Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי היה סמיר קונטאר ? מהלך החיים של מחבל אכזרי במיוחד.

martines
שימו לב! השרשור הזה בן 3067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

שוב, זה תלוי בסיטואציה. פעם זה יכול להציל אותך,פעם זה יכול לסכן אותך עוד יותר. אתה לא יודע מראש מה המנוולים האלה תכננו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סטטיסטיקה ושקרים זה כמו עורכי דין ועבריינים :wink: (לא שאני קורא לך שקרן חו"ח)

לא כדאי להפוך את זה לדיון על נשיאת נשק אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק חלקית, בעבר הורדת בניין היתה מסבה נזק סביבתי רב.

מפאת בטחון שדה אני לא אפרט אבל כן אומר שזרמו הרבה מים בנהר והיום יש לצה"ל יכולת להוריד בניין בלב שכונת מגורים צפופה עם נזק סביבתי זעום, היו לכך כמה וכמה דוגמאות בצוק איתן.

לא יודע כמובן אם זה המקרה של הפעולה המדוברת אבל ממה שאני כן יודע- הנזק שהתמונות לא נראה כמו זה שגורם טיל מדויק (אלה לרוב בעלי ראש נפץ קטן יחסית ולא גורמים להרס רב כמו בחיסול הנוכחי).

ראה את הכתבה להלן -

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/743/921.html?hp=1&cat=666&loc=1

פגיעה ממרחק של 90 ק"מ, לבניין באמצע שכונת מגורים, זה דיוק מטורף.

בהתאם לכתבה, מדובר בעיתון עם מקורות יחסית די טובים.

אגב, הספייס 2000 משמש גם ביחידת מורן, בתצורה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הקישור ניר,

בהחלט מעניין.

אני לא בקיא בנתוני הטיל הזה אבל מזכרוני משקל של טון לרוב אינו סטנדרטי בקרב טילים מדויקים (להבדיל מפצצות מדוייקות ) אבל יכול להיות שאני טועה.

העיקר שיש כרגע 72 בתולות שיושבות להרכיב את הפאזל שעד לפני כמה שעות ענה לשם סמיר קונטאר.

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדהים כמה הטכנולוגיה מתקדמת וכמה כסף מלחמות מייצרות. לא פלא שלא יהיה שלום בחיים.

גאון מי שהיה חלוץ רעיון ה-PGK'S למיניהן. זה ממש חשיבה מחוץ לקופסה. תחשבו שישב מישהו בעולם שיש בו רק פצצות טיפשות ואמר במקום שנבזבז מלא כסף על פצצות חכמות, בואו נבזבז פחות כסף על ערכות שיהפכו את הטיפשות לחכמות. היום זה נשמע כמעט טריוויאלי, אבל בזמנו זה רעיון פורץ דרך. מגניב מאוד.

אני מניח שזה מתבקש שבעידן של היום, שבו כל טיל עולה המון כסף ובעל יכולות שמשאירות את הלסת ברצפה, חייבת להיות דרך ליישור קו גם של פצצות. אני משער שאין טעם שמטוס ירה טיל אוויר קרקע שמגיע לטווח של 50 ק"מ, כשיש פצצה שמביאה לתוצאה טובה יותר בפחות כסף.

עריכה - עידן אתה צודק. זה לא טיל. זו ערכה שמתלבשת על פצצה טיפשה והופכת אותה לחכמה [מאוד חכמה] לטווח מסוים.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אף בתולה אינה מחכה לו, סמיר קונטאר היה דרוזי.

אמנם נולד כדרוזי, אבל לאם מוסלמית שיעית ועבר הסבה למוסלמי שיעי במסגרת ישור קו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי להפוך את זה לדיון על נשיאת נשק אישי.

נשק אישי קטן על הדיון הזה, זה כבר מזמן ברמת טילי אוויר-קרקע ו\או פצצות חכמות.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף בתולה אינה מחכה לו, סמיר קונטאר היה דרוזי.

נכון, אמנם נולד כדרוזי אבל כשאבא לא בבית והאם עסוקה בלתפקד כעקרת בית, זה היה בסיס מעולה לגיוסו בגיל 13 ולהטמיע בו את האג'נדה של המוסלמים הרדיקלים על כל המשתמע.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שבנוסף לשלל מעלותיו, הוא גם היה סכסכן לא קטן.

במערכת הבטחון זיהו שאת כל ההמולה סביב "שחיטת הדרוזים בסוריה" שלא היתה ולא נבראה, ארגן כנראה קונטאר, וזו לכשעצמה סיבה טובה להעביר אותו לעלום שכולו טוב.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולם חיו באותה תקופה,וזה לא משהו שנלמד בבית ספר.

מה שמעצבן במיוחד זה שנותנים אופציה ללמוד,מעניין אם לגלעד שליט היו גם נותנים אופציה כזאת.

הבן אדם רצח ובסוף יצא עם תואר,מעולה ממש.

לנו כן סיפרו בבית ספר.

אבל תלמידים בודדים הרחיבו את הידע שלהם אחר כך בבית.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...