Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה ראפיד 1.4 אמבישן 122 כ"ס או אוקטביה אמבישן 1.2 105 כ"ס -שתיהן 0 ק"מ יד ראשונה

NAP
שימו לב! השרשור הזה בן 3315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיר מאוד נעים לפעולה,חלק מאוד.

מבחינת אמינות בVW אומרים שהחל מ2013 הגיר צריך להיות תקין,פה ושם ראינו עוד אנשים שהתלננו על רעידות אבל זה ניראה שיש פחות תלונות,נקווה שלאחר מספר שנים זה באמת יהיה ככה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי ההתרשמות שלי מצרכיך (רכב לאימא, נסיעה דלת משתתפים, אמינות, עלויות אחזקה זולות) -

אל תלך על אף אחת מהסקודות. הן פשוט לא מיועדות לצרכיך. הן גם לא נוחות, גם לא אמינות, גם לא שומרות ערך ויחסית יקרות בתחזוקה.

היתרונות העיקריים שלהן הם ביצועים ומרווח - יתרונות שלא ממש נחוצים לך.

בקיצור - לך על סופר מיני אסיאתית כזו או אחרת. ג׳אז היא אופציה סבירה, אבל תוכל להשיג גם זולות/איכותיות/מאובזרות יותר.

למשל - מאזדה 2, ניסאן מיקרה, קיה ריו (נראית לי תפורה עליכם), ספייסטאר ויש עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההתרשמות שלי מצרכיך (רכב לאימא, נסיעה דלת משתתפים, אמינות, עלויות אחזקה זולות) -

אל תלך על אף אחת מהסקודות. הן פשוט לא מיועדות לצרכיך. הן גם לא נוחות, גם לא אמינות, גם לא שומרות ערך ויחסית יקרות בתחזוקה.

היתרונות העיקריים שלהן הם ביצועים ומרווח - יתרונות שלא ממש נחוצים לך.

בקיצור - לך על סופר מיני אסיאתית כזו או אחרת. ג׳אז היא אופציה סבירה, אבל תוכל להשיג גם זולות/איכותיות/מאובזרות יותר.

למשל - מאזדה 2, ניסאן מיקרה, קיה ריו (נראית לי תפורה עליכם), ספייסטאר ויש עוד.

חשוב לה רכב עם ביצועים טובים מאחר ורוב נסיעותיה הן בכבישים דו סטריים והיא נדרשת לעקיפה של משאיות מדי בוקר אבל תגובה מאוד עניינית תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר מאוד נעים לפעולה,חלק מאוד.

מבחינת אמינות בVW אומרים שהחל מ2013 הגיר צריך להיות תקין,פה ושם ראינו עוד אנשים שהתלננו על רעידות אבל זה ניראה שיש פחות תלונות,נקווה שלאחר מספר שנים זה באמת יהיה ככה.

היו תלונות על הגיר ו/או תקלות חוזרות ונשנות? מהן? גיר הוא עסק יקר ואם מדובר באחד בעייתי שגורר אותך למוסכים זה ממש חשוב לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע להריץ חיפוש בפורום היו המון המון נושאים על זה מבעלי רכבים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרונות העיקריים שלהן הם ביצועים ומרווח - יתרונות שלא ממש נחוצים.

כמה דברים -

1. לאוקטביה שמירת ערך מעולה.

2. האוקטביה נוחה מאוד. גם שאומרים שהנסיעה על הצד הקשיח - עדיין היא מהנוחות שנסעתי עליהן בזכות מושבים מעולים.

3. אמינות - פרט לגיר - שהבעיה נפתרה או לא נפתרה - לא יודע - האוקטביה רכב סופר אמין. גם הבעיה שהייתה במותחן של ה1.2 מזמן נפתרה ב100%.

אז חבל סתם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר להשוות קיה ריו או ספייסטאר לאוקטביה?

אגב הריו שותה דלק כמו נגמש. מנסיון עם 2 ריו דנדשות בזמן הצבא.

במחירים האלה יש לך גם את הפולו שנמצאת על התפר בין הראפיד לאוקטביה ומבחינת אבזור והרגשה קרובה לאוקטביה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ׳י,

1. לאוקטביה אין ״שמירת ערך מעולה״. נכון שהיא טובה מסיאט, אבל היא לא קרובה לשמירת ערך של יפניות, והיא גם נפוצה מאוד בליסינג.

2. אני לא יודע על מה נסעת. לי הייתה סופרב במשך 3 שנים ששברה לי את הגב. ע״פ הדיווחים, וגם מהתרשמותי מנסיעה במוניות, האוקטביה החדשה רק התדרדרה בנושא זה.

3. אמינות - מה זה ״פרט לגיר״ - זה כמו שאגיד שסיטרואן בי אקס היא מכונית אמינה כי ״פרט למנוע ולמתלים, היא סופר אמינה״.

אז בקיצור - חבל סתם..

אבי, ניתן גם ניתן להשוות ריו לראפיד. הייתי מעדיף את הראשונה בכל יום. וכן, גם אחרי צריכת הדלק ״הנוראית״, היא תהיה זולה הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות בקילו.

השמירת ערך היא פנטסטית לא מעולה תפתח מחירון.

ב2011 קניתי אוקטביה. היא עלתה פחות מכל המקבילות ושווה יותר מהן היום במחירון. מול מי תרצה שאוכיח לך? תבחר

מה הקשר בין הסופרב שלך לאוקטביה?!

ועוד אתה שולח אותה לספייססטאר?! זה יותר נוח?!

אמינות - לכל רכב יש את המחלות שלו. וזה לא פרט למנוע ולמתלים ולכל הרכב. זאת בעיה נקודתית - שכנראה סודרה - לא יודע.

וההשואה שלך של האוקטביה לריו סוגרת לנו את כל הפינות - שייסע באוטובוס - זה הכי זול. ובהחלט אפשר להשוות כי לשניהם יש גלגלים.

אתה מתוסכל מהסקודה שלך?! יופי. תרשום. הייתה לי סופרב - לא מרוצה. אבל אל תגזים ותפלוט שטויות בצרורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, מזל שחשפת את הנקודה - יש לך אוקטביה ואתה מעוניין להאדיר את שמה כדי שייתנו לך מחירון.

אני לעומתך אובייקטיבי - כי הייתה לי סקודה, והיתי צריך להתמודד עם מכירה של הנבלה, וכרגע אין לי אינטרס.

לגבי מחירונים - לא יודע, זכור לי שהמחירון גם הוא לא משהו בלשון המעטה. אבל כך או כך - אני רוצה שתפגיש אותי עם הדביל שמוכן לשלם לך מחירון על אוקטביה 1.2 DSG 2011 - נדמה לי שצריך למנות לו אפוטרופוס, כי מכונית כזו ממש לא נרכשת במחירון.

מה הקשר בין הסופרב לאוקטביה - שמעת על מושג שנקרא ׳קל וחומר׳? -- יש את זה בפסיכומטרי אם אני לא טועה.

אמינות - ספר לנו מהן המחלות של קיה ריו למשל, כי לי לא ידוע על כאלה. לעומת זאת, כן הייתי מהמר על תקלה אקוטית באוקטביה בשנותיה הראשונות בסבירות גבוהה יותר מכל מכונית חדשה אחרת. (אגב, באוקטביה 2011 היחס שמקבלים על הימור כזה הוא 1/1..)

ואחזור שנית, לאט - לא השוויתי ריו לאוקטביה אלא לראפיד. הן בהחלט ברות השוואה. בעצם לא - הריו עולה עליה בכל פרמטר משמעותי כמעט.

אז תעשה טובה ותחסוך מאיתנו ומפות״ש את עצות האחיתופל שלך - הן פשוט מסריחות מאינטרסים ומקשקשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממשיך לפלוט דברים בלי בסיס?

בוא - אל תיכנס איתי לפסיכומטרי - תאמין לי שלא כדאי לך.

אם רכב אחד היה לא נוח למישהו אז זה אומר שכל רכבי החברה לא נוחים?! בראש שלך כן.

קל וחומר.

אין לי אוקטביה 1.2 dsg. ובאוקטביה שלי במשך 4 שנים התקלה היחידה הייתה נזילה מהמיכל מים של הוישרים שהוחלפה באחריות בשנה ה3.

אז בלי קשקשת מיותרת ברשת, אתה מערבב פה רכבים שלא קשורים.

בלי קשר - אתה מדבר בצורה תת רמה- ואני נגרר לזה.

אבל לייעץ למישהו שמחפש רכב מרווח - ספייססטאר - זאת עצה טיפשית.

איזה אינטרס בדיוק יש לי אגב?! כי יש לי אוקטביה שלא קשורה ולא מתאימה בעליל לפותח השרשור והיא לא למכירה ואני ממליץ עליה?!

כן - אני מלא באינטרסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכשהו אני לא מוצא את עצמי נרעש מהאיום בפסיכומטרי, תאמין או לא.

(אגב, לא ברור לי איך עברת פסיכומטרי בכלל אם אתה אומר שפות״ש מחפש ״רכב מרווח״ - כשהוא בכלל לא ציין את זה בשום הודעה. הוא חיפש תא מטען - ולספייסטאר יש תא מטען סביר ביותר יחסית. חשבתי שצריך לפסיכומטרי זכרון)

ולעניין הרמה - יראו הקוראים וישפטו מי התחיל עם משפטים כמו ״חבל סתם...״ ו״תפסיק לפלוט שטויות בצרורות״ ו״אתה מדבר שטויות בקילו״.

עריכה אחרונה על ידי mogo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, לג׳אז שעניינה את פות״ש אין תא מטען גדול בהרבה - ובכל מקרה, אפשר לקפל את המושבים כשצריך יותר מטען ולקבל נפח שגדול אפילו מהמלכה האם - אוקטביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...