Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוי אבא אבא - גם אתה נופל בסטיגמות (לקראת רכישת בראבו)

avizaz
שימו לב! השרשור הזה בן 3715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אעשה זאת עוד מספר מאות קילומטרים.

לבינתיים רק אומר כי הנסיעה לא עברה חלק מהרצליה לביתי בירושלים, תודות לגיר הרובוטי - אבל איך שאותו גיר פינק אותי בעליות של 443 - הרגשתי שבסוף העליה אני ממריא (היה לי סיאט איביזה 75 כ"ס עד כה).

בכל אופן - הנה הכלה החדשה - מחר יודבקו עליה מדבקות CF :)

IMG_20140212_123523.jpg

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אעשה זאת עוד מספר מאות קילומטרים.

לבינתיים רק אומר כי הנסיעה לא עברה חלק מהרצליה לביתי בירושלים, תודות לגיר הרובוטי - אבל איך שאותו גיר פינק אותי בעליות של 443 - הרגשתי שבסוף העליה אני ממריא (היה לי סיאט איביזה 75 כ"ס עד כה).

בכל אופן - הנה הכלה החדשה - מחר יודבקו עליה מדבקות CF :)

[ATTACH=CONFIG]370516[/ATTACH]

קנית רכב מחורבן עם גיר חרא והוא בחיים לא יסע לך חלק . זאת לפחות חוות דעתם של רוב אלו שלא נהגו על הרכב או נסעו עליו 20 ק״מ .

בכל מקרה עם קצת שפשוף אתה תלמד לשלוט בתיבה הזאת ותגיע לנסיעה חלקה ביותר . בעניין העליות של 443 זה אחד האיזורים שרכב מחורבן כמו הבראבו הכי בולט בו וזה פשוט תענוג לסמן כל פעם מחדש לכל האטמוספרית המתקשות שמזדחל ואת על 90 במקרה הטוב.

הכל בהלצה אחרי שרשור עם המון תגובות שלא קשורות למציאות . סע בזהירות קנית רכב מצויין ואני מוכן להתחייב שבעוד שלוש שנים אם הוא יהיה שמור תמכור אותו מעל המחירון.

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב על הרכישה, רכב מצויין.

לעניין אבא, ציינתי זאת בשרשור מקביל ואציין זאת שוב, צריך להבין שאבא כנראה שייך לדור הרדיו\עיתונים, אז יכולת לקבל מידע על רכבים מחבר או מכר שיש לו רכב מסויים, לא הכרת 30 בעלי פיאטים, הכרת במקרה הטוב 2-3 ואם ל-2 מתוך אותם שלושה בעלי פיאט היו בעיות חשמל משמע לכל הפיאטים יש בעיות חשמל.

אתה ידידי פותח השרשור שייך לדור האינטרנט, אתה לא מכיר אישית (לצורך הדוגמא) אף בעל פיאט אבל הפורום חושף אותך ל-100 בעלי רכבים שיכולים לתת חוו״ד.

רוצה לומר זה לא שיש לאבא שלך סטיגמה, פשוט אין לו את החשיפה למידע כמו שיש לך.

לפני כ-9 שנים שרכשתי את הרכב הראשון שלי, פז׳ו 106 xsi ידעתי והכרתי את הקיבעון של אבא שלי ואת הסלידה שלו מרכבים ספורטיביים ולכן באתי אליו והצגתי את הדברים בפשטות-

״אני עומד לקנות רכב שאני יודע שתיהיה לך ביקרת עליו לכן נקצר הליכים, אני יכול להסתדר ולרכוש אותו לבד ולהתייעץ בחברים או לחילופין אתה תבין שזה מה שאני רוכש ותשלים עם זה ותהייה חלק מהתהליך״.

הוא הבין שזה מקרה אבוד ובחר לשמחתי באופציה השניה וסייע לי בתהליך הרכישה.

בהמשך כשהוא ״התלונן בתקיפות״ על כל פיפס שעשיתי ברכב הייתי עונה לו בפשטות ״אני מקבל שזו דעתך וזה בסדר, לי יש שיקולים אחרים וזה הכסף שלי״.

אחרי זמן מה כשהוא ואמא שלי הבינו שזה לא שיש לי שריטה בקשר למכוניות, יש לי מכתש למכוניות הם די הרימו ידיים ויצאו מההתעסקות ברכב שלי ורק ביקשו שאסע לאט.

עכשיו תדמיין את אמא שלי שיכולה להיות נציגה מצויינת של אור ירוק (״סע לאט!!!! זה מסוכן!!!!״) בביקור אצלי, ״טסה״ איתי 230 קמ״ש בכביש המהיר....

:)

למזלה הרכב לא שיתף פעולה ולא רצה להמשיך להאיץ (אל דאגה, הרכב עלה לדין משמעתי, התקלה טופלה).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברוק על הרכישה.

ישנן כמה אופציות בגיר, ידני, אקו (כפתור E), ואוטומט כביכול רגיל.

ממליץ לך לנהוג עם הידני, אך האוטומט עם תפעול דוושה נכון יתן לך גם נסיעה חלקה וגם הנאה בתפעולו החלקי. (סמיאוטומט)

תהנה וסע בדרכים טובות!

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תדמיין את אמא שלי שיכולה להיות נציגה מצויינת של אור ירוק (״סע לאט!!!! זה מסוכן!!!!״) בביקור אצלי, ״טסה״ איתי 230 קמ״ש בכביש המהיר....

:)

.

מהכרות אישית עם שתי המכוניות (אומנם לא בדגם ה AMG), אני משוכנע שהמאהששראלי הייתה הרבה יותר מפחידה לנוסע על יד הנהג ב 90 קמ"ש מאשר המרצדס על 250 קמ"ש. המרצדס במהירות הזאת מרגישה לנוסעים מהצד כאילו משייטים על 70 קמ"ש. :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאהששראליאקסאסאייגיטיאיי הרגישה מצויין על 100 קמ״ש, זה היה איזור ה-160-170 קמ״ש שגרם לחלקים לנשור ממנה (סיפור אמיתי, עפה לי קשת מבית הגלגל...).

המרצדס על 200-250 קמ״ש עדיין מרגישה כאילו ריתכו אותה לכביש אבל לך תסביר את זה לאמא שלי עם ה- or yarok stuff, קרב אבוד, פשוט דאגתי בכל נסיעה שהיא תתעסק עם הילדים\וואטסאפ\לחפש את אפי, העיקר שלא תיהיה מרוכזת בחלונות...

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

והסאגה ממשיכה:

חבר החליט לאחרונה להחליף את היונדאי גטס GLF שלו עקב חוסר בטיחות - ככל הנראה הרכב מאבד שליטה בסיבובים או שהוא פשוט לא מסתדר איתו - בכל אופן -

הוא ישר אמר לי שהוא לא רוצה מאזדה 3 או כל רכב אחר "סטדנרטי", אפילו שברולט אופטרה ספורט עלתה לו לראש כאחת הבחירות, הוא רק אמר שהוא רוצה קצת יותר רכב, והדיאטסו שרייד, והיונדאי גטס כעת לא נותנות לו מענה.

המלצתי לו במחיר של 60 אלף שיבחן איך הוא מסתדר עם הפיאט בראבו, או עם איזו צרפתייה מעניינת שבכך הוא ירוויח שנתון גבוה (שהוא מאוד רצה 2008+), רכב "ספורטיבי" יותר מהיונדאי גטס ומשהו קצת יותר נדיר על הכביש - שזה בדיוק מה שהוא רצה.

לאחר בירורים עם כל עמישראל הוא מתקשר אליי לפני כמה שעות וטוען שפיאט זה חרא - ככה אמרו לו.

אני מצידי לא נשארתי חייב ושאלתי למה הוא טוען זאת? הוא אומר כי כה אמרו לו, אני בתגובה - האם אותם אנשים הם בעלי פיאט בהווה או בעבר?

כמובן שהתשובה שלילית, הוא איננו בחור טיפש שהולך אחרי סטיגמות והבין כי טעה כשהקשיב להם, כעת החליט להישאר עם הגטס לבינתיים אך כשיחזור לחפש - יהיה זה רכב מעניין :)

עמישראל - תמשיכו עם הסטיגמות, זה טוב לנו הקונים שמרוויחים רכבים מפנקים, שנתון גבוה, ק"מ נמוך - במחירים מצויינים.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקניתי פיאט פונטו סיפרתי לידידה. אחרי כמה שעות היא אומרת לי שהיא שאלה את אבא שלה והוא אמר שזה אוטו חרא.

אמרתי לה שאבא שלה נוהג בדייהו נובירה אז אני לא מתחשב בדעתו.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה רכב נהדר... אבל מהתגובות לא הייתי נוגע בו, לקנות קל למכור קשה...

אם כולם חושבים שזה רכב חרא.. וזה לא זה עדיין בעייתי.

זה יפה שאתה מעוניין לחזק ולפאר את הרכישה שלך אבל פיאט זה בסה״כ רכב בינוני מינוס עם שוק על הפנים.

או יותר נכון אין שוק:

http://m.icar.co.il/חדשות_רכב/המכוניות_הנמכרות_ביותר_ב-2013/

באתרwin win ויתרו על פרסום נתוני המכירות של פיאט כי אין ביקוש:

http://m.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3565584,00.html

פשוט מביך... יכול להיות שזה באמת רכב טוב ויבואן פשוט לא משקיע מספיק כסף על שווק, אני חושב שהסיבה הרבה יותר פשוטה 8000000 איש לא טועים פיאט זה פשוט לא רכב מוצלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה מכרנו פיאט פונטו ידני שנת 2005 תוך כמה ימים בודדים,

כשהרוכש הגיע מעיר הרחוקה כ-70 ק"מ.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה בודד שלא מעיד על הכלל...

אתה יכול לראות רק מהתגובות בפורום מה אנשים חושבים על פיאט.

אתה יכול לראות בלינק שהוספתי מה אתר רכב חושב על הרכב, מה הסטטיסטיקה אומרת על הרכב.

אם תרצה אעביר לך את נתוני WINWIN בנוגע למכירות פיאט... אה אין... כתוצאה מביקוש נמוך ביותר.

לילה טוב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יפה שאתה מעוניין לחזק ולפאר את הרכישה שלך אבל פיאט זה בסה״כ רכב בינוני מינוס עם שוק על הפנים.

או יותר נכון אין שוק:

פשוט מביך... יכול להיות שזה באמת רכב טוב ויבואן פשוט לא משקיע מספיק כסף על שווק, אני חושב שהסיבה הרבה יותר פשוטה 8000000 איש לא טועים פיאט זה פשוט לא רכב מוצלח.

מתגובתך נראה שאתה ההית בעלים של בראבו מחורבנת אכלת מרורים ומכרת בחצי מהמחירון .

מיתוסים בעולם הרכב ובעיקר בשוק הישראלי הם מה שהפך את היצע הרכבים בישראל למשעמם ואומלל . הרי שנים כולם רכשו כאן לאונה ולאנטיסים רכבים בינוניים לכל הדעות אבל זאת היתה דעת הרוב ולכן אלו היו הרכבים הנמכרים ביותר לאורך שנים! אז מה ? זה עשה אותם לטובים? מובילים ? כנל לגבי היונאדיים של היום או הקורולות של האתמול. אתה קבעת שהבראבו רכב בינוני מינוס וזה בסדר . אל תצא בהצהרות שאתה לא מכיר ואני מאמין שבמציאות אפילו לא ישבת בבראבו. סתם לעדכן אותך - פונטויים שמורות נמכרות לא פעם במחיר גבוה ממחיר המחירון, הבראבו היום היא אחת מהמכוניות המחופשות ביותר בלוחות הרכב בגלל התמורה למחיר ולרוב רכב שמור מיד פרטית נמכר תוך ימים ספורים. יותר מזה ברוב מוסכי פיאט יש רשימת אנשים שממתינים לבעלי רכבים שיודיעו שהם מעוניינים למכור ככה עיסקאות נסגרות מהר יותר בלי הלוחות האלקטרוניים.

המעסיק שלי לפני 3 שנים עשה הכל רק כדי לגרום לי לשנות את דעתי ולא לרכוש את הבראבו כי זה פיאט ופיאט מתפרקת . אני עמדתי בשלי ו160000 ק"מ אחרי הבוס שלי טוען שזאת המכונית הטובה ביותר שיש לנו בחברה ושחבל שלא ניתן לרכוש אותה בשנית . הוא בעצמו כבר תכנן להחליף את הב.מ.וו החמישית שלו ב159 רק שעליה ירד המסך והאופציה נסגרה.

תעשו טובה ותפסיקו לרשום שטויות , אתם לא אוהבים פיאטים זה בסדר אבל אל תרשמו דברים שאין להם קשר למציאות

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אצלי היה סיפור דומה בעבר אבא שלי שנא סובארו והונדה (שנות ה90-2000) ואמר שלא יתקרב לזה בחיים.

ב2007 שכנעתי אותו לרכוש את הבי 4 החדשה דאז. היום הוא עם בי4 2010 וכבר מתעניין בבי 4 החדשה שיצא.

ולגמרי במקרה אתמול רכשתי הונדה סיביק 5 דלתות מסוף בציר 2009 והיום ואתמול עשיתי לו סיבוב על הרכב, בינתיים

הוא ממש ממש התרשם ואמר "מרגישים שזאת רמה אחת מעל".

ככה שגם סטיגמות של מבוגרים (אבא שלי בן 65) לפעמיים נשברות :).

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה !

פעם כשקניתי אלפא אבא שלי שתמיד היתה לו מכונית מסוג לא פופולרי - משך בכתפיים ומידי פעם היה מבקש סיבוב...

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או יותר נכון אין שוק:

אם אתה לא אוהב, אל תקנה, זה בסדר.

מניסיון שלי. בשנת 2011 פונטו 97 יד 6 225 אלף קמ נמכרה תוך יום, קצת מתחת למחירון בגלל שהייתה לפני טסט.

ב2012 פונטו ספייס 2001 יד 3 עם 165 אק"מ נמכרה תוך שבועיים-שלושה בגלל התעקשות על מחיר גבוה.

יש עוד חבר פורום שמכר תוך יום בערך עם עבר ליסינג. רכבים שמורים נמכרים יפה מאוד ואם המחיר קצת קורץ אז אפילו נחטפים.

בקשר לנתונים שאתה מחפש בwinwin. האתר הזה כל כך כושל שהוא ממחזר מודעות עתיקות כדי להראות נפח. גם בנדל"ן וגם ברכבים. אני אפילו לא נכנסת ללוח שלהם. חבר שלי פירסם שם אופנוע ב2011 והוריד את המודעה מיד אחרי המכירה, שנה שעברה (2013) הוא קיבל כמה טלפונים כי החזירו אותו לוח. גם לי יצא להתקשר למודעות של דירות/רכבים ואנשים לא הבינו מה אני רוצה מהם חצי שנה אחרי שהורידו את המודעה.

אם אתה מחפש נתונים מלוחות מכירה, עם כל הדברים הרעים שיש לי להגיד על מחירון יד2, אתה יכול לראות שהם מתמחרים את הפיאטים הרבה מעל לוי יצחק (20-30% הבדל בחלק מהדגמים).

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...