Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה מכרישי האנדרואיד והגלקסי

Subaru82
שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש בעיה בשני מכשירים.

אז ככה חיברתי גלקסי אס4 לאודין והכל תקין ככה שהכבל, הדרייבר והusb תקינים. הjig שברשותי גם תקין.

1. גלקסי 3 לא מוכן להכנס לרקוברי ובהפעלה רגילה נתקע על מסך סלקום. כאשר מנסה להכנס לדאונלואוד בעזרת הג'יג האודין לא מזהה תמכשיר ואחרי כמה שניות הדאונלואוד מיד נעלם והמכשיר כבה.

2. גלקסי 2 שכפתור הבית לא עובד ותקוע על בוטלופ. לא נכנס לדאונלואוד בעזרת הגיג ו כאשר מנסה להכנס לרקוברי הוא מגיע לבוטלופ ממש כאילו בחרתי הפעלה רגילה.

יש רעיונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהג'יג לא מחווט נכון ואז הטלפון לא מבין את הפקודה ומפעיל חצאי פקודות שמשגעות אותו.

יכול להיות שהבלוק של הUSB תקול (פדים תלושים או משהו). או - בגלקסי 2 הבלוק USB הוא ישן, והרגליים יכולות להתעקם.

ניסית להיכנס לDOWNLOAD בSGS3 בדרך הרגילה?

לא כל ג'יג מתאים לכל מכשיר!

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשני המכשירים עולה מ"ה?

ריקוברי ורום שמותקנים הם סטוק של סמסונג?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להשתמש ב-ADB לכל זה? אתה יכול לעשות הכל דרך ADB , פתחת אפשרויות DEVELOPER ?

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ בדיוק לזה כיוונתי :)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלקסי 3, כשאתה נכנס ל DOWNLOAD MODE, מה מופיע ב PRODUCT ID? האם מופיע הדגם של המכשיר או שהשורה ריקה?

אם השורה ריקה אז כנראה רכיב זיכרון לא תקין. בנוסף יכולה להיות תקלה בכפתור הדלקה או בכפתורי הווליום.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על הנסיונות לעזור, אני אנסה רגע להגיב לכולם.

גלקסי 3

הוא אכן נכנס לדאונלואוד בדרך הרגילה, ומדי פעם גם מצליח להכנס לרקובריבDM מופיע השם של המכשיר, GT-i9300

הפעם האחרונה שהוא פעל כראוי זה עם רום של סלקום אבל עכשיו הוא מגיע למסך פתיחה ונתקע עליו אז אני לא יודע מה הוגדר בהגדרות מפתחים כשהוא פעל כי המכשיר של אבא שלי.

לגבי הג'יג המוכר אומר שהוא כן מתאים ל-3

גם כשאני בDM המחשב לא מזהה אותו. ניסיתי 3 מחשבים ו2 כבלים שונים...שאת הגלקסי 34 כן זיהו

ככה שאין לי איך להתחבר בADB, אני טועה?

גלקסי 2

אני אזכיר שכפתור הבית תקול ולא מגיב ככה שלרקוברי אין אפשרות להכנס ולדאונלואוד אני משום מה לא מצליח עם הג'יג

הדבר היחיד זה נסיון להפעיל כרגיל ואז הוא מגיע למסך של סמסונג עם הסימן קריאה הצהוב ונתקע שם בבוט לופ.

בנוסף, בגלקסי 3 בDM יש את השגיאה הזו

Mount-EFS-issue.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בS3 יש שגיעת מחיצת EFS, זאת אומרת אין IMEI למכשיר.

אפשר ליצור אחד ג'נרי בשביל שהוא יצא מבוט לופ אבל הוא יעלה במצב בטוח, ללא שיחות.

בכול מקרה לפני זה אתה צריך שהוא יהיה מזוהה במחשב לא ציינתה איזה גרסת אודין יש לך, גלקסי 4 עובד אם 1.85 אם אני זוכר נכון ו3 עובד אם 3.04, נסה גרסה אחרת.

בS2 זה לא נדיר שהJIG לא יעבוד, יש על זה מקבץ עצום של מידע באינטרנט.

תנסה לחבר למחשב אם הוא מזוהה אז דרך ADB REBOOT DOWNLOAD, אם לא אז או מעבדה או שתקצר את כפתור הבית לבד פין 3 לאדמה בפלקס.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...