Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב-Renault Clio RS

In Flames
שימו לב! השרשור הזה בן 1755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש ותהנה!

אני דווקא חושב שזה אחד הצבעים היפים יותר לדגם הקליאו הנוכחי.

אציין לטובה גם שהרכב לא נראה חיצונית "RS" בכלל לפי התמונות, וזה לדעתי יתרון עצום.מקומך הייתי שוקל להוריד את האותיות הללו מקדימה כדי שלא למשוך תשומת לב מיותרת וכדי להפתיע אנשים, אך זו רק דעתי.

ההבדלים במראה זניחים מאוד (פגושים, ג'נטים, ספויילר וכיתובים). אני אהבתי את זה שהיא לא בולטת

את הכיתובים אני אשאיר כי אני רוצה אותה כמה שיותר מקורית

תתחדש ותהנה!

(אתה צפוני במקרה?)

תודה, אני במקרה מבית שמש (כמו שצוין). אשמח לפגוש חברי פורום בגן שעשועים (נס הרים, צובה)

shellcase, היא מוסרת בחזרה, אמרה שמחכה למרק צפרדעים על סטרואידים

תתחדש ותהנה.

המושבים משולבי עור?

כמה זמן המתנת לקבלת הרכב?

יש אופציה לגג שמש/פנוראמי?

ושאלה אחרונה,האם תהליך הקנייה והמסירה נראה לך שונה בין חטיבת הספורט ל״סתם״ קליאו רגילה להבנתך?

המושבים מבד בלבד. שילוב של שחור עם תפירה אדומה

אני המתנתי לרכב כמה ימים בודדים. היו להם RS ו-RS CUP במלאי. לפי מה שהבנתי, אם עדיין לא נמכרה, בספטמבר צריכה להגיעה אחת לבנה ואז רק בינואר

האמת שלא ביררתי לגבי הגג שמש, יש אצל אבא שלי ב-XV ואני לא משתמש בו.

לפי דעתי תהליך המכירה היה שונה מאוד ממכירה ללקוח רגיל, היחס היה שונה, הסוכן, מנהלת האולם בריב"ל ומנהל המכירות של קרסו התרוצצו סביבי וחיפשו איך אפשר להתגבר על המכשולים שהעלתי ולתת לי את ההצעה הטובה ביותר. הסוכן עצמו היה איתי בקשר תמידי, ענה מיידית על כל שאלה (גם המציקות ביותר) ואם לא היה זמין, חזר אליי בהקדם.

מצד שני, הם התחייבו לדבר איתי הכי ישירות וגם אמרו בעצמם שבשביל לקוחות RS הם עושים מאמץ רב יותר. לי אישית נראה הגיוני, כי RS סוג של חטיבת פרימיום

Kreios, כמו שיניב alfa ו-Aino כתבו, מנוע 1.6 טורבו עם 200 כ"ס משודך לתיבה רובוטית 6 הילוכים

ExoduS, אין לי כרגע חברים צלמים מקצועיים ואני משתמש באייפון כמצלמה. אם מישהו יהיה באיזור ויהיה לו זמן וחשק אני אשמח =]

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש וסע בדרכים טובות! כן ירבו רכבים מעניינים כאלו. וגם לדעתי בחירת הצבע מוצלחת!

אפשר לשאול מדוע לא הלכת כבר על הcup?

תודה!

ה-RS הגיעה לגבול העליון שלי מבחינת תקציב. CUP לפי דעתי מוסיפה מעט מאוד יחסית להפרש במחיר. אני גם לא רואה את עצמי מחפש סיבה למה אני צריך שילדה מוקשחת, מומנכת ומידת ג'אנט יותר גדולה

ועכשיו לסיכום חווית הנהיגה

אני אתחיל ואכתוב שאין לי ניסיון קודם עם הקטגוריה הזו וזה הרכב הראשון שאני נוהג בו מעל 150 כ"ס (השני הוא XV מתחום הג'יפונים ולא ממש רלוונטי)

מנוע:

בקליאו כמו שכתבתי יש 3 מצבים (רגיל, RS Drive ומירוץ-Race) כאשר המעבר ביניהם הוא לחיצת כפתור מהרגיל ל-RS ומ-RS ל-Race צריך למשוך את ידית ההילוכים שמאלה.

ההתנהלות במצב הרגיל היא מאוד נינוחה, מזכירה מאוד קליאו 1.2 TCE רק בלי ההשהייה ועם יותר כוח. כשלוחצים עליה, הכוח מגיע בסל"ד גבוה יחסית

RS Drive זה מצב הביניים, רצועת הכוח מתחילה הרבה יותר נמוך, התיבה לפי דעתי מתנהגת מעולה, מושכת כשצריך, מורידה כשצריך וכמובן 2 פיצ'רים מגניבים שמשכו אותי לקליאו זה הצליל שמגיע לתא הנוסעים כשהסל"ד עולה והבאק פיירים שנותנים תחושה אחרת

במצב Race נהגתי רק ברכב ההדגמה, הוא מאפשר את הלאנץ' קונטרול, מבטל את כל הבקרות השליטה על התיבה עוברת למשוטים/מוט בלבד, כלומר ידני בלי קלאץ'

התנהגות:

עשיתי סיבוב קצר מבית שמש לאמצע כביש נס הרים וחזרה ועוד נסיעה מבית שמש לשדות מיכה (כביש 38 ו-3833). הרגשתי המון ביטחון. הנסיעה השניה (38, 3833) הרגישה פשוט קטנה עליה ונזהרתי מאוד להשאר בגבול המהירות החוקית. המנוע מושך, הגלגלים מדביקים והתחושה מעולה.

צריכת דלק:

יחסית לספורטיבית בהרצה לפי דעתי המצב לא רע בכלל, בשילוב של נסיעה עירונית בעיר הררית וקצת לחיצות מאפשרות צריכה של 1:9.4.

נקודות ללא נושא אחיד:

1. מערכת הקול בעייתית. המולטימדיה מעולה אבל הרמקולים פח לגמריי. הצליל (מוזיקה כן? לא מנוע-אגזוזים) ב-XV וב-i35 ליסינג יותר טובים בהרבה. הדבר שהכי חסר לי לעומת המערכת המוגברת עם הסאב בפיג'ו.

2. בנסיעה ברוורס יש רעידות קלות. אני צריך לברר מול הסוכנות אם הכל תקין.

3. אומרים שעיצוב הפנים בקליאו הרגילה מצועצע. לפי דעתי בגרסאת ה-RS המצב משתפר פלאים.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו היא נראית מדהים ואני בטוח שגם נוסעת כך.

תתחדש ותהנה עם הרכב, אל תשכח לפרסם אחרי רשמים ועלויות טיפולים!

בנוסף כמה עולה לך הביטוח?

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

carman - איך הגעת לבורדו? רואים אדום בכל התמונות (או שאני במעט עיוור צבעים..)

הסתכלתי עם המסך של הלפטופ, עכשיו בהסתכלות שניה - באמת אדום.:-P

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו היא נראית מדהים ואני בטוח שגם נוסעת כך.

תתחדש ותהנה עם הרכב, אל תשכח לפרסם אחרי רשמים ועלויות טיפולים!

בנוסף כמה עולה לך הביטוח?

דרך הביטוח של קרסו, גיל 26, 3 שנים העדר תביעות ביטוח וקומת קרקע יוצא לי בסביבות ה-5K

alexk, עדיין לא חקרתי את הנושא כראוי. בנסיעה הקרובה אני אבדוק ואעדכן (יקרה שבוע הבא, השבוע יש לי ליסינג צמוד)

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל מעבר העמודים ומספר רב של נקודות, אני אגיב בדאבל פוסט ברשותכם

תודה רבה! אני מחפש עכשיו בעלים של אדומה רגילה לסשן צילומים

זאת אכן הגישה שלי, אני מאוד מתנגד לגישה הנפוצה של לחשוב איך מוכרים את הרכב במעמד הרכישה. אני משקיע המון כסף ורוצה להנות ממנו כראי. כשאני אמכור? עוד 5-10 שנים אני אחשוב על זה.

בנוסף, ההיצע מאוד נמוך ואני חושב שיהיו לא מעט אנשים במצב שלי שיחפשו את הקונפיגורציה הזאת.

מבין הצבעים שה-RS מציעה, יש רק אדום (כמו שלי), שחור (ערסי קצת), לבן, אפור (הלכתי לישון) וצהוב כמו רכב ההדגמה (בולט מידי בשבילי)

קודם כל תתחדש !!!

נראת מדהים ואני בטוח שגם מריגשה כך

שמור עליה טוב יש מצב שיהיה לי קונה בשבילך בעתיד...:-P

קליאו 0.9 tce אדום -יש

מצלמה קנון 700d -יש

עכשיו רק צריך להיפגש ולצלם...

עריכה אחרונה על ידי luckies

בעלי איסוזו או רנו הינכם מוזמנים לקבוצות "איסוזו טרופר בשטח" ו-"רנו קליאו החדשה" בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, בחירה מצויינת.

במיוחד בהתחשב בכבישים שיש לך ליד הבית, אני בטוח שתהנה :wink:

האם סוף סוף נמצא הגיר הרובוטי האולטימטיבי כמו שאומרים בחו''ל?

איפה אומרים את זה ? בכל הכתבות על הקליאו התלונה הכי גדולה (אולי אפילו היחידה) זה על התיבה.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

In Flames תתחדש!

קנית מכונת נהיגה מצויינת 8)

עכשיו רק נשאר לך לסיים את ההרצה (1000 ק"מ) ולהתפקד לקבוצות "התמיכה" המתאימות :wink:

נהגים מטומטמים לא מתים, רק מתחלפים...:evil:

"יום רע במסלול עדיף על כל יום טוב במשרד" :twisted:

Megane RS265 Cup, Megane RS250, Mazda3 5D 2L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודות ללא נושא אחיד:

1. מערכת הקול בעייתית. המולטימדיה מעולה אבל הרמקולים פח לגמריי. הצליל (מוזיקה כן? לא מנוע-אגזוזים) ב-XV וב-i35 ליסינג יותר טובים בהרבה. הדבר שהכי חסר לי לעומת המערכת המוגברת עם הסאב בפיג'ו.

2. בנסיעה ברוורס יש רעידות קלות. אני צריך לברר מול הסוכנות אם הכל תקין.

3. אומרים שעיצוב הפנים בקליאו הרגילה מצועצע. לפי דעתי בגרסאת ה-RS המצב משתפר פלאים.

צהריים טובים

רוב הרכבים של רנו בעלי גיר EDC ירעדו קלות בנסיעה ברוורס״ אופי פעולה של הגיר בגלל המצמד הכפול״ אמרו לי במוסך מורשה .

בדקתי גם רנו קאפצור וגם פלואנס דיזל בשניהם רעידות ברוורס עם רעש תיקתוקי מאוד מוחשי .. במיוחד אחרי נסיעות ארוכות.

שים לב שזה גם קורה שהגיר מנסה לשלב להילוך שני תוך כדי -האטה האצה- למשל בפניות או רמזור כתום-ירוק.

אני עם 17500 ק״מ על ה קליאו 1200 טורבו ודי השלמתי עם הבעיה של ״הגיר הרועד״

אגב, התחושה דומה לקלאץ ידני שמשחררים לאט מידי בהילוך ראשון...

עריכה אחרונה על ידי נירל

בקרוב נקבל אישור מהאישה גם להגברה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נירל, אם זה המצב אני רגוע. לא מפריע לי שיש רעידות, רק רציתי לוודא. לגבי המעבר מהראשון לשני, אצלי אין את הבעיה בטח בגלל תוספת הכוח

אהבתי את ההגדרה!

תודה על הפרגון

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...