Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוי אבא אבא - גם אתה נופל בסטיגמות (לקראת רכישת בראבו)

avizaz
שימו לב! השרשור הזה בן 3715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי מאוד את המצב בבית לפני שנה בערך. כשאני והבן זוג חיפשנו רכב זול, היינו ממוקדים בעיקר על הפונטו ספייס, אבא כמובן ניסה לשכנע אותנו לבדוק שרייד\סוויפט\סטארלט וכו'. לפני כמה חודשים בודדים כשחיפשנו סופר מיני בתקציב של 50K כמובן שאבא כל הזמן הפציץ את המייל ביאריסים וסוויפטים.

כמובן שנקנתה פונטו איבו צעירה בשנתיים-שלוש מכל היפניות שאבא הציע. הגענו עם הרכש החדש, אבא עשה סיבוב, היה מופתע מאוד לטובה.

לפני כחודש היו מחשבות להחליף את האוטו שלו בסופר מיני חדשה, אחרי סבב סוכנויות וכמה נסיעות מבחן אבא ואמא חזרו עם ממצאים מפתיעים: אחרי נסיעת מבחן הרעל על היאריס עבר, והפונטו הייתה בין המובילות ברשימה :-D

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן להשאיל לך את אבא שלי עד שתסתיים הרכישה. הוא ישכנע אותך לקנות רכב צרפתי :lol:

הבעיה היחידה שידועה על הבראבו זה הסחירות הגרועה, ברגע שמכירים בבעיה, מבינים את המשמעות שלה ואת ההשלכות, אפשר להתקדם לרכישה.

תסביר לאבא שלך שאתה מבין לאן אתה נכנס, תשתף אותו בשיקולים שלך, ואולי בסוף הוא יבין שאין לו באמת ממה לפחד.

שיהיה בהצלחה.

נ.ב

עושה רושם שלאט לאט כל הפיאט בראבו בארץ יהיו בידי משתמשים מקארספורום.

מקווה שבעוד 3 שנים יהיה קל למצוא כאן אחת שמורה :-D

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבראבו לא הצליחה כאן כי תיבה רובוטית היא לא מספיק טובה לישראלים למרות שזאת של פיאט מצויינת .נוסיף לזה את הסמל שנחשב בארץ למותג זבל שרק רואה מוסך ואת היכולת העלובה של סמלת להזיז רכבים והנה לך מתכון לכישלון למכונית מצויינת.

אסכם זאת כך את הבראבו שלי הוצאתי מהסוכנות עם 0 קמ . 1.4 טורבו רובוטית ברמת אבזור דיינמיק , היום קצת יותר משלוש שנים אחרי הרכב נוסע חזק , הכל עובד ושום דבר לא מקרקש. הרכב שלי עם 160000 ק״מ שאת כולם אני נהגתי , אם הרכב הזה לא היה אמין הוא היה מוחלף מזמן אני לא יכול להרשות לעצמי לא לעבוד בגלל רכב. הבראבו שלי נכנסת לטיפול פעם ב30000 ק״מ כאשר בין טיפולים מעולם לא נאלצתי למלא אפילו גרם שמן. חבל לי רק שירד המסך על הבראבו אם ההיתי יכול ההיתי מחליף את שלי באחת חדשה עם מנוע מולטי אייר ועוד קצת סוסים. אגב הבראבו הכשומשת מאוד מבוקשת בעיקר אילו הפרטיות, כבר ראיתי כמה פעמים שרכבים יפים נמכרו במחירון תוך ימים ספורים!

ולבחור שרשם שפיאט חברה כושלת ובצרות אולי כדי שתתחיל לקרוא מה קורה בעולם בענף הרכב כי פיאט היא מהיצרנים הבודדים באירופה שסיימה את שנת 2013 במצב טוב

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קשה לשכנע מבוגרים שהתרגלו לקו מחשבה מסויים, אין מה לעשות. כמובן שצריך לכבד את אבא אבל גם לא להתעלם מעובדות מוכחות.

הרכב יהיה טוב, אבא שלך יהיה מרוצה בסופו של דבר שעשית עסקה טובה.

אם תיפול חו"ח על לימון, אבא יהיה שמח שהוא צדק. ככה אתה מרוויח מכל תרחיש :wink:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שאני לא מבין מה זה עוזר כל פעם לשלוח אותנו לסיפורי טויוטה והריקולים. ריקול לא מעיד שום דבר על אמינות הרכב לטווח הארוך.

עדיין ולמרות כל הריקולים, עדיין טויוטה והונדה נמצאות הכי גבוה בסקרי שביעות רצון ואמינות, עם הכי הרבה אחוזים מהלקוחות שטוענים שהם יחזרו לרכוש רכב מאותו יצרן. התקליט השבור הזה של טויוטה קצת נמאס ונטחן לשווא לדעתי.

משהו אמר שברולט אופטרה?!

הסטיגמות גמרו על הרכב ! ולא בצדק...

מניסיון ארוך איתה - אולי הסטיגמות קצת מופרכות וקיצוניות, אבל אי אפשר להגיד שהן ריקות מתוכן.

בכל אופן, באיזשהו מקום אפשר להבין מאיפה מגיעות הסטיגמות, אבל תמיד הן מופרכות וקיצוניות כי ככה בני האדם, אוהבים להקצין דברים... מזל שיש את הפורום ככה שמי שרוצה לדעת באמת אם רכב מסוים הוא טוב או כדאי לרכישה יכול לבוא להסתכל כאן ולהתייעץ. למרות שגם כאן בפורום יש לא מעט סטיגמות שהן אולי נכונות בבסיסן, אך עדיין רחוקות מהמציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שאני לא מבין מה זה עוזר כל פעם לשלוח אותנו לסיפורי טויוטה והריקולים. ריקול לא מעיד שום דבר על אמינות הרכב לטווח הארוך.

עדיין ולמרות כל הריקולים, עדיין טויוטה והונדה נמצאות הכי גבוה בסקרי שביעות רצון ואמינות, עם הכי הרבה אחוזים מהלקוחות שטוענים שהם יחזרו לרכוש רכב מאותו יצרן. התקליט השבור הזה של טויוטה קצת נמאס ונטחן לשווא לדעתי.

מניסיון ארוך איתה - אולי הסטיגמות קצת מופרכות וקיצוניות, אבל אי אפשר להגיד שהן ריקות מתוכן.

בכל אופן, באיזשהו מקום אפשר להבין מאיפה מגיעות הסטיגמות, אבל תמיד הן מופרכות וקיצוניות כי ככה בני האדם, אוהבים להקצין דברים... מזל שיש את הפורום ככה שמי שרוצה לדעת באמת אם רכב מסוים הוא טוב או כדאי לרכישה יכול לבוא להסתכל כאן ולהתייעץ. למרות שגם כאן בפורום יש לא מעט סטיגמות שהן אולי נכונות בבסיסן, אך עדיין רחוקות מהמציאות.

נכון שהרכב לא ברמה של ב.מ.וו ,מדובר ברכב פשוט שעושה את העבודה (ואני מדבר מנסיון של שנתיים + ונסיעות בכל רחבי הארץ),הסטיגמות גמרו על הרכב שלא נדבר על המחירון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם רוצים מאבא? מה אתם רוצים מהשוק?

בא נוריד רגע את המשקפיים הורודים של חובבי המותג, נפסיק להתנהג למשפחתית הבינונית הזאת כאילו היא מיני פרארי ונסתכל על המציאות בעיניים ריאליות.

הסבתא של הבראבו (בראבה/ברבו), הייתה רכב מחורבן לחלוטין, האמא של הבראבו, כלל לא יובאה לארץ והייתה רכב מזעזע (סטיליו) שהיה אחד הכשלונות הגדולים של פיאט בשנים האחרונות, אז איזה מוניטין רציתם שתהיה לבראבו? של סידרה S? של סידרה 7? של פיאט מראה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם רוצים מאבא? מה אתם רוצים מהשוק?

בא נוריד רגע את המשקפיים הורודים של חובבי המותג, נפסיק להתנהג למשפחתית הבינונית הזאת כאילו היא מיני פרארי ונסתכל על המציאות בעיניים ריאליות.

הסבתא של הבראבו (בראבה/ברבו), הייתה רכב מחורבן לחלוטין, האמא של הבראבו, כלל לא יובאה לארץ והייתה רכב מזעזע (סטיליו) שהיה אחד הכשלונות הגדולים של פיאט בשנים האחרונות, אז איזה מוניטין רציתם שתהיה לבראבו? של סידרה S? של סידרה 7? של פיאט מראה?

100%:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבראבו היא רכב טוב שסובל משלושה חסרונות עיקריים בכל הקשור לשוק - תדמית בעייתית (דווקא הסטילו לא קשורה - כמה כבר מחוץ לפורום מכירים את הסיפור?), יבוא מצומצם ובשלהי הייצור ותיבה רובוטית חד-מצמדית. מי שמסוגל להתגבר על זה מקבל אחלה רכב, במחיר זול (וגם במחיר מכירה זול).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבראבו לא הצליחה כאן כי תיבה רובוטית היא לא מספיק טובה לישראלים למרות שזאת של פיאט מצויינת

בוא לא נגזים. זאת ממש לא תיבה מצוינת. היא לא מזעזעת ואחרי שמתרגלים אז היא בסדר, אבל ממש רחוקה מלהיות מצוינת. אבל אני לא הייתי פוסל את הרכב בגלל התיבה הזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אבא שלך נהג מונית ואתה מתווכח איתו על רכב?

תעשה חושבים שוב, כל החיים שלו על ארבעה גלגלים, אם הייתי רוצה לקנות רכב הייתי בין היתר שואל גם נהגי מוניות.

כמובן שתסביר לו את כל השיקולים.

כי אם אתה נוסע 5000 ק"מ בשנה, אמינות וצריכת דלק לא צריכה להדאיג.

אם אתה נוסע 40KKM בשנה, האמינות והצריכת דלק חשובות מאוד.

לא נמאס לך לרשום שטויות על גבי הפורום ?

זה שמישהו נוהג ברכב לא הופך אותו למבין במכוניות ולא משנה כמה קילומטרים הוא עושה ביום/ חודש/ שנה.

לגבי השרשור, תמצות הגישה הישראלית בשיחה אחת. המקובעות על סטיגמות מהעבר וחוסר הרצון אפילו לבדוק את המציאות המעודכנת, מגוחך.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...