Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה להמשך שדרוג המערכת ברכב- מיצובישי לנסר - סאב+מגבר.

spider01
שימו לב! השרשור הזה בן 3339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

בסופו של דבר ולאחר התלבטות קשה רכשתי מולטימדיה לרכב ולא 80PRS.

כרגע התצורה הנוכחית הקיימת היא:

פיוניר AVH8650

קאפה 60.11CS קומפוננט קדמי

פוקאל 130CA 5.25 בדלתות האחרוריות

מגבר ....JBL A604.

אני חושב על מגבר 5 ערוצים HDP5 של הרץ קודם כל + חיווט חדש לרכב כי מדובר בחיווט 8 גייג מה שקיים.

1. הסט קומפוננט קאפה שלי סה"כ יביא לידי מיצוי מלא בשילוב המגבר הנ"ל ? הוא לא נחות מידי בשבילו?

2. מחפש סאב חדש עד 1000 ש"ח.

3. איזה חיווט מומלץ ? אפשר להסתפק ב8 גייג ? מה האופציות ומה הסכומים הנדרשים להשקעה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להתחנן שמישהו יגיב כאן?

בנוסף. הכוונה שלי להוציא מהערכת כמה שיותר איכות. פחות עוצמה. 80 אחוז איכות 20 אחוז עוצמה (בעיקר באס )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להסתבך תתן לנו תקציב ומה אתה רוצה להשים באוטו שלך וזהו.

ודבר שני איכות זה בלי רמקולים אחוריים.

קומפוננט: מורל דוטק מגבר 1 : JL AUDIO 360.2

מגבר 2 : הייפוניקס BRX 2400.1D סאב : GROUND ZERO GZHW 12SPL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אבל הוא עדין לא התחנן. :roll:

אין קשר בין איכות לקיום או לחוסרם של רמקולים אחוריים.

איכות היא היכולת של המערכת להפיק צליל באופן הקרוב ביותר לאופן שבו הוא הוקלט מלכתחילה.

יחד עם זאת, מאחר וברוב המקרים במוזיקה, מקורה הוא מלפנים וההקלטות הן בסטריאו ולא בסראונד (או שמהערכת המנגנת לא תומכת בכך) נהוג להסתפק ברמקולים מקדימה בלבד. ועדין יש אנשים שמעדיפים קצת fill מאחור.

ושלא יהיה ספק, אני לגמרי תומך בקיומם של רמקולים קדמיים בלבד.

ואחרי המגילה הזו -

ההבדל בין המגברים יהיה בעיקר בשל איפיון סאונד שונה, ונתונים אחרים כמו SNR, THD ודמפינג פאקטור. ונראה שבכך יש יתרון להרץ.

לגבי כל ענייני החיווט למיניהם - אם אין בכוונתך לבצע את ההתקנה לבד, נראה לי שנכון לקבל המלצות לבעל עסק טוב ולסמוך על מה שהוא יספק.

לגבי סאב - מציע לבדוק מה יש לספונסרים להציע (ראה שרשורים דביקים).

דווקא במקרה כזה, עם מערכת בעלת אפשרויות כיוון נרחבות יחסית, הייתי ממליץ גם ללכת לכיוון מקצועי, אולי עוד בסט-אפ הנוכחי. ראה ערך 'רונן נאור'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות. דיברתי עם בעלי מקצוע מומלצים בפורום והם שוחטים במחיר. אני מדבר על סדר גודל התקנה של מינימום 2000 ש"ח לפני ציוד.

ברכב שלי הרעידות בדלתות וההפרעות מתחילות בעוצמה די גבוהה שאני לא מגיע אליה לרוב . כך שבעצם הכנסת הסאב לעניין הוא רק לצרכי עומק צליל ובאס איכותי.

אני אקח את המגבר של הרץ ואריץ חיווט חדש ברכב . יש המלצות למארזי חיווט מומלצים בטווח עד 1000 ש"ח?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עם מי דיברת, אבל 2000 שקל להתקנת מגבר כולל קומפוננטים לא יעלה 2000 אני בטוח ב99%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה כוללת ההתקנה.

אתה בקלות יכול להגיע לסכום כזה אם מדובר בבניה כלשהי עבור הקומפוננטים, איטום ובידוד, בניה עבור מגבר ושימוש בחיווט יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, תאמין לי שאני יודע.

אבל לפי התיאור יש לו קומפוננט.

ולפי מה שהוא אמר זה רק סאב ומגבר בלי איטום ובלי בידוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לא אתה ולא אני יודעים מה כוללת ההצעה שהוא קיבל.

כי פותה"ש דיבר על כך שאולי הקומפוננט הקיים לא טוב מספיק - ולכן אולי קיבל הצעה שכוללת התקנה של קומפוננט חדש.

כי פותה"ש דיבר על כך שיש רעידות בדלתות -ולכן אולי קיבל הצעה שכוללת בידוד ואיטום מקיפים.

כי פותה"ש דיבר על בקשת המלצה לחיווט עד 1000 ש"ח, ואם זה מה שהוא מקציב לחיווט, מי יודע מה הוצע לו בהתקנה.

הוא רק ציין שההתקנה היא לפני ציוד - איזה ציוד? רכיבים במערכת או "אביזרי התקנה"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה. אני מדבר על התקנה בלבד 1000 ש"ח , בידוד פלוס כיוונים עוד 2000 לערך.

התקינו לי את הקומפוננט באדי מערכות ואני מאוד מבסוט אם הייתי יכול הייתי מבקש שגם יתקינו לי המגבר רק חבל שאין להם מה שאני רוצה.

מבירור שעשיתי התקנה ללא סיבוכים (בניה\איטום וכו) של מגבר +העברת כבלים לא אמורה לעלות יותר מ-300 שקל בעוד אני קונה גם ציוד יקר.

השאלה מה העלות של חיווט 4 גייג או מה שמתאים למגבר של הרץ הנ"ל.

כמו כן, הקומפוננט הנ"ל 60.11CS נחשב ברמה גבוהה (הכונה שלי האם שיפור שמע יעלה משמעותית יותר יקר) ?

אני פשוט רוצה שכל הרכיבים במערכת יהיו באותה רמה

סליחה על החפירה ותודה מראש למגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הקומפוננטים כי אני לא מכיר אותך.

אבל לא צריכה להיות בעיה לקנות את המגבר במקום אחד ולהתקין אותו במקום אחר.

300 ש״ח זה קצת נמוך מידי להתקנת מגבר בצורה טובה יכול להיות שיש כאלה שמתקינים בצורה לא הכי מקצועית ב200-300.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מגברי הHDP של הרץ הם עשו עליי רושם טוב, טוב מאוד. הHDP5 בעיני הוא בחירה טובה אבל הייתי מעדיף HDP4 ביחד עם HDP1 אני חושב שהשילוב הזה, על בסיס זכרון - חזק יותר.

לגבי סאב וופר באזור ה1K שקלים - אמליץ לך לבדוק את סדרת ARC של ARC AUDIO

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...