Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי רכב בסוף ספטמבר.האם טעיתי בענק ?

lidor578
שימו לב! השרשור הזה בן 3189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם כמות הנסועה שאתה מתכנן אתה צריך להחזיק ברכב לפחות 12 שנה. בעוד 12 שנה לא תהיה לחודש העליה לכביש שום משמעות, וגם ההבדל בין שנות העליה לכביש יהיה זעום.

כמובן שאם בעתיד תקק לנסועה יותר גבוהה הנסועה הנמוכה בתחילה תפצה על כך במכירה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמו שכבר כתבו לך פה, ההחלטה תלויה באלטרנטיבה שלך להמתנה.

• יש לך רכב במקום? אם כן קח בחשבון שגם הרכב הנוכחי מאבד מערכו תוך כדי ההמתנה לינואר 2016.

• אין לך רכב? מה אתה הולך לעשות בינתיים ללא רכב? תחבורה ציבורית לשלושה חודשים? זה כאב ראש לא פשוט והרי בשביל זה קנית רכב פרטי. השכרת רכב? גם עולה כסף.

רוב האנשים שאני מכיר לא יחכו חודשיים ללא רכב כדי להרוויח תאורתית 5000 ש"ח בעוד ארבע שנים.

בהצלחה!

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK!

בוא נעשה את זה יותר פשוט.

קנית רכב חדש. קיבלת אותו ב-11-2015. שילמת 100000 שקל. מגיע ינואר 2016. אותו רכב בדיוק שהיה בנמל משתחרר ללקוח אחר ששילם גם 100000 שקל.

הרכב שנקנה ב-2015 יהיה שווה{עקב חוסר ההתחשבות בחודשי העלייה}, כ-90000 שקל, לפני בדיקה ומיקוח על המחיר, עם 0 ק"ם, עוד לפני שהיניע את המנוע.

והרכב שנקנה והתקבל ב-2016, אין על מה להוריד כסף. כשזה יגיע לחודש 11-2016, הוא ייחשב{ובצדק} לפי חודש עלייה לכביש 01-2016.

בגלל זה צריך לדעת לנצל "מבצעי סוף שנה" או "פעם בשנה" וכו...

או לחכות לינואר. אבל אם ממש ממש אין ברירה, לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאה מעמיקה של השרשורים שפתחת ופרופיל השימוש הצפוי - אתה כנראה צודק בזה שאתה עושה טעות.

אם אתה מתכוון לנסוע רק 5000 ק"מ בשנה - יתכן שעדיף שתרכוש מכונית משומשת - כך ירידת הערך תהיה קטנה יותר והאחזקה תהיה הרבה יותר זולה מקניית מכונית חדשה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיה לדורות? שים דברים בפרופורציה.

הפסד של 5,000 או 10,000 ש"ח, שמתפרש על 4-5 שנים ואולי יותר, הוא סכום זניח לחלוטין במחזור הכספי הכולל שלך, ומצד שני תהנה מהרכב כבר כעת, בהנחה שאתה אכן זקוק לו, וכל זאת בהנחה שתחזיותיך יתממשו. הרי שוק הרכב המשומש יכול להשתנות במהלך התקופה, לטובתך או נגדך.

אני מנחש שעל החלפת סלולריים אתה מפסיד יותר.

אני מניח שאם המכונית תמשיך להתאים לצרכיך והנסועה שלך לא תגדל משמעותית תחזיק בה הרבה יותר מ-4 שנים, כך שההפסד לשנה יהיה עוד יותר קטן, ומשמעות ה-2-3 חודשים בתאריך העליה לכביש תצטמצם.

הרגע וסע בדרכים טובות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי יקירי

אין לי ברירה

מקווה שעשיתי בחירה נכונה ולא בכייה לדורות

נו באמת. גם במקרה הכי גרוע, סה״כ קנית רכב.

כמו שאמרתי לך, אתה יכול פשוט לבטל את העסקה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדקו בבקשה את מחירון לוי יצחק לפני שאתם כותבים דברים.

ההבדל בין רכב שעלה לכביש בנובמבר-דצמבר לבין רכב שעלה לכביש בינואר בשנה שאחרי יכול להגיע לאלפי שקלים. סתם כקוריוז בדקתי לא מזמן את ההפרש במחיר המחירון של הפאביה 2011 שקנינו בזמו והתעקשנו לקבל בינואר ולא בנומבר - נכון לשבוע שעבר ההפרש במחירונים עמד על כ-4,500 ש"ח!!!

זאת ועוד - מה יקרה אם פותח השרשור ירצה למכור את הרכב שרכב כשיהיה בן 6 או 7 שנים? הרי בגיל כזה אין יותר חודשי עליה לכביש אלא רק שנתון ואז כל התאוריה היפה הזאת קורסת.

אתה יודע מה לא ברור לי, למה בשרשור הזה כתבת דברים שונים???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודה היא שאפילו אם כן משלמים על חודשי העליה עדיין לפי המחירון המשוכלל הפער בין דצמבר לבין ינואר של השנה הבאה יהיה גבוה באופן ניכר לעומת הפער בין שני החודשים העוקבים של אותה שנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל 5000 קילומטרים בשנה, אני מבטל את העסקה. והולך וקונה רכב יד שניה ב30-40 אלף. הירידת ערך לא משתלמת בדביל נסועה אפסית כזו.

חיסכון בדלק פה זה גם לא משמעותי כלל, הנסועה אפסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה החלטתם באופן גורף שאף אחד לא משלם על חודשי עליה ? מהצד שאני מכיר משלמים על זה ועוד איך ....

אולי בללה לנד.

אף טרייד אין לא מחשב את מחיר המחירון עם חודשי העליה לכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בללה לנד.

אף טרייד אין לא מחשב את מחיר המחירון עם חודשי העליה לכביש.

אסף , אחרי 5 שנות עבודה בשלמה סיקסט אני יכול להגיד לך שאתה טועה , כמובן שכשאתה מגיע לטרייד מנסים לערבב אותך אבל אם אתה מבין עניין אז מחשבים ועוד איך. בטח ובאח אם אתה עושה עסקת החלפה וגם בצד השני יש חודשי עליה משמעותיים במחיר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,

בתור עובד של מעל 7 שנים בחברת ״מאיר״ שמחזיקה טרייד אין ובנוסף את אוטו סנטר, בתוספת חבר שעובד באוטו דיל, אף יבואן רכב לא משלם חודשי עליה לכביש, כך גם חברות ההשכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודשי עלייה לכביש זה חירטוט שהמציאו כדי לנפח מחזורים של חברות ליסינג. עובדה שהן עצמן לא משתמשות בזה כשאתה מגיע לעשות טרייד אין. זה תקף רק כשהן מוכרות רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...