Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמע, זה נראה פיצוץ!

רק שאין לי צורך במקדחה. אני רוצה רק את המברגה עם האימפקט.

ראיתי סט בסיסי כזה של המברגה ב-500 ש"ח פה בארץ, אם יש איזה קיט יותר טוב עד 800 ש"ח בערך אני אשמח.

אגב ירון, מבסוט מהסט?

עוד לא הספקתי לעבוד איתו הרבה , אבל בנתיים מאוד מרוצה. המטען מהיר , והכלים עם עוצמה טובה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.amazon.de/gp/product/B00NY9ATOQ/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

קיט של מקיטה מקדחה גם רוטטת וגם מברגת אימפקט 18V כולל 2 סוללות (1A בלבד ) ומטען מהיר

קניתי שבוע שעבר , נראה לי שהמחיר עלה קצת.

לי עלה 1170 ש"ח עד הבית.

הסוללות 1.5 אמפר והמטען מטען מהיר.

יש לי את הקיט הזה גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על שאלת התם.

אמפר מציין עצמת כח או אורך חיי סוללה?

מה מציין וולט?

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

וולט הוא המידה למתח, מקרה זה של הסוללה. בכלים אלה ככל שהוולז' עולה כוח המכשיר גדל (מתבטא במהירות הסיבוב ובמומנט) אם תבדוק את מפרטי המכשירים תוכ להשוות. לדוגמא - השווה את זה לזה . שתי מברגות מסדרה SGR של בוש, האחת עם סוללת 18 וולט והאחרת עם סוללת 10.6 וולט.

האמפר, במקרה זה, אינו אמפר אלא אמפר•שעה (מכפלת זרם בזמן) המהווה יחידת מידה למטען החשמלי האצור בסוללה. ככל שהוא גדול הסוללה תפעל יותר זמן בין טעינות, כמובן בתנאי שהיא מופעלת באותם תנאים (עומס, טפרטורה וכו'). אתה מכיר יחידה דומה בטלפון סלולרי - מיליאמפר•שעה - המהווה גם הוא מדד לקיבולת הסוללה (כאשר מיליאמפר•שעה אחד שווה לאלפית האמפר•שעה)

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש פלאפון לאחותי, עד 1400 ש"ח.

הכי חשוב לה מצלמה, איך הJ7 PRIME בשבילה?

מה החלופות?

REDMI NOTE 4 לא מוציא תמונות טובות כל כך ולכן נשלל (יש לאבא).

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק בהשואה למוטו G4 ואפילו G5 שעולים חצי.

לא יכול להשוות תמונות, אני מסתפק במצלמה של ה-Mi4c.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותה עם מזוודה ושתי סוללות, עלתה כ-700 ש"ח בשז"ר (מתנת יום הולדת שקיבלתי לפני כשנה וחצי, לא יכול לחוות דעה כיון שאני עדיין משתמש במברגת ה-Skil - מהימים שזו היתה חברת בת של בוש - ששוכבת במקום יותר נגיש במחסן).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותה עם מזוודה ושתי סוללות, עלתה כ-700 ש"ח בשז"ר (מתנת יום הולדת שקיבלתי לפני כשנה וחצי, לא יכול לחוות דעה כיון שאני עדיין משתמש במברגת ה-Skil - מהימים שזו היתה חברת בת של בוש - ששוכבת במקום יותר נגיש במחסן).
רוצה למכור את הבוש :lol:?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי, חצי. בהזמנה מאמאזון, כולל מיסים.

כאמור, במהלך החודשים האחרונים קניתי ארבעה. דווקא האחד מדגם G4 Plus עלה פחות מהאחרים - כ-750 ש"ח - אחרי זיכוי במקדמת המס. האחרים קצת פחות מ-800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...