Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי איביזה ואין לי כסף לביטוח, מה לעשות?

rooster13
שימו לב! השרשור הזה בן 3544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה מבטל את הביטוח החברה חייבת להחזיר לך את הפרמיה, פרופורציונית לתקופה שבה היית מבוטח (זה לא לגמרי ליניארי, יש איזו נוסחת קסם שמשאירה לחברה קצת יותר). תמיד אתה יכול להחליף את המבטח בתאריך הנוח לך - כמובן בתנאי שלא תשאיר רווח בכיסוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

liberfarb יש את החוק (הנחייה) הכללית לגבי זיכויים בעת ביטול ביטוח, וזה בעיקרון מה שאתה עושה פה, מבטל ועושה מחדש כדי לקבל את ההפרש היחסי כאשר הפרמטרים שלך השתנו.

דוגמה: נהג צעיר וחדש על רכב מסוים עולה 10K לשנה, סחבק משלם

כעבור חצי שנה יש לו יום הולדת ובמקרה גם נגמר נהג חדש, עלות ביטוח לנהג מעל 24 ללא נהג חדש לאותו רכב היא 6000.

סחבק מבטל ביטוח, מקבל החזר יחסי לתקופה שנשארה (5000) ומחדש לפי חצי שנה מתוך 6000, ונשאר עם 2000שקל בכיס.

יש איזה עניין של ₪40 עמלה כשעושים את השטיק הזה בחובה, ועוד איזה 100 או 200 במקיף, אבל בכללי בפעולה הזאת אפשר לחסוך הרבה כסף.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור חוסך כל פרוטה ואתה מציע לו לוותר על ביטוח תאונות לעצמו? על כל פגיעה קטנה הרכב יושבת כיון שבעליו לא יוכל לממן את התיקון. מדובר בעצה גרועה מאד.

אני בסך הכל פותח אופציה נוספת, אולי היא גרועה בעיניך וגרועה בעיניו, אבל היא אופציה וצריך לשים אותה על השולחן ולהתחשב גם בקיומה.

אם אתה שואל אותי לדעתי האישית, אני בכלל לא הייתי קונה רכב שמשאיר אותי בתקציב כל כך צפוף שיגרום לי לספור כל שקל בארנק, בטח שלא מוציא חדש מהחברה שיאבד המון ערך ברגע ההנעה.

לדעתי אין שום דבר רע ברכבים משומשים שניתן לקנות בשליש מהכסף, להשקיע עוד קצת ביישור קו ולהנות מביטוח מקיף בחצי מחיר. בטח כשמדובר בדגם גניב כמו האיביזה וכל הסטיגמה שנוצרה עליה מול רכבים אחרים בשוק.

זה בסדר, יש גם כאלו שמסורים לקורולות שלהם כאילו היו בנות משפחה ולא חתיכות מתכת ופלסטיק כמו מיקסר למשל. הענין הוא שבאלפא משום מה זה גם נראה הגיוני.
:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אופציה. זה טימטום.

באותה מידה לנסוע ללא ביטוח זה אופציה. שזה שווה ערך להצעה שלך.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טמטום, זה להיות נהג מספיק פזיז/חסר זהירות/פוזאיסט כדי להיות מואשם בתאונה,

טמטום, זה כשמשתינים עליך ואתה חושב שזה גשם,

טמטום, זה לשלם 14% מערך הרכב כדי לכסות את הטעויות שלך.

ההצעה שלי אגב, מכסה את הנהג מכל הצרות חוץ מטמטום, אז אם זה התכנון לשנה הקרובה, אולי באמת כדאי לשלם 14%.

זה בסדר, יש גם כאלו שמסורים לקורולות שלהם כאילו היו בנות משפחה ולא חתיכות מתכת ופלסטיק כמו מיקסר למשל. הענין הוא שבאלפא משום מה זה גם נראה הגיוני.
:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני - אין שום סיבה להתחמם. סה"כ ויכוח לגיטימי, על גבי פורום.

אני מסכים אתך לחלוטין שרכישת רכב צריכה להתבצע מתוך מחשבה קצת יותר ארוכת טווח. לכן ציינתי את אומדן העלות השנתית בודעה קודמת שלי, והיו כאן עוד כמה חברים שביטאו זאת במילים אחרות. הבעיה היא שאנשים מסתנוורים מהצעה שבמבט ראשון נראית קוסמת, ולא בודקים מה היא באמת טומנת בחובה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת דורון ביטוח. 6500 מקיף+חובה נהג צעיר בן 22.

ולכל אלה שיגידו חברה לא מוכרת או לא טובה וכו וכו... רכב שלישי במשפחה שמבוטח שם, וכשהרכב הראשון נגנב לנו עשו עבודה יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6.5K פלוס חובה וכבר עברת אתה-8K.

פותח השרשור, האיביזה רכב גניב והמחיר כתוצאה מכך. לא יכול לעמוד בזה? תחליף רכב. יש מספיק מבחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני (בוטה). אבל סיאט זה רכב צעירים = פוזה = תאונות.

לכן הביטוח יקר. במידה והיה קונה רנו/ פזו הביטוח היה זול יותר גם עם הרכב שווה יותר. מנסיון עם אחיינים שלי.

אתה בוטה אבל טועה.

הביטוח לאיביזה יקר בגלל סטטיסטיקת הגניבה של הרכב.

אי לזאת, הייתי פונה ליבואן ובודק דרך סוכנות הביטוח שהוא מקושר אליה, ובמקביל הולך לפי ההמלצה כאן, ומחפש רכב זול יותר לביטוח.

טמטום, זה להיות נהג מספיק פזיז/חסר זהירות/פוזאיסט כדי להיות מואשם בתאונה,

טמטום, זה כשמשתינים עליך ואתה חושב שזה גשם,

טמטום, זה לשלם 14% מערך הרכב כדי לכסות את הטעויות שלך.

ההצעה שלי אגב, מכסה את הנהג מכל הצרות חוץ מטמטום, אז אם זה התכנון לשנה הקרובה, אולי באמת כדאי לשלם 14%.

טמטום זה לחשוב שאם תקרה או לא תקרה תאונה, זה רק פונקציה של ההתנהלות שלך.

לבסס החלטה כלכלית, כל החלטה כלכלית (כל החלטה בכלל), על כך שאתה מסוגל לשלוט במה ייקרה ומה לא - זה טמטום.

טמטום של צעירים, דרך אגב, שחושבים שמה שייקרה תלוי רק בהם...

עקב זה, ההצעה שלך אכן אכן חסרת אחריות ובלתי רלוונטית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6.5K פלוס חובה וכבר עברת אתה-8K.

פותח השרשור, האיביזה רכב גניב והמחיר כתוצאה מכך. לא יכול לעמוד בזה? תחליף רכב. יש מספיק מבחר.

נראה לי הוא התכוון ש6500 זה גם למקיף וגם לחובה...

לאיזה דורון ביטוח הייתה הכוונה ? יש שניים.

תודה לכולם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - בודקים מחירים, גם של כל הדברים מסביב (לקניית הרכב - ביטוחים, רישוי , תוספות), במיוחד אם אתה נהג חדש.

האם בדקת בחברות הביטוח הגדולות (אלה שאין להם סוכנים, סטייל - 9 מיליון / AIG / ביטוח ישיר וכדומה) ?

זה שאתה מעוניין במחיר מסויים, זה בסדר. השאלה אם ניתן בכלל.

נסה לפנות לסוכן ביטוח שחבר או קרוב משפחה מבוטח אצלו. הם עובדים עם מספר חברות, ולרוב משיגים מחירים יותר טובים מאשר אם היית פונה לחברה ישירות, כי לסוכן "יש דיבור איתם", מאחר והוא מחזיק תיקים של הרבה לקוחות, אז הוא נמצא במקום טוב יותר מבחינת מיקוח.

סוכן ביטוח יכול גם, כדי להוריד לך את המחיר, לסדר לך קומבינה שבה תהיה מבוטח במספר חברות (לדוגמא אצלי החובה באליהו, מקיף בביטוח חקלאי וגרר שמשות בשלמה סיקסט). במקרה שיקרה משהו, ותצטרך להגיש תביעה, אתה עושה את זה דרך הסוכן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה שלא מתאימה אמנם לכל אחד. למי שהוא או הוריו עובדי מדינה ישנו ביטוח חשכ"ל שהוא ביטוח זול יותר ויש תוספת פרמיה על נהג חדש של 18% בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח חשכ"ל לא זול יותר לכל אחד אוטומטית, הם נתנו הצעת מחיר לפי הנהג הממוצע, לכן מצד אחד אין צורך בהעדר תביעות כדי לקבל ביטוח ואתה מקבל אותו מחיר, מצד שני אם אתה נהג מבוגר, ללא עבר של תביעות וכו' אז בחוץ אתה יכול לקבל מחיר טוב יותר מאשר המכרז של החשכ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהייתה תפנית בנושא ביטוח לעובדי מדינה בשנה האחרונה אחרת אני לא יכול להסביר איך ב-5 שנים האחרונות הייתי מקבל הצעות מאוד זולות יחסית לממוצע בשוק וכיום בדקתי 2 רכבים ממוצעים (סיד ופריוס) וההצעות היו זהות למה שהציעו לי ב"שוק הפתוח".

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שינוי בנתונים שלך, עברת גיל מסוים שמבחינת חברות הביטוח הוזיל לך את הביטוח או העדר תביעות של כמה שנים שלא בא לידי ביטוי בחשכ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...