Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי מזרקים,איך מתבצע?

2fast4ever
שימו לב! השרשור הזה בן 7068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיפוש קטן שעשיתי עכשיו בדפי הפורום הישנים עלו לי כמה שאלות בקשר לניקוי מזרקים.

עפ"י מה שהבנתי קיים תוסף שנקרא LM שהוא בעצם תוסף לניקוי מזרקים,השאלה היא עם צריך לפרק את המזרקים כדי לנקות אותם ע"י התוסף הנ"ל או שזה ניתן לביצוע בדרך אחרת? יש לציין שאני לא מתכוון לניקוי ע"י המבחנות האלה שאני לא ממש יודע מה הן,אלא סתם ניקוי עצמאי וחפיף.

ובאותה נשימה.....מה ההבדל בין הוספת K44 למיכל הדלק לבין ביצוע אינפוזיה ע"י אותו החומר?

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לשלם 400 ש"ח בערך, ויפרקו לך את המזרקים וישימו אותם בניקוי מיוחד .. אינני זוכר בדיוק איך הולך התהליך, אני זוכר שעופר עשה את זה פעם אם אני לא טועה.. חפש בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם שני דרכים לבצע ניקוי מזרקים :

1. דרך אינפוזיה שאת זה אתה עושה במוסך עלות כ 400 שקל ...

2. חומר 44K שופך לתוך טנק דלק חצי מלא ונוסע עם הרכב ...(ואחרי שנגמר הדלק שוב לשים 44K על חצי טנק , ולנסוע ) עלות של 44K אחד כ 70 שקל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוסף:

הדיון של David A על נקיון מזרקים מקצועי, והשוואתו לתוספים.

ד"א, מנהלים: הקישור לדיון הנ"ל בדף הקישורים לטיפולים מפנה לדיון על גל זיזים חם, כמו הקישור שמעליו, ולא לדיון זה. לפחות כך זה אצלי.

בברכה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...