Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעם אחותי מחפשת רכב, עד 12,000שקל, אוטומאט, יש כמה מועמדות.

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 3357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

מדובר באחותי, בת 22, מחפשת רכב קטן וראשון שלה - דגש האצ'בק, ואוטומטי בלבד.

לא הרבה נסיעות ביום,בתוך העיר בית-עבודה-בית-מכללה במשך כל השבוע.

התקציב: בין 10-12 אלף שקל. (לרכב בלבד, לשאר ההוצאות תקציב נוסף).

פשוט נכנסתי ליד 2 וחיפשתי מה נכנס בתקציב הזה וכמה שיותר חדש, מצאתי:

1. פיג'ו 206, 2001- עד שנה מירבית, 5 דלתות, אוטומט, בין 150-250אלף קמ.

2. פיג'ו 307, 2000 - עד שנה מירבית, 5 דלתות, אוטומט, קילומטרז' יותר שפוי.

3. יונדאי גטס, 2003 - עד שנה מירבית, 5 דלתות, אוטומט, רובם מהשכרה ואלו שלא, נראות שחוטות.

- כולם יד 2-5.

* יש לי היכרות אישית עם 206 ויונדאי גטס, ככה שאי אפשר להפתיע עם תקלות מומצאות מבעלי עסק שעלולים לרמא אותה, את ה307 אני בכלל לא מכיר.

4. הוצע לאחותי רכב של מכר רחוק, אופל קורסה, שנת 2000 או 2001, 5 דלתות, אוטומט, קילומטרז' ככל הנראה שפוי (לא זוכר כמה), מחיר 5000שח, טסט נגמר עוד חודש.

מה דעתכם?

*בבקשה להימנע מהצעות של "כדאי לחסוך עוד"\"כדאי לקחת הלוואה" וכו', את כל ההצעות האפשרויות להימנע מרכישת רכב בתקציב הזה כבר הסברתי לה, רצונה בלבד.

תודה,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מצרף גם המיצובישי כאריזמה.

עזרתי לחבר לקנות אחת כזאת שמורה יחסית, כבר כמעט 4 שנים של נסיעות קצרות בתוך העיר, ומלבד מצבר שמת, הרכב לא צייץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה נמצאת בסמלון שלך (רק שהיא יכולה "להשתדרג" בדור החדש יותר).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בהאצ'בק בלבד, רכב קטן.

ככה שהכריזמה או כל סדאן אחר, לא בא בחשבון.

חשבתי לגבי הקולט, אחרי הכל הייתה לי כזו 7 שנים והפגינה אחלה אמינות, אבל מדובר ב2 דלתות שמשדרת קצת... עדיף רכב בעל "פרופיל" יותר נמוך.

הבנתי שפיאט פונטו גם נכנסת לתקציב, דעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמתי מוכרת את הפז'ו 206 שלה כי היא לא נוהגת יותר. מדובר על שנת 2004

146000 ק"מ יד שניה . הרכב ללא תאונות וננהג במתינות

הוחלף מצבר השבוע, יש רדיו דיסק פיוניר ודיבורית BT

אומנם הם מבקישים 14000ש"ח אבל אני מאמין שניתן להתגמש במידה והקונה רציני

אם זה מעניין דבר איתי בהודעה פרטית. אפשר גם לראות את המודעה ביד 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ה307 הייתי מוריד ומתמקד באחרות.

אני במקרה דומה קניתי לחברה שלי קולט. יש שרשור בפורום.

בגדול - מצב הרכב די חשוב. אם הקורסה במצב סבבה ומטופלת באופן טוב (אתם מכירים ומאמינים לקרוב) - אז אופציה טובה. גם נשאר הרבה בצד לתיקונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב המדובר כדאי להתעמק יותר במצב הרכב מאשר במותג שלו. לדעתי, גם כדאי שתתנו חשיבות לבטיחות (ABS לא היה מובן מאליו בכל הדגמים בתחילת שנות ה-2000).

פונטו ספייס (2001 ומעלה) בהחלט נכנסת בתקציב והיא גם מגיעה עם גיר רציף שתורם לחיסכון בדלק ולא ידוע כבעייתי, אבל הבעיה היא שהרכב מאוד רגיש להזנחה וככל שעובר הזמן יותר ויותר קשה למצוא אקזמפלר שמור באמת. הדגם הזה מאוד אהוב על סוחרי רכב (קונים בגרושים, מטפלים בו קוסמטית, אולי דיאטת קילומטרים קלה על הדרך והינה לך בונבוניירה במחירון יד2 משוקלל).

הייתי מתרכזת בחיפוש אחרי סופר מיני עם מס' ידיים וק"מ כמה שיותר שפוי והיסטוריית טיפולים מסודרת.

אגב, הדרישה להאצ'בק היא חד משמעית או שאולי יש דרך להשפיע עליה קצת?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בזה שהם מחפשים סופר מיני - למה יש צורך להתפשר על עניין התצורה, שכן היא מאוד נפוצה. על מה חשבת שייתן פתרון ולא עונה לקריטריון?

אגב בקשר לספייס הרובוטית, תיבה לא נעימה במיוחד, חובה נסיעת מבחן לפני.

פונטו אופציה נהדרת אם אתה מוכן לקנות אחת ידנית

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו ספייס הגיעה עם גיר רובוטי רק בין השנים 2004-2006, כאשר בכל שנות השיווק שלה בארץ הייתה גם התיבה הרציפה שמשודכת למנוע 80 כ"ס.

אם מוותרים על הדרישה להאצ'בק אפשר להרחיב את החיפוש מעבר לקטגוריית הסופר מיני למשפחתיות, ההיצע יגדל משמעותית.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מסכים עם ההרחבה למשפחתיות שכוללת בצידה עלויות גבוהות יותר בכל המרכיבים - חלקי חילוף והוצאות שוטפות כמו טסטים ודלק.

בגלל זה גם המלצתי על פסילת ה307.

מה ההיגיון בזה לרכב בדרישות הנ״ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ להתרחק מ307, וממליץ להתרחק גם מהקורסה - רכב עם מערכת חשמל בעייתית וגיר רובוטי בעייתי מאד.

הפונטו וה206 יהיו האופציות המודרניות ביותר בתקציב לדעתי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...