Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מע" תואמת מקור ב-איביזה 2014 לא תקינה, וגם מה עלה בגורלה של זו שהייתה ברכב. ההתנהלות

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יכול להעיד שקיבלתי את ה FR שלי עם אותה מערכת מולטימדיה (S100 - שהיא באמת לא שיא הטכנולוגיה והאמינות) ולא קיבלתי את המערכת המקו' שהייתה אמורה להגיע עם הרכב.

שביקשתי לקבל גם את המקורית הם סירבו, בינתיים הייתה לי תקלה רק עם ה GPS המובנה (מאז כבר החלטתי להשתמש קבוע ב WAZE) הייתי ברדיו מילאנו בדקו משהו ומאז אני פשוט לא טורח להשתמש בו.

מעבר לכך, בדיעבד, רק מערכת מקורית שמגיעה עם הרכב.. (ארצה לשפר? אעשה זאת בעצמי ולא עם מערכת סינית מסריחה) ותמיד לדרוש את המערכת המקו'. אם לא אין עסקה, אחרי העסקה כבר יש להם אינספור דרכים להתיש את הלקוח.

צ'מפיון.. כי שירות היא כן מילה גסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה שטויות אתה מדבר . כן , עדיף לתת את כל ההתקנות של תוספות כאלו או אחרות שבחרתך ברכבך בידי היבואנים החלקלקים האלו , עם מחירים הזויים , עבודה לא מקצועית לרוב ובסוף גם כשקורה משהו הם מתנערים ממך , אז זה עדיף לפי המילים שלך ? , כן בטח .

הנושא הזה שפותח השרשור רושם עליו זו היא דוגמא קלאסית לזה .

אני כבר מניסיוני גם כן הבנתי שאסור לשלם על כל מיני תוספות של התקנות מקומיות אצל היבואנים בארץ , בעת קניית רכב חדש , סתם ביזבוז כסף , זמן ועצבים , ועל זה לצערי יעידו הרבה אנשים שנתקלו בזה .

כמו ש-shugiflex רשם , למצוא בעל מקצוע מקצועי לפי המלצות , לרוב עם מחירים יותר שפויים מאשר היבואנים , ולהיות נוכח בהתקנה , זה הכל , תאמין לי זה על בטוח יותר טוב מאשר להתעסק עם היבואן .

אני כבר החלטתי גם כן , עקב הכוויה האחרונה שלי כאשר קניתי את הג'טה , ברכב החדש הבא שלי , שרוב הסיכויים עתיד לבוא בעוד כחודשיים שלוש , אני לא קונה ולא מתקין שום תוספות אצל היבואן , נקודה , אני מעדיף לחפש מידע לגבי התוספות שאני רוצה , לחפש בעל מקצוע רציני שיודע את העבודה שלו והמחירים אצלו ''נורמאליים'' ולהתקין אצלו מאשר להאכיל את היבואנים השמנים האלו .

קודם כל, לפני שאתה קורא למשהו שאני כותב שטויות, תהיה בטוח שקראת טוב והבנת. ברור שלא עשית את זה.

יש כמה גישות להתמודד עם כל דבר בחיים, אחת מהם היא לפעול באופן מחושב בהתאם לתוצאה שאתה רוצה להשיג. אני יש לי קטע כזה בחיים שנקרא "לדרוש את מה שמגיע לי תוך כדי אמירת אמת". בנתיים הסתדרתי לא רע עם זה. מה זה אומר? שאני לא יוצר פתחים והקלות למי שנותן לי אחריות או כיסוי ביטוחי, להתחמק ממה שהוא הבטיח. לצורך הענין, משפרי רכב הם ההפך המוחלט ממני (לא יודע אם אתה אחד מהם. אם כן, אין לנו שפה משותפת אז חבל על העצבים).

אני קיבלתי מהיבואן שלי אחריות מפגוש לפגוש, והתקנות של חלונות חשמל אחוריים, 4 מרימי שמשות, קודנית וחיישני רוורס. אני קניתי רכב חדש כדי להיות מכוסה באחריות, אחרת הייתי קונה משומש. אני מתכוון לטפל במוסכים מורשי יבואן, ואפילו ביטחתי את הרכב דרך הסוכנות של היבואן, שמאפשרת לבחור במוסך מורשה יבואן כמוסך הסדר.

אז ראית מה זה? יש חייזרים שמה שמעניין אותם זה לא מערכת מולטימדיה יותר טובה, או חיישני רוורס עם צג משולב במראה, מעניין לסגור את כל הפינות כמה שיותר מול הביטוח, היבואן, המוסך והחוק.

לי בכל שנותיי כנהג היו 0 בעיות עם צ'מפיון כי אני לא קונה רכב מצ'מפיון!!

יש לך בעיות עם יבואנים? אל תקנה מהם ישירות, או שתבקש מהם לא לגעת ברכב ותסתכן על האחריות. אצל צ'מפיון היא גם ככה קצרה.

תשתדל לא לזלזל באנשים שחושבים אחרת. ייטב לך.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TRICEPZ:

עד עכשיו נמנעתי מלערב את מח" השרות של היבואן מ-2 סיבות: {לפי 2 המסמכים שכבר שהצגתי מקודם}.

1-האחריות על המכשיר היא של רדיו מילאנו, ולא של מח" שרות צמפיון.

2-ההיתנהלות עם הרדיו המקורי ותוספת ה-S100, היו מול מח" המכירות בבאר שבע, כך שעד עכשיו מח" השרות של היבואן לא הייתה בתמונה, ויצאתי מנקודת הנחה שהם לא ממש צדים בעניין הזה, ולא ניתן לפנות אליהם בבקשה לעזרה בנושא. חשבתי שמח" השרות מטפלת בבעיות שיש ברכב עצמו ולא בבעיות שצצות בקשר לעיסקת הרכישה.

כך שאין לי כרגע דעה שלילית או חיובית על מח" השרות שלהם. ברגע שיהיו כאלה, הם יהיו כאן, לטוב או לרע.

שאלה חשובה: האם בדקת אם ה-USB, {הכוונה לדיסק און קי ולא ל-MICRO SD}, זה שבתא הכפפות, תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, לפני שאתה קורא למשהו שאני כותב שטויות, תהיה בטוח שקראת טוב והבנת. ברור שלא עשית את זה.

יש כמה גישות להתמודד עם כל דבר בחיים, אחת מהם היא לפעול באופן מחושב בהתאם לתוצאה שאתה רוצה להשיג. אני יש לי קטע כזה בחיים שנקרא "לדרוש את מה שמגיע לי תוך כדי אמירת אמת". בנתיים הסתדרתי לא רע עם זה. מה זה אומר? שאני לא יוצר פתחים והקלות למי שנותן לי אחריות או כיסוי ביטוחי, להתחמק ממה שהוא הבטיח. לצורך הענין, משפרי רכב הם ההפך המוחלט ממני (לא יודע אם אתה אחד מהם. אם כן, אין לנו שפה משותפת אז חבל על העצבים).

אני קיבלתי מהיבואן שלי אחריות מפגוש לפגוש, והתקנות של חלונות חשמל אחוריים, 4 מרימי שמשות, קודנית וחיישני רוורס. אני קניתי רכב חדש כדי להיות מכוסה באחריות, אחרת הייתי קונה משומש. אני מתכוון לטפל במוסכים מורשי יבואן, ואפילו ביטחתי את הרכב דרך הסוכנות של היבואן, שמאפשרת לבחור במוסך מורשה יבואן כמוסך הסדר.

אז ראית מה זה? יש חייזרים שמה שמעניין אותם זה לא מערכת מולטימדיה יותר טובה, או חיישני רוורס עם צג משולב במראה, מעניין לסגור את כל הפינות כמה שיותר מול הביטוח, היבואן, המוסך והחוק.

לי בכל שנותיי כנהג היו 0 בעיות עם צ'מפיון כי אני לא קונה רכב מצ'מפיון!!

יש לך בעיות עם יבואנים? אל תקנה מהם ישירות, או שתבקש מהם לא לגעת ברכב ותסתכן על האחריות. אצל צ'מפיון היא גם ככה קצרה.

תשתדל לא לזלזל באנשים שחושבים אחרת. ייטב לך.

קודם כל אני כן קראתי את מה שרשמת והבנתי , ודבר שני אני לא מזלזל באנשים .

אני פשוט אומר שלא כולם כאלו חכמים כמוך שיודעים ויכולים לסגור את ה''פינות'' האלו כמו שאתה אומר , עם היבואן בעת קניית רכב חדש . יש הרבה אנשים שהם אנשים פשוטים שכשקונים את הרכב מקווים שהיבואן כזה או אחר יהיה בסדר איתם עד הסוף אבל בפועל אנשים אלו בסוף נפגעים מהיבואנים שרק רוצים לעקוץ פה ושם את הקונה . וזו סטטיסטיקה חיה , שדרך אגב אם לא שמת לב , אחת הדוגמאות לזה זה הנושא בו אתה , אני ועוד הרבה כרגע רושמים , וזה קיים , עובדה .

בגלל זה אני אומר שצריך להיזהר איתם ופשוט להימנע (ובאמת עדיף) מכל מיני התקנות כאלו או אחרות של היבואנים , כי זה כבר ידוע ולא חדש שהרבה אנשים נכווים מהם .

ותאמין לי שלא מדובר רק על צ'מפיון , כמו שאתה אולי חושב או רוצה לחשוב , הרבה יבואנים בארץ עושים זאת , ועוד פעם , זאת עובדה .

אני אולי רשמתי לגבי הג'טה שלי שהיה לי גם אימות עם צ'מפיון , אבל זה לא אומר שרק הם לא בסדר , לי אישית זה קרה גם עם יבואן כלמוביל , ב-2008 כאשר קניתי את הלאנסר החדשה , אז לא צריך להשמיץ רק את צ'מפיון , לא שאני מגן עליהם בנושא הזה , פשוט אומר שגם יבואנים אחרים לא 100% בסדר .

ואתה באמת רושם שטויות - ''אז ראית מה זה? יש חייזרים שמה שמעניין אותם זה לא מערכת מולטימדיה יותר טובה, או חיישני רוורס עם צג משולב במראה, מעניין לסגור את כל הפינות כמה שיותר מול הביטוח, היבואן, המוסך והחוק.''

אתה באמת חושב שיש אנשים שבאים לקנות רכב חדש ומה שמעניין אותם זה רק המולטימדיה או כל רכיב כזה או אחר בנפרד , ולא ביטוח שמכסה את כל הרכב ?! , תחשוב עוד פעם או שתראה לי כזה .

ובכלל , גלשת לנושאים כבר קצת לא קשורים לנושא הספציפי שעליו רושם פותח השרשור , מה הקשר למשפרי מכוניות ? ,למה להתקין תוספת אצל היבואן זה נקרא היום לשפר מכונית ? , כמו שגם מה הקשר לביטוחים ומוסכים וטיפולים לנושא הזה ?

בעבר - Daihatsu Sharade (White) Classic 1997 1.5i MT - עדיין במשפחה

בעבר - Mitsubishi Lancer (White) X 2008 1.8 GTS CVT

בעבר - VW Jetta (White) MK6 2013 1.2TSI DSG7

כרגע (סוף סוף) - Seat Leon FR (not White anymore)) 2016 1.8TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הסברתי, לא הבנת או שלא הייתי מספיק ברור. לא נורא.

הקשר בין כל הדברים שהזכרתי במילה אחת: Liability , במובן הרחב של המונח. בכל מקרה זה ישמע לך כמו שטויות כמו שאמרת.

מה שכן, אתה צודק עדיף להשאיר את השרשור למטרה שלשמה פות"ש פתח אותו.

אלא אם כן זה שטויות :lol:

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שיש אנשים שבאים לקנות רכב חדש ומה שמעניין אותם זה רק המולטימדיה

כנראה שיש, אם דוחפים את זה היום לכל דבר, כולל מיצובישי אטראז' ודאצ'יה סנדרו.

כנראה בשביל שיהיה לך את אפקט ה-WOW כשאתה נכנס לרכב בעולם תצוגה (מרבית האנשים לא יודעים שזה נמכר ב1000 שקל בדיל אקסטרים).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שיש, אם דוחפים את זה היום לכל דבר, כולל מיצובישי אטראז' ודאצ'יה סנדרו.

כנראה בשביל שיהיה לך את אפקט ה-WOW כשאתה נכנס לרכב בעולם תצוגה (מרבית האנשים לא יודעים שזה נמכר ב1000 שקל בדיל אקסטרים).

טוב, לא ב-1000 שקל, אבל ב-2500 אתה מקבל את אותה מערכת בדיוק, ועוד הרבה פונקציות נוספות שאינן קיימות בזו של רדיו מילאנו, כולל אינטרנט עם מודם 3G, תוכנת ניווט WAZE ועוד...רק שזו שמתקינים באיביזות ע"י רדיו מילאנו, לא מסתדרת עם USB אפילו. העיקר שהיא מתומחרת{ללא בושה} ב-4790 שקל. וכן, את זו, הטובה, של ה-2500 שקל אפשר להשיגה בישראל:

אלקטרו סוניק - מערכות מולטימדיה לרכב | Esonic - סיאט איביזה, אינטרנט עם מודם 3G, תוכנת ניווט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קל:

היום קבלתי טלפון סוף סוף "מרדיו מילאנו" והנציגה אמרה שיקבלו עוד כמה ימים משלוח של מכשירים כאלה "טריים יותר" והיא מקווה שהבעיה תיפתר.

הסברתי לה בטלפון, שאילו לא היו מרכיבים את כבל ה-USB בתא הכפפות, אף אחד לא היה חושב שזה קיים והיו משתמשים אך ורק בכרטיס הזיכרון מיקרו SD, בלבד. כי מן הסתם אין הבדל ביניהם. זה אותו זיכרון בדיוק, רק בגודל אחר. כיום הרבה רכבים משתמשים רק בכרטיס SD, בלבד.

את האמת? אני מעדיף למצוא פתרון נורמלי אחר לבעיות הללו, במקום שיתעסקו שוב עם פרוק והרכבה, ועם מערכת החשמל ברכב שלי.

ושוב השאלה בעינה עומדת: לבעלי איביזה 2014 עם ה-S100, בדקתם עם ה-USB שלכם{בתא הכפפות} תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לא ב-1000 שקל, אבל ב-2500 אתה מקבל את אותה מערכת בדיוק, ועוד הרבה פונקציות נוספות שאינן קיימות בזו של רדיו מילאנו, כולל אינטרנט עם מודם 3G, תוכנת ניווט WAZE ועוד...רק שזו שמתקינים באיביזות ע"י רדיו מילאנו, לא מסתדרת עם USB אפילו. העיקר שהיא מתומחרת{ללא בושה} ב-4790 שקל. וכן, את זו, הטובה, של ה-2500 שקל אפשר להשיגה בישראל:

אלקטרו סוניק - מערכות מולטימדיה לרכב | Esonic - סיאט איביזה, אינטרנט עם מודם 3G, תוכנת ניווט

בבקשה:

http://www.dx.com/p/joyous-8-hd-capacitive-screen-android-4-2-car-radio-stereo-gps-navi-for-vw-passat-seat-skoda-344484

אני חושב שזה אפילו מתקדם יותר מהשיקוץ שבקישור הקודם עם WIN CE (לפחות יש לזה אנדרואיד).

איזה מהם נשמע יותר טוב? אני חושב שרדיודיסק CLARION ב600 שקל ייתן צליל איכותי יותר משניהם ביחד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסברתי לה בטלפון, שאילו לא היו מרכיבים את כבל ה-USB בתא הכפפות, אף אחד לא היה חושב שזה קיים והיו משתמשים אך ורק בכרטיס הזיכרון מיקרו SD, בלבד.

כן, זה מאוד עניין אותה מה שאמרת לה. היא לא ישנה כמה לילות אחרי השיחה הזאת.

לצערי רמת השירות בארץ ירודה ברמות שטרם נודעו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TRICEPZ:

עד עכשיו נמנעתי מלערב את מח" השרות של היבואן מ-2 סיבות: {לפי 2 המסמכים שכבר שהצגתי מקודם}.

1-האחריות על המכשיר היא של רדיו מילאנו, ולא של מח" שרות צמפיון.

2-ההיתנהלות עם הרדיו המקורי ותוספת ה-S100, היו מול מח" המכירות בבאר שבע, כך שעד עכשיו מח" השרות של היבואן לא הייתה בתמונה, ויצאתי מנקודת הנחה שהם לא ממש צדים בעניין הזה, ולא ניתן לפנות אליהם בבקשה לעזרה בנושא. חשבתי שמח" השרות מטפלת בבעיות שיש ברכב עצמו ולא בבעיות שצצות בקשר לעיסקת הרכישה.

כך שאין לי כרגע דעה שלילית או חיובית על מח" השרות שלהם. ברגע שיהיו כאלה, הם יהיו כאן, לטוב או לרע.

שאלה חשובה: האם בדקת אם ה-USB, {הכוונה לדיסק און קי ולא ל-MICRO SD}, זה שבתא הכפפות, תקין?

ה USB אצלי מחובר קבוע ועובד בצורה תקינה לחלוטין. (טפו טפו טפו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TRICEPZ תודה על התשובה.

זה בדיוק מה שמפרקים כדי להתקין מע" מולטימדיה באיביזה 2013 ומעלה. ואני בטוח שאצלנו לא עובדים כמו בסרטון המתואר כאן:

את האמת, עדיין לא ראיתי מתקינים אצלונו שעובדים בצורה כל כך נקייה כמו בסרטון הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מתקינים כדוגמת יוסי אלפיין שעובדים אפילו יותר נקי מהסרטון הנ"ל.

אישית במקומך הייתי מחליף את המכשיר לדאבל דין של פיוניר שיהיה עדיף בכל פרמטר מכל מערכת מקורית, גם תהנה מאיכות סאונד טובה יותר וגם תקבל מסך גדול.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני גם חושב שאם אשדרג אי פעם זה היה רק אצל יוסי אלפיין.

yossiaviel - הסרטון שהעלת לא מתקרב בשום צורה לרדיו מילאנו, מביקור קצרצר שלי שם הם מפרקים ומרכיבים דברים בברוטאליות, נכנסים לך לרכב ומתרסקים על המושב עם מכות לדפנות של הרכב.. בקיצור לא חוויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...