Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עוצר את הסוסים או למה אני מקבל 30 מגה במקום ה100 עליהם אני משלם (הוט+012) ?

Tida-man
שימו לב! השרשור הזה בן 3315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחשב נוסף אין לי ,מה שכן, יש לי מיני פיסי בשם פיפו שמריץ וידווס 8.1 ,בין היתר במכשיר הנ"ל ישנו גם כרטיס רשת .

כרטיס הרשת תומך 100 מגה ,האם המיני פיסי יתאים ?

אם כן,אחרבר טלוויזיה+פיפו לראוטר (יווצר מחשב לכל דבר :) )

אם לא,אנסה להשיג מחשב עם כרטיס רשת תומך ג'יגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, שכחתי לציין שהוא חייב להיות בעל כרטיס 1 גיגה וגם להסתכרן מול הראוטר ככזה.

או יותר פשוט, קח את המחשב השני ובצע איתו SPEED-TEST, תראה אם התוצאה שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשב השני (למעשה זהו מיני פיסי ) הכרטיס רשת לא תומך בתעבורה עד 1 ג'יגה .

אנסה להשיג מחשב עם כרטיס שכן תומך.

האם על פי הפרטים שהבאתי (חומרת המחשב+מהירות הוטבוקס) ניתן לקבוע שהגורם למהירות הנמוכה הוא הPC שלי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TIDA זה בדיקה מיותרת, מבחינת חומרה גם פנטיום 3 מתאים לעבוד אם כרטיס של 1 ג'גה, לא יודע מאיפה SAAY222 הוציא את ההצהרה של מעבד XYZ לא תומך.

בדוק מהירות דרך הטאבלט שלך, אם גם שם אתה מקבל את אותם 30 MBPS אז הבעייה או בתשתית או בספק, בדרך כלל בתשתית.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה טלפונים לחברים והסתבר שלאחד מהם יש בבית 100 מגה של הוט (מסתבר שבתנאים מסוימים, אפשר להינות מהמהירות המוצהרת ) .

אחבר אצל החבר את המודם והמחשב שלי כדי לשלול סופית תקלה של אחד מהם ואז נפתח ב "מלחמה " מול התשתית והספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TIDA זה בדיקה מיותרת, מבחינת חומרה גם פנטיום 3 מתאים לעבוד אם כרטיס של 1 ג'גה, לא יודע מאיפה SAAY222 הוציא את ההצהרה של מעבד XYZ לא תומך.

בדוק מהירות דרך הטאבלט שלך, אם גם שם אתה מקבל את אותם 30 MBPS אז הבעייה או בתשתית או בספק, בדרך כלל בתשתית.

מניסיון של כמה אלפי מחשבים שעברו מתחת לידיים שלי ב-20 שנים שאני עוסק בתחום.

כמה טלפונים לחברים והסתבר שלאחד מהם יש בבית 100 מגה של הוט (מסתבר שבתנאים מסוימים, אפשר להינות מהמהירות המוצהרת ) .

אחבר אצל החבר את המודם והמחשב שלי כדי לשלול סופית תקלה של אחד מהם ואז נפתח ב "מלחמה " מול התשתית והספק.

מעולה, בדיקה טובה.

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

saay222 בהתחשב בעובדה שרק דיסקים קשיחים sata 3 מהשנים האחרונות בקושי מתקרבים למהירות כתיבה של 1GBPS בתנאי מעבדה אני מתקשה להבין איך ביצעתה בדיקות אלו.

דיסק קשיח מלפני 10 שנים עמד בממוצע על 30-40 MBS שזה 280 ממוצע בביטים , אז אלא אם כן היה לך כמה SCSI בRAID 0 אני לא רואה אפשרות קבלת מהירות של 1GBPS בבדיקה פשוטה של העתקת קבצים.

מבחינת התקן הוא קיים מאז 1999 ועובד מצויין בסביבת שרתים מאז, כנל במחשבים ביתיים שבהם צוואר הבקבוק הוא הדיסק קשיח ולא המעבד בבדיקה בסיסית של העתקת מידע.

יותר מזה 100MBPS שזה 12.5 MBS קצב העברה סביר לשנת 95? אין אף סיבה שמחשב מה15 שנה האחרונות לא יתמוך בזה מבחינה חומרתית.

כמובן שיש מצב לתקלה בכרטיס רשת שתגרום לו לעבוד לאט יותר אבל זה נדיר, הרבה יותר הגיוני שהוט עשו טעות כול שהיא בהגדרת התשתית של הבחור.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שעברתי ל100 מגה של הוט התחילו להווצר לי לא מעט בעיות של יציבות במהירות, מחשב חדש [מהשנה האחרונה] מודם הוטבוקס ומהירויות שלא עוברות את ה 20 מגה בחיבור.

החלטתי לעשות לי לעצמי קורס מהיר ברדיו [כל החיווטים בבית] ועקבתי אחרי החיבורים עד למפצל הבעייתי.

כיום אני מקבל 101 מגה חזק ויציב. מוריד בשעות מסויימות על 10 מגה כמו נינג'ה, ובשאר משוטט על 6-8 שכזה.

מה גם, תוודא עם הספקית אינטרנט שאתה מחובר על 100 מגה :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...