Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוי אבא אבא - גם אתה נופל בסטיגמות (לקראת רכישת בראבו)

avizaz
שימו לב! השרשור הזה בן 3716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה אתם רוצים מאבא? מה אתם רוצים מהשוק?

בא נוריד רגע את המשקפיים הורודים של חובבי המותג, נפסיק להתנהג למשפחתית הבינונית הזאת כאילו היא מיני פרארי ונסתכל על המציאות בעיניים ריאליות.

1. לא ראיתי שמישהו מתייחס לאוטו הזה כאל משהו שונה ממה שהוא, אוטו נוח ונעים מאוד לנסיעה עם ערך מוסף של הנאה יחסית שאינו מצוי במרבית אחיותיו לקטגוריה. הוא גם מגלה אמינות בהחלט מעל הממוצע, לפחות ע"פי

הסבתא של הבראבו (בראבה/ברבו), הייתה רכב מחורבן לחלוטין, האמא של הבראבו, כלל לא יובאה לארץ והייתה רכב מזעזע (סטיליו) שהיה אחד הכשלונות הגדולים של פיאט בשנים האחרונות, אז איזה מוניטין רציתם שתהיה לבראבו? של סידרה S? של סידרה 7? של פיאט מראה?

1. לא ראיתי שמישהו מייחס כאן תכונות יוצאות דופן לבראבו. הכינוי "מיני פרארי" שמור לך וכוונתו ברורה ומיותרת. מדובר במכונית נאה, זריזה, נעימה מאוד לנסיעה ולדעת רבים גם לנהיגה, אמינה ( לפחות לדעת אלו המעידים כאן מנסיון אישי ) וזולה מאוד לרכישה ואחזקה.

2. גם לא ברור מהיכן אתה שואב את דעתך על איכותם של הסבא והסבתא. שים לב אגב שהבראבו העתיקות הן מהבודדות עדיין מסתובבות על הכביש בגילן המופלג וחלקן גם עובר מקצות שיפורים מטורפים למדי ( עשה סיבוב קצר ביוטיוב ותגלה ). את הסטילו איני מכיר היטב לצערי ולמעט העובדה שהיא אכן היתה כישלון מסחרי כבד, אין לי מושג על איכותה. לא הייתי גוזר אגב שום ענין הנוגע לאיכותה מכישלונה המסחרי, גם הבראבו הנוכחית היא כישלון מהדהד.

3. לסיכום מדובר במכונית מאוד מרשימה באיכותה ויכולותיה יחסית למחירה ולא בשום דבר אחר. גם דומה שאין מחלוקת שהמותג הזה סובל מסטיגמה שגם אתה כנראה לא חופשי ממנה, אבל לזה כבר התרגלנו.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר עזוב את הבלבלנות, תקנה!

נו קנית?

למרות תגובות האנטי בייעוץ, אני מבין לליבם של חברי הפורום שהמליצו נגד, הרכב נראה כרכב לא טוב על הנייר, בייחוד על מה שהוא עבר.

אם הייתי חכם, לפני ה"המהפכה" ביד2 שאנשים ניסו להיפרד מהבראבו במחירי שחיטה, כיום הם מבינים מה יש להם ביד וקשה לשבור אותם, בטח שלא על שנתון 2010+ (ESP חשוב לי מאוד).

אם עשיתי טעות או לא - זה הזמן יגיד, והחלטתי שאני שלם עם הבחירה למרות כל תגובות הנגד, שהן מוצדקות ביותר יש לומר, אין לי עוד 1000 שקל להוסיף, אני גם צריך לחיות ממשהו - אם התעללו בה ב80 הראשונים, אני אהיה עדין איתה ב200 הבאים, ואם יקרה לה משהו עד אוקטובר, יש אחריות עדיין :)

כל התגובות על "באותו מחיר אתה מוריד קילומטרז' בחצי" נכונות יחסית ללפני כמה חודשים, לצערי זה כבר לא קיים ויד פרטית עם מעל 100קמ מנסים למכור ב80 אלף ביד2 - האם הוא ישיג את המחיר בטוח שלא, אבל בטח הוא לא ימכור ב54.

אז כן - לאחר חיפוש מצאתי את האחת והיא תהיה אצלי בחמישי לאחר טיפול 90.

והאם הסטיגמות נכונות, וחברי הפורום צדקו? נדע בקרוב (ונתפלל שלא).

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כולם מתלוננים??

סטיגמות זה דבר טוב!

בלי הסטיגמות האלה נראה לכם שהייתם יכולים לקנות כלכך הרבה רכב בכלכך קצת כסף?

הרי בשביל מה לשלם הרבה כסף על קצת רכב, אם אפשר לקנות הרבה רכב בקצת כסף?

יחי הסטיגמות!

* בעל פיאט מרוצה.

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לעשות מהבראבו מין מיני פרארי שכזו זה הסטייט אוף מיינד בקרב חובבי המותג, אתה מוזמן לחפש תגובות עליה פה ומיד תבין על מה אני מדבר.

2. הבראבו בודדות? מבין מי? מבין כל המכוניות עלי אדמות? לא ממש הבנתי.

לבראבו יש פלטפורמת שיפורים לא רעה, ותאימות למנועי מפלצת מבית היצרן, בזה ההתחלה שלה ובזה הסוף שלה.

כל דגם שהוא לא GTTXR24V בתצורת W לא נשמר כי אין מה לעשות איתו במיוחד כי הוא, נו, איך נגיד את זה יפה, הוא דראק מוטורי!

3. מאוד מרשימה באיכותה וביכולותיה? עפ"י איזה סולם ערכים? מול איזה רכבים?

בדוק את שרשור ה 4C, יצאתי שם להגנת האוטו, היית מאמין?

כנראה שאני אובייקטיבי ולא אנטי איטלקי, רק רואה את העניינים בעיניים לא משוחדות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה אם הסטיגמות נכונות או לא .

כשתבוא למכור תהיה לך בעייה ואז מה תעשה ?

לפעמים צריך לחשוב צעד קדימה .

מסכים לגמרי, אני מתכן להחזיק ברכב זמן רב של שנים ולכן זה פחות רלוונטי, מהבחינה של הלמכור כמובן שחשבתי עליה - או טרייד אין שגם ככה אולי יביאו מחיר לא הוגן אבל זה מה יש, או שאוריד את המחיר בהתאם למה שיש לי ביד, בסוף יש פתרון.

זה לא שקניתי רכב מיני ואז יש לי משפחה, וזה לא שאני צופה בעיות כלכליות וזה כסף שנטו אני יכול כרגע להוציא ואין לי שום התחייבויות, לכן אני לא צריך אותו לדברים אחרים.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה מהרכב. לגבי המכירה העתידית, אין יותר מידי מה להתרגש. קנית בזול-תמכור בזול ויהיה בסדר.

זה לא שהשוק מוצף בהן, ואף אחד לא רואה את המודעה שלך מבין כולן.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב הוא לא קנייה למטרות רווח! היום בודדים הרכבים שנחשבים שומרי ערך.

אם אתה רוכש רכב על מנת למכור אותו אז אתה כמו כל ישראלי מצוי. נכון שצריך לקחת את זה בחשבון אבל גם לא רכשת רכב במאות אלפים.

קיצר תהנה מהרכב וזהו.

סע לשלום

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון שיהיה לו קשה למכור במחיר מחירון ? אוקיי אז שיילך לקנות מאזדה, אה רגע... הרכב בלתי מכיר בעליל.

בדרך כלל אתה קונה כמו שאתה מוכר. קנית בזול כי לרכב אין שוק תמכור בזול כי לרכב אין שוק.

באמת צריך לחשוב קצת קדימה ולמחוק את השטות הזו של מכירה בעתיד מהראש כי אף אחד לא יודע מה יהיה מצב השוק בעתיד.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לעשות מהבראבו מין מיני פרארי שכזו זה הסטייט אוף מיינד בקרב חובבי המותג, אתה מוזמן לחפש תגובות עליה פה ומיד תבין על מה אני מדבר.

2. הבראבו בודדות? מבין מי? מבין כל המכוניות עלי אדמות? לא ממש הבנתי.

לבראבו יש פלטפורמת שיפורים לא רעה, ותאימות למנועי מפלצת מבית היצרן, בזה ההתחלה שלה ובזה הסוף שלה.

כל דגם שהוא לא GTTXR24V בתצורת W לא נשמר כי אין מה לעשות איתו במיוחד כי הוא, נו, איך נגיד את זה יפה, הוא דראק מוטורי!

3. מאוד מרשימה באיכותה וביכולותיה? עפ"י איזה סולם ערכים? מול איזה רכבים?

בדוק את שרשור ה 4C, יצאתי שם להגנת האוטו, היית מאמין?

כנראה שאני אובייקטיבי ולא אנטי איטלקי, רק רואה את העניינים בעיניים לא משוחדות.

עולה מסתבר הצורך להבהיר :

1. ההקשר בו מובא המינוח ״ מיני פרארי ״ על ידך מובן וכוונתו להקניט ולגמד, זה ה״סטייט אוף מיינד״ הרלבנטי.

2. אין מכוניות רבות בגילן של הבראבו הישנות על הכביש. לשם כיוונתי. ה״פלטפורמה״, כדבריך, מתייחסת לבראבו העתיקה לא לזו בה אנחנו מדברים כאן. ה״שיפורים״, בצרוף העובדה שמדובר במכונית שעדיין מצויה על הכביש נועדו להמחיש שאולי ואחרי הכל הבראבו הקודמת אינה מכונית כל כך מחורבנת כפי שאתה טוען.

3. הבראבו, כמו כל מכונית אחרת, נמדדת בין השאר יחסית למחירה, גם אם היתה יקרה יותר היתה עדיין מאוד מענינת. זה הסולם אותו אתה מחפש.

4. היציאה שלך להגנתה של האלפא החדשה אכן מרטיטה, אני גם מעריך שאתה לא ממש מזלזל בפרארי או במסארטי, אלא שלא באקזוטיקה עסקינן. בתחום הזה של מכוניות ״עממיות״ הצלחת, לפחות להבנתי, להוכיח את קיומה של הסטיגמה אצלך. אלא שאין באמת צורך להתבייש בענין הזה, אחרי הכל אתה שייך לרוב די מוצק ומכל מקום דעתך זו לפיה אתה סבור שהתייחסותך נקיה מכל הטיה מובנית, היא מובנת, כמעט בלתי נמנעת ובכל מקרה לגיטימית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לו לידאוג? הוא רק יפרסם את הרכב שלו למכירה כאן בפורום והוא מסודר, כאן יודעים על מה מדובר ומעריכים בהתאם :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 5 שעות המתנה להראל (אני לא כזה בטוח שזה שווה את ההנחת עובדי מדינה), הגיע אליי הביטוח ושוחררתי מהמגרש.

יש לציין לטובה את סניף המכירה בהרצליה, שאפילו דאגו להביא לי סמל חלופי ותור למוסך שירכיב לי אותו!

האם צדקתי או טעיתי והייתי צריך להקשיב לאבא? מאמין שזה יהיה שרשור מתעדכן :)

השרשור הטוב ביותר בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר בבקשה ממך תפתח שרשור מתעדכן חדש על הרכב ותהליך הקנייה (בלי האירוע עם אביך). כי הכותרת לא מתאימה ויהיה יותר קשר לעקוב אחרי זה. (לפחות לי אישית)

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...