Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב-Renault Clio RS

In Flames
שימו לב! השרשור הזה בן 1755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה, אני במקרה מבית שמש (כמו שצוין). אשמח לפגוש חברי פורום בגן שעשועים (נס הרים, צובה)

ExoduS, אין לי כרגע חברים צלמים מקצועיים ואני משתמש באייפון כמצלמה. אם מישהו יהיה באיזור ויהיה לו זמן וחשק אני אשמח =]

ניהיה בקשר - לגבי שני הסעיפים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניהיה בקשר - לגבי שני הסעיפים.

בכיף!

עכשיו הזמנתי דגם של הקליאו להשלים את החבילה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אחלה בחירה.

אני רואה שכבר ביקרת בנס הרים לטבילת אש

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

נסעתי רק חלק קטן מנס הרים לצרכי הצילומים וקצת לכיוון אשדוד

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש , יצא לי להמליץ לשני חברים לרכוש כאלו אחת קאפ ואחת אר אס רגילה. יצא לי לנהוג על שתיהן די הרבה בעיקר בכבישים הנכונים ובכוכב יאיר . אם יוצאים מנקודת הנחה שזאת מכונית ממוקדת נהג ומה שמעניין זה בעיקר ההתנהגות - זאת אחת העסקאות הטובות שיש בשוק מאחר ויחסית מדובר על רכב נוח עם יכולת אמיתית מבחינה דינאמית , השילדה מאפשרת לפתח קצב מהיר ביותר במינימום מאמץ במיוחד עם שילוב התיבה הרובוטית שלחלק פוגמת בהנאה. ראיתי לא פעם אנשים שמתלוננים על התיבה שאינה מהירה מספיק - לדעתי לא מדובר במשהו אקוטי מדי. מערכת השמע והאבזור הבסיסי די מאכזב אבל עם שלדה כמו של הקליאו זה בטל ב60. תהנה

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו יפה, ראיתי אותה בסוכנות ופשוט חלמתי.

אין באפשרותי לרכוש רכב כזה עדיין, ובטח שלא להחזיק :)

אבל יום אחד גם זה יגיע!

סע בדרכים הכיייי טובות!

Alfa 159 TBi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, הפעם רנו שיחקה אותה עם העיצוב (למרות שהמגאן קופה גם יפה לטעמי). אם אוראל יקרא לי, אבוא גם לגן שעשועים (קצת לעכב אתכם :lol: ).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...