Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי היה סמיר קונטאר ? מהלך החיים של מחבל אכזרי במיוחד.

martines
שימו לב! השרשור הזה בן 3067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוב המחבלים האחרונים זכו לעונש מוות דה-פאקטו.

זה הרתיע מישהו?

כתבו את זה הרבה לפניי.

החלאות האלו מקדשים את המוות.

שום עונש מוות לא ירתיע אותם.

לא רוצה "להשמע" כמו אותם טוקבקיסטים באתרי החדשות למיניהם,

אבל מה לגבי קבירת גופת המחבל עם חזיר? ככה אין בתולות, אין גן עדן ואין מות שהיד.

אני כותב זאת אך יודע שה"נאורות" שלנו לא תיתן לנו לעשות זאת.

מצטער, אבל עצוב לי להיות נאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני זוכר אותם כאילו היו אתמול, גם את הדולפינריום וגם את מלון פארק.

בתקופה של פארק הייתי בן 11 או 12. אם אני לא טועה זה היה ליל הסדר. כל המשפחה יושבים בשולחן וקוראים כושיות במבטא רוסי. פתאום בום מרחוק. נראה לי שלאף אחד לא היה ספק באותה תקופה. אבא הדליק טלוויזיה כמעט בלי ווליום ועוד לא אמרו כלום, אז המשכנו בליל הסדר. תוך כמה דקות נקטע השידור והיה מבזק מיוחד שהודיע על מה שצפוי. כמובן שערב החג נגמר באותו הרגע.

אכן ליל הסדר, יצאתי לעשות את החג אצל קרובי משפחה באילת, עוד לפני שהתיישבנו ראיתי את המבזק וישר רצתי ועליתי על מדים, תוך שעה וקצת כבר הייתי בבה"ד 1 (קורס קצינים ) וכעבור עוד 5 שעות כבר היינו בשטח כינוס בפאתי רמאללה.

בזמן הפיגוע בדולפינריום הייתי בבית ליד בהתארגנות וישר הוקפצנו לתוך קלקיליה.

יש כל כך הרבה אירועים שנחקקו בדם בזיכרון (אסון הנגמשים למשל ).

חובה להכיר את האירועים האלה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר קטן, אחרי שבממשלת ישראל הבינו שגלעד שליט לא חוזר מהשבי עם דוקטורט גם פה החליטו להפסיק את הלימודים האקדמאים למחבלים אשר בבית הסוהר.

מה שכן, מעניין מי היה זה שמלכתחילה חשב שזה רעיון טוב.

זה היה בעיקר כדי לשמור על "שקט תעשייתי" כדי שלא יעשו מהומות בכלא, גם היום הם חיים לא רע עם ארוחות השחיתות והתנאים שהם מקבלים שם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לא רוצה "להשמע" כמו אותם טוקבקיסטים באתרי החדשות למיניהם,

אבל מה לגבי קבירת גופת המחבל עם חזיר? ככה אין בתולות, אין גן עדן ואין מות שהיד.

אני כותב זאת אך יודע שה"נאורות" שלנו לא תיתן לנו לעשות זאת.

מצטער, אבל עצוב לי להיות נאור.

צער בעלי חיים. חבל על החזיר.

זה משהו שאני לא מבין. בלי קשר להרתעה, האיש מצהיר שלאחר שישתחרר ימשיך לנסות לרצוח. תנו לו את הבתולות שלו ונגמר הסיפור. גם בלי לימודים אקדמאיים ובתנאי מינימום, חבל על הכסף שעולה אסיר למדינה. עם אסיר כזה אין מה לדבר על שיקום, הבן אדם מאמין שהוא קדוש ורוצה למות רק - תנו לו. את היהודים שלו הוא כבר חיסל, הכרטיס לגן עדן כבר בכיס. אם עם אייכמן היה אפשר, אז עם כולכם אפשר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה בן מוות. אני זוכר את המקרה מנעורי.

כל הכבוד לביצוע המבריק, שכלל מודיעין יוצא מהכלל ופגיעה מדהימה.

זה לא פשוט להשחיל טיל לחלון ולהוריד את המבוקש.

מעבר למיומנות של הטייס, יש יחידה נוספת מאותו החיל, שגרמה לזה לקרות.

אותה יחידה שיחקה אותה בענק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות זה לא ממש מקרה של השתלת טיל דרך החלון, יותר בכיוון של כמה פצצות טון.

הורידו בניין בגובה 6 קומות.

בכל מקרה מחזק, עבודה מדויקת מאוד של כלל הכוחות המעורבים, אלה שבאוויר ואלה שעל הקרקע.

הן side effect של החיסול זה הכאוס שהולך להיות בחיזבאללה נוכח הידיעה שלמרות כל המאמצים האדירים לפגוע במאמצי המודיעין שלנו הם ספגו שער במספרת בחצר הביתית שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות זה לא ממש מקרה של השתלת טיל דרך החלון, יותר בכיוון של כמה פצצות טון.

הורידו בניין בגובה 6 קומות.

בכל מקרה מחזק, עבודה מדויקת מאוד של כלל הכוחות המעורבים, אלה שבאוויר ואלה שעל הקרקע.

הן side effect של החיסול זה הכאוס שהולך להיות בחיזבאללה נוכח הידיעה שלמרות כל המאמצים האדירים לפגוע במאמצי המודיעין שלנו הם ספגו שער במספרת בחצר הביתית שלהם.

מהתבוננות נוספת וחוזרת של התמונות, נראה כי חלקו העורפי של הבניין שלם לחלוטין ורק החזית נפגעה.

שים לב גם לבתים בסביבה שכמעט ולא נפגעו.

בהפצצה של פצצות טון, כל הבניין היה קורס.

אל תשכח שמדובר בלב שכונת מגורים, והפצצה עם פצצות טון יכלה לגרום למגרש חנייה בסביבה הקרובה.

ראה כאן

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4741487,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמירה הרווחת בימים אלו היא שקונטאר, שכבר הפסיק לעבוד עם החיזבאללה, היה יותר דמות עם משמעות יחצני"ת מאשר מבצעית, ושהסיבה העיקרית לחיסולו היא הניסיון שלו להשפיע בקרב הציבור הדרוזי (כנראה ללא הצלחה).

בזמן שתמיד כיף לראות רוצח ילדים מחוסל, הרבה פחות כיף להזכר בעסקה הטיפשה והמיותרת שהביאה לשחרורו. זה מאוד נחמד להתבשם בחיסול, אבל אנשים סיכנו חייהם לחסל מישהו, שאם המדינה היתה מתנהלת כראוי, בכלל עוד היה בכלא.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתבוננות נוספת וחוזרת של התמונות, נראה כי חלקו העורפי של הבניין שלם לחלוטין ורק החזית נפגעה.

שים לב גם לבתים בסביבה שכמעט ולא נפגעו.

בהפצצה של פצצות טון, כל הבניין היה קורס.

אל תשכח שמדובר בלב שכונת מגורים, והפצצה עם פצצות טון יכלה לגרום למגרש חנייה בסביבה הקרובה.

ראה כאן

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4741487,00.html

אתה צודק חלקית, בעבר הורדת בניין היתה מסבה נזק סביבתי רב.

מפאת בטחון שדה אני לא אפרט אבל כן אומר שזרמו הרבה מים בנהר והיום יש לצה"ל יכולת להוריד בניין בלב שכונת מגורים צפופה עם נזק סביבתי זעום, היו לכך כמה וכמה דוגמאות בצוק איתן.

לא יודע כמובן אם זה המקרה של הפעולה המדוברת אבל ממה שאני כן יודע- הנזק שהתמונות לא נראה כמו זה שגורם טיל מדויק (אלה לרוב בעלי ראש נפץ קטן יחסית ולא גורמים להרס רב כמו בחיסול הנוכחי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, יש תחמושת מדוייקת מאוד מונחית באמצעים שונים (מהקרקע או מרחוק) שמסוגלת להיכנס מהחלון של בשירותים ולפגוע לו באשך השמאלי אבל אותי לא מעניין איך עשו את זה ואני רק נהנה מהתוצאה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, אני רוצה להתייחס לעוד פרט מהפיגוע המזעזע, שפחות ידוע:

http://blinker.co.il/%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%9C-%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99/%D7%A0%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%94/%D7%94%D7%95%D7%90-%D7%94%D7%99%D7%94-%D7%92%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8/38822/

כאב לילדה וכלוחם קרבי בעבר לפעמים אני מרגיש שהייתי רוצה (נשמע מוזר, אבל אמיתי) שיהיה לי M16 בבית - להגנה עצמית, רק למקרה.

אותו צ'ארלי שפירו ניצל בזכות היותו חמוש.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

במקרה הספציפי ההוא זה הציל אותו, במקרה אחר המחבלים היו לוקחים לו את הנשק כמו שקרה לרב נחמיה הלוי ז"ל, בפיגוע הדקירה בירושלים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...