל הרחב 208 אקסס כזו בתוספת טורבו, גיר פלנטרי ואפילו מולטימדיה מקומית, כל זה בעוד המתחרים נראים נדיבים הרבה פחות. הקקטוס מציעה היום מה שבאמת קשה לקבל אצל מישהו אחר, למעט אולי דאצ'יה, הפיקאסו הקצרה היא בכלל מציאה לדעתי, עם מנוע חזק ומשובח איבזור עשיר ובאופן כללי יופי של אוטו בכסף שקונה ספורטאז' עם הרבה פחות סוסים, הרבה פחות מרחב מחיה, הרבה פחות עיצוב משובב נפש והרבה יותר צימאון לנפט מזוקק ( לפחות בתאוריה ), אז מה רע ? אני דווקא מזהה מאמץ מרשים גם בכיוון הזה, לגבי שרות אין לי בינתיים מה לספר, לא באמת יודע, אבל כללית לעסק יש פנים חיוביות למדי היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת לא מזהה ירידת מחירים אצל לובינסקי ? לפני שנה וכמה ימים קניתי אצלם 208 אקסס רובוטית ואטמוספרית במבצע של חבר באותו כסף בו עולה היום לקהל הרחב 208 אקסס כזו בתוספת טורבו, גיר פלנטרי ואפילו מולטימדיה מקומית, כל זה בעוד המתחרים נראים נדיבים הרבה פחות. הקקטוס מציעה היום מה שבאמת קשה לקבל אצל מישהו אחר, למעט אולי דאצ'יה, הפיקאסו הקצרה היא בכלל מציאה לדעתי, עם מנוע חזק ומשובח איבזור עשיר ובאופן כללי יופי של אוטו בכסף שקונה ספורטאז' עם הרבה פחות סוסים, הרבה פחות מרחב מחיה, הרבה פחות עיצוב משובב נפש והרבה יותר צימאון לנפט מזוקק ( לפחות בתאוריה ), אז מה רע ? אני דווקא מזהה מאמץ מרשים גם בכיוון הזה, לגבי שרות אין לי בינתיים מה לספר, לא באמת יודע, אבל כללית לעסק יש פנים חיוביות למדי היום.

לא אמרתי שאין, גם לא חיפשתי. אמרתי שאין שום דבר טוב במיוחד בזה שהם מחפשים עובדים על פני הפורום. זה נחמד בהחלט וזהו.

אין פה [בשרשור הזה] שום בשורה לחובבי הרכב על ירידת , או שאר הדברים שכתבתי.

אם יש דברים טובים זה אחלה, רק שלא קשור לשרשור.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...