Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכזבה קשה ממוסך ברק מורשה מזדה בקריות

shay90030
שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי למוסך עם המודעה המצורפת בקובץ שאומרת שישנו מבצע לבעלי רכבים משנתון ותיק

טיפול "גדול" שכולל שמן מנוע,מסנן,פלגים,מסנן אויר ומסנן דלק ב 999 ש"ח עם העבודה

מנהל המוסך גמגם בטענה שפעם ראשונה שהוא רואה את המבצע הזה, והתחיל להסתובב במוסך עם הפלאפון בטענה

שהוא מנסה לברר על המבצע הזה של מזדה והתחיל לשאול עובדים נוספים אם שמעו על המבצע, המזכירות אמרו לו שאכן זה קיים .

שורה תחתונה הוא נפנף אותי מהמוסך בטענה שהוא יחזור אליי לאחר שיבדוק את הנושא (כמובן שלא חזר)- פשוט לא רצה לבצע את הטיפול במחיר שהמוסך הזה כחלק ממערך המוסכים של מזדה מציע בעצמו!

חשוב לציין שרציתי גם הצעת מחיר לצלחות בלימה קדמיות והתחליפי שהם הציעו במחיר של כ 400 שקל+ מע"מ היו צלחות בשם AMC שבבירור קצר הן צלחות בלימה סיניות.

נתתי צ'אנס שני למוסך הזה לאחר שבפעם הקודמת גבו ממני 500 שקלים על טיפול שלא הניב שום תוצאה לבעיה שהייתה ברכב

כנראה שבלי רווח עצום על הטיפול הם לא מוכנים לטפל ברכבים

MivtzaSheirut_020414_661X893.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תסתפק בהודעה בפורום, התקשר או כתוב מכתב תלונה לדלק מוטורס

http://www.delekmotors.co.il/contactus.asp

אני משוכנע שתוזמן לאחר התנצלות לביצוע הטיפול במחיר שפורסם.

ייתכן שגם החלפים והשמן בהם משתמשים בטיפול המוזל אינם מקוריים אלא תחליפים, אבל יש אחריות, והמחיר בהחלט סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוחחתי עימם, לא התרגשו מהנושא ואמרו לי ללכת למוסך אחר שלהם ... במקום לטפל בבעיה גלגלו אותה הלאה

אל תסתפק בהודעה בפורום, התקשר או כתוב מכתב תלונה לדלק מוטורס

http://www.delekmotors.co.il/contactus.asp

אני משוכנע שתוזמן לאחר התנצלות לביצוע הטיפול במחיר שפורסם.

ייתכן שגם החלפים והשמן בהם משתמשים בטיפול המוזל אינם מקוריים אלא תחליפים, אבל יש אחריות, והמחיר בהחלט סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר שוב למוסך ותבקש לבצע את הטיפול במחיר שפורסם. אמור למוסך שביררת טלפונית עם דלק מוטורס והמבצע תקף. הקלט את השיחה.

אם יסרב - תגיש תלונה במועצה לצרכנות על פרסום מטעה של חברת דלק מוטורס ונגד המוסך.

http://www.consumers.org.il/category/complaint-form

וכמובן הפץ את הסיפור ברשתות החברתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם מישהו מהטכני או מ ההנהלה יחזרו אליו. אני רדפתי אחריהם חודשים עד שהסכימו להיפגש איתי. כל פעם נפנפו אותי בתרוצים שונים כמו: מחלות, חופש, ועוד הרבה... חוסר הרצון לעזור שם, להתייחס ללקוחות, להקשיב להם, לחזור אליהם טלפונית הפכו להיות הרגל מן השורה.

אחרי הרבה וויכוחים ומריבות איתם, קבלתי טיפול ראשון חינם לפיאסטה שהייתה לי אז. הרכב נמכר לפני ביצוע הטיפול.

עכשיו אני בספק אם הם היו עומדים בהבטחות שלהם בכלל. כנראה שלעולם לא נדע זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה להתקשר היום למוסך ולראות מה קורה עם הבירור...

אני בספק אם מישהו מהטכני או מ ההנהלה יחזרו אליו. אני רדפתי אחריהם חודשים עד שהסכימו להיפגש איתי. כל פעם נפנפו אותי בתרוצים שונים כמו: מחלות, חופש, ועוד הרבה... חוסר הרצון לעזור שם, להתייחס ללקוחות, להקשיב להם, לחזור אליהם טלפונית הפכו להיות הרגל מן השורה.

אחרי הרבה וויכוחים ומריבות איתם, קבלתי טיפול ראשון חינם לפיאסטה שהייתה לי אז. הרכב נמכר לפני ביצוע הטיפול.

עכשיו אני בספק אם הם היו עומדים בהבטחות שלהם בכלל. כנראה שלעולם לא נדע זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא מה שכתוב במודעה:"דלק מוטורס ורשת מרכזי השירות המורשים רשאים לשנות את המחירים בכל עת וללא הודעה מוקדמת". בקיצור, תמצא מוסך אחר באיזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא מה שכתוב במודעה:"דלק מוטורס ורשת מרכזי השירות המורשים רשאים לשנות את המחירים בכל עת וללא הודעה מוקדמת". בקיצור, תמצא מוסך אחר באיזור.

גבר המשפט כסת"ח הזה נדחף לכמעט כל מבצע ובכל תחום כמעט, זה לא יכול לכפר על ההתחמקות מביצוע טיפול ללקוח

כנראה שמצאתי תחלופה הרבה יותר טובה למוסך הזה, ולא מדובר על מוסך מורשה מזדה אלא על מוסך מורשה של חברה אחרת

אעדכן בהמשך לאחר ביצוע הטיפול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מתי פורסמה המודעה שהבאת אבל המבצע הזה קיים כבר חודשים והם לא חייבים לתת אותו לזמן בלתי מוגבל. יש לך במודעה עוד שלושה מוסכים מורשים באזור. תתקשר אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...