Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מע" תואמת מקור ב-איביזה 2014 לא תקינה, וגם מה עלה בגורלה של זו שהייתה ברכב. ההתנהלות

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 3324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את הרכב החדש קיבלתי באוקטובר, ולא הספקתי {לא חשבתי} לבדוק את כניסת ה-USB שנמצאת בתא הכפפות, בצורת כבל. יש לציין שבמערכת הנ"ל S100 ROADNAV, קיים גם כרטיס MICRO USB והוא מתפקד בסדר, גם הסאונד במע" מצויין, עם צליל חם ועוצמה חזקה.

ברדיו מילאנו, מתקין המורשה של היבואן, אין להם פתרון לבעיה הזו, אינם חוזרים ללקוחות שלהם עם תשובות ולא מוכנים אפילו לבדוק אם יש עדכון גרסה למכשיר שהם מתקינים ואחראים לו, בכדי לפתור את בעיית ה-USB שלא עובד ומחשיך את המסך. סרטון מצורף.

כשביקשתי לדעת איפה המכשיר המקורי שהיה ברכב והיה צריך להגיע איתו מחו"ל, לפי הקטלוג, נתקלתי בתאום לא מוצלח של גרסאות {אפילו חובבני}, בין רדיו מילאנו, סוכנות המכירות בבאר שבע, שרות הלקוחות של צימפיון, והמחסן המרכזי שלהם: להל"ן דוגמאות של שיחות הטלפון שבוצעו, בדבר גורלו של הרדיודיסק שהיה צריך להיות ברכב. דהיינו המכשיר הזה:[ATTACH=CONFIG]411809[/ATTACH]

להזכירכם זה המכשיר שצריך להיות בדגם שלי, מכיוון שכל הכפתורים שיש בגדם ה"דק" יותר שמגיע מ-2013 ואילך, נמצאים ליד ידית ההילוכים, בשורה מסודרת מעליה.

כמובן שלא רציתי את הרדיו בחינם, למרות שיש חברות שמחזירות אותו ללקוח.{פורד פיאסטה}. והנה תמצית השיחות:

-"רדיו מילאנו" טוען: "המכשיר המקורי פורק מהרכב והוחזר לצימפיון בחזרה"

-שרות צמפיון טוען: "המכשיר שפורק מהרכב שלך הורכב באיביזה AM5, שמגיעה בלי כלום"

-מחסן צמפיון טוען:"כל מכשיר שמפורק מרכב מגיע אלינו. לא קיבלנו אף מכשיר מאף אחד וגם לא מרדיו מילאנו, אין לנו את המכשיר בכלל במלאי וצריך להזמינו מחו"ל. הוא עולה קרוב ל-7000 שקל לצרכן".

-בסוכנות המכירות בבאר שבע טוענים: "הרכב שלך הגיע ללא רדיו דיסק כלל מחו"ל". רק שבקטלוג שנמצא באתר וגם על גבי החוברת בסוכנות רשום במפורש: "רדיודיסק מקורי עם שליטה מההגה". ללא שום ט.ל.ח. למינהם או אותיות קטנות.

ההתקנה הייתה חובבנית, כלומר שלל החוטים שיש במכשיר "נזרקו" בדשבורד וקרקשו על כל בור קטן. נאלצתי בעצמי לקשור ולסדר אותם כמו שצריך. הכפתורים שמריצים שיר מהר קדימה ואחורה, אינם מתפקדים ולא ניתן לתכנת אותם.{חץ מעל הגלגלת ומתחתיה}.יתר הכפתורים עובדים.

IMG_5018_800x600.jpg

גולת הכותרת היא כמובן ה-USB שעובד בכל רכב או מכשיר אודיו אחר, אבל אצלי {וגם בעוד איביזה של חבר} לא עובד ותוקע במסך שחור את המערכת, הסרטון מצורף:

כל העסק הזה מריח כמו "מיני-קומבינת המולטימדיה", כאשר הרכב חייב להגיע עם מע" מקורית, ומישהו שם החליט לחסוך את עלותה הגבוהה, ובמקום זה, אנשי המכירות תודרכו לספר על "שדרוג משמעותי במבצע", במקום הנחה כספית.

לא רציתי לעשות את זה ועצוב מאוד שרק דרך כתיבה בפורומים, אנשים מתעוררים ופותרים תקלות, או לפחות מנסים או שגם את זה לא. ומעל שורות אלו יש לי מסר אחד, לכל אלה שמעורבים בפרשה או לא, לספר תמיד את אמת זו הדרך הכי טובה, כי בסופו של דבר היא מתגלית גם ככה, אם כי בדרכים לא כל כך נעימות.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש פה בפורום את נציגת צ'מפיון תנסה לדבר איתה .

נכנסתי לקנות טולדו חדשה - אשתי אמרה שזה אוטו של זקנים ->

ובאותה נשימה שאלה מזה הרכב היפה הזה ->

בסוף יצאתי עם לאון 1.2TSI MK3 !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני יודע מדוע הקובץ לא נפתח, בפתיחת השרשור.

בכל מקרה זו התמונה של הרדיו המקורי שהיה צריך להגיע ברכב וגורלו אינו ידוע:

seat_ibiza_cupra1.jpg

ואני עדיין מעוניין לרכוש אותו מהם במחיר שפוי, אך כל אחד מספר סיפור אחר שם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בפיאסטה המערכת המקורית הגיעה עם הרכב למרות שהורכבה מערכת מולטימדיה, תתקשר אליהם כדי לבדוק את פשר הדבר, לא נשמע לי תקין.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלינו בהונדה ג'אז.

קנינו עם מולטימדיה וקיבלנו את המערכת המקורית ששוכבת לה בנחת במחסן כרגע

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SHEVA

ניסיתי דיסק און קי אחר עם אותם קבצים, שירים, כמו בכרטיס הזכרון{שעובד}, אותה תוצאה, ניסיתי לפרמט את הדיסק און קי ב-NTFS, FAT32, ולא עזר שום דבר.

הדבר המוזר הוא, שההתקן עובד בכל רמקול מוגבר שיש לי, בכל הטלוויזיות, במיקסר DJ שלי, וגם בכל רכב אחר שבדקתי, VELOSTER, SPACE STAR, ובעוד הרבה רכבים. אם צפיתם בסרטון המצורף, ניתן לראות שגם ברכב הוא מתחיל לנגן, ומפסיק ללא סיבה או הודעת שגיאה כזו או אחרת.

ARIK, GUY

אתם רכשתם את הרכבים והמערכות הללו בחברות אחרות. עשיתי המון טלפונים וברורים בנושא, וחשבתי 100 פעם, לפני שהתחלתי לכתוב על זה כאן בפורום. אתם קיבלתם את המערכות המקוריות בחזרה, בחינם. אצלי פשוט אין את אופציה הזו. גם לא בתשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, קיבלת מצ'מפיון תשובה כנה וישירה, לעניות דעתי לא מקובלת, אבל זה כבר עניין שלך איך תמשיך. הם אמרו לך מפורשות: המערכת שלך הותקנה ברכב אחר.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, קיבלת מצ'מפיון תשובה כנה וישירה, לעניות דעתי לא מקובלת, אבל זה כבר עניין שלך איך תמשיך. הם אמרו לך מפורשות: המערכת שלך הותקנה ברכב אחר.

זה העניין, שקבלתי הרבה תשובות, הרבה גרסאות, אבל מעניין הוא שבכל AM5 שראיתי, מותקנת דווקא המערכת הזו:

IMG_0444.jpg

שהיא שונה לגמרי מזו שהייתה צריכה להיות ברכב:

seat_ibiza_cupra1.jpg

המע" הזו מתומחרת אצלם בכמעט פי 2! מה-S100 שמומקנת כרגע ברכב.

ואילו ה-S100 {המולטימדיה}שמותקנת כרגע, הייתה תקינה לא הייתי "חופר" כדי להשיג את המקורית.[לצורך גבוי עתידי].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה לשירות לקוחות בפקס (בנוסף להודעה פרטית שתשלח לשירות לקוחות צמפיון פה בפורום שעזרה לי מאד כשהיתי צריך) ותדרוש תשובות בכתב בלבד עם חותמת של צמפיון, שיוציאו לך גרסא סופית לסיפור המערכת ומשם תמישך הלאה אם לתביעה ואם לאיום תביעה ואם לקבלת המערכת המקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי אותו דבר עם מולטימדיה שקבלתי במקום המקורית ברכב מצ'מפיון

רק אחרי הרבה דיבורים ביני לבין סוכן המכירות, מנהלת אולם תצוגה, מנהל מכירות צפון

קבלתי ממנהל מכירות צפון נזיפה, לא רוצה מערכת אין בעיה יפרקו לך ויחזירו לך את המקורית

ועוד פעמיים שהייתי צריך לנסוע למוסך שלהם בשביל זה כי בפעם הראשונה החזיקו אותי שעתיים כי לא היה להם אישור להתקין ולא חשבו שזה יעניין אותי

וגם כשהרכיבו עשו עבודה מזעזעת שהייתי צריך לקרוא למתקין שירכיב את הפנלים ששכח להרכיב ברכב(כביכול אחרי שכבר נמסר ללקוח)

אגב המקרה קרה בחיפה ולמתקין קראו מייק (במידה ומישהו יחפש בעתיד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע , מה אני אגיד לך ? , היית חייב לדרוש את המערכת המקורית מהם בקבלת הרכב , כי זה הרי לצערינו כבר ידוע שהרבה יבואנים בארץ , אשר מתקינים מערכות מולטימדיה בהתקנה מקומית , קונים את המערכות האלו מסין בהכי זול שאפשר בהזמנה ואז לך תדע אם המערכת הזו תתפקד כמו שצריך או לא , בגלל זה במקרה הזה עדיף תמיד לסגור עם כל יבואן בקניית רכב חדש שיביאו גם את המערכת המקורית .

אני בזמנו כשקניתי את הג'טה שלי , שילמתי תוספת מחיר על מערכת מולטימדיה , שדרך אגב הם אפילו לא טורחים להגיד לך בעצמם אם זה מקורי או לא (כמו שבסוף מתברר כמובן שהיא לא מקורית ולא נעליים) , שאת אותה המערכת התקינו לי גם כן ברדיו מילאנו , וגם לי היה אימות איתם מאוחר יותר על נושא שקשור למערכת המולטימדיה הזאת ששילמתי עליה תוספת מחיר , אבל !, עוד בחנות , בעת סגירת ההזמנה , אמרתי מפורשות לנציג שעבד איתי על ההזמנה , שאת המערכת המקורית ישימו אצלי ברכב החדש בבגאז' בזהירות , הנציג והמתקין המקומי הסתכלו עלי בעיניים גדולות ומופתעות כאילו מאיפה נפלתי עליהם , אמרתי להם - כן כן , את המערכת המקורית תשאירו בבקשה ברכב בבגאז' , והוספתי - הרי אני משלם עבור רכב שמגיעה עם מע' מקורית נכון ? , נכון , אני משלם עוד תוספת עבור שידרוג למערכת אחרת , נכון? , נכון , אז יש לי את הזכות לדרוש את המערכת המקורית שתביאו לי אותה וכמובן במצב תקין ואף חדש כי הרכב עוד לא ירד לכביש כמו שאומרים והמערכת המקורית בכלל לא הייתה בשימוש על ידי .

אז הם ענו לי - טוב בסדר , אנחנו נדאג לשים לך את המערכת המקורית שלך באוטו , וכך באמת עשו .

ועזוב שהמערכת המקורית שוכבת אצלי בבית בארון כבר כמעט שנתיים (דרך אגב לא מעלה אבק כי שמתי אותה בשקית כמו שצריך) , ולא הצלחתי למכור אותה גם במחיר יותר זול , לא זה העניין , העניין הוא יותר פרנציפ ומקדם בטחון עבור המערכות מולטימדיה הזולות האלו שהם מתקינים פה , שאתה לא יודע מתי הן יחליטו להפסיק לעבוד כראוי , כך לפחות תמיד אפשר להוציא את המולטימדיה שהם התקינו לך ולהשליך לפח , כי התיקון גם ככה לא שווה את הכסף , ולהחזיר את המקורית של היצרן שתעבוד כמו שצריך בלי שום בעיות .

עריכה אחרונה על ידי JentuS12
עוד משהו

בעבר - Daihatsu Sharade (White) Classic 1997 1.5i MT - עדיין במשפחה

בעבר - Mitsubishi Lancer (White) X 2008 1.8 GTS CVT

בעבר - VW Jetta (White) MK6 2013 1.2TSI DSG7

כרגע (סוף סוף) - Seat Leon FR (not White anymore)) 2016 1.8TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה לשירות לקוחות בפקס (בנוסף להודעה פרטית שתשלח לשירות לקוחות צמפיון פה בפורום שעזרה לי מאד כשהיתי צריך) ותדרוש תשובות בכתב בלבד עם חותמת של צמפיון, שיוציאו לך גרסא סופית לסיפור המערכת ומשם תמישך הלאה אם לתביעה ואם לאיום תביעה ואם לקבלת המערכת המקורית.

אני לא מעוניין להגיע לתביעה ולא לאיומים.

פניתי עד עכשיו כמדי יום לרדיו מילאנו בהקשר הזה, ולא קבלתי תשובות בנושא. אילו לא הייתי מגלה שיש בעיה במכשיר לא הייתי בכלל חושב לבקש את הרדיו המקורי, {זה שלמטה}בחזרה. אני כבר עייף מהסיפורים ומהגרסאות שלהם, ואם הם לא מסוגלים לתקן או להחליף גרסה, כזו שעובדת, מצידי אם אין להם במלאי את המכשיר המקורי, שיגיעו איתי לפשרה מסויימת בנושא. אני גמיש ופתוח להצעות.

המכשיר אינו עובד עם IGO ו WAZE אלה רק עם איטוראן בלבד. מכיוון שלא ביצעתי התקנת איטוראן, לא סופקה לי אנטנת הGPS גם. שאני יודע שהייתה בקופסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...