Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר הטרמפיסטים

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 7134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתם יותר מידי פסימים!

אני משתדל כמה שיותר לקחת טרמפיסטים, [פעם גם אני הייתי כזה]

בסדנא, עובד....

הידעת:

אם תשפוך טיפת אלכוהול על עקרב, הוא ישתגע ויעקוץ את עצמו למוות!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז לידיעתך זה ממש לא טוב, יום אחד איזה מחבל או איזה אנס

ייקח את הטרמפיסט הזה או הזאת אז מה יקרה? גם תגיד שזה בסדר וזה "חלק מתהליך ההתבגרות"? זה לא עובד ככה, שאותו בנאדם ידאג לעצמו יש תחבורה ציבורית וכו' וזה ממש לא משנה אם מבוססים כלכלית או לא.

:mm_yeah: אדון XLI, מה אתה מדבר שטויות????

לא חסר סוטים/אנסים/עבריינים/רוצחים/מחבלים...מה שבא לך........

כל נער עם טיפה בגרות וטיפ-טיפה שכל, יבין שאם הוא הולך למקום מסויים במטרה לחזור ממנו הביתה בשלום, צריך לשם כך לארגן לעצמו אמצעי חזרה הביתה וזה אומר:

1.כסף למונית

2.אבא/אמא שיהיו מוכנים לבוא לאסוף את הבן/בת שלהם באמצע הלילה מאיזה מקום מרוחק מהבית

(ותאמין לי, הם יבואו גם לאילת מקריית שמונה אם צריך)

3.חבר/ מישהו שמכירים טוב- שיהיה מוכן להחזיר אותך...

נער, שיוצא מהבית עם 30 שקל ויותר חשוב לו לקנות פיצה עם תוספת טונה/זיתים/בולגרית ואנשובי+ קוקה קולה גדול במרחק 5 קילומטר מהבית בשעה 2 בלילה כשהוא יודע שאין לו דרך לחזור אח"כ, הוא נער, תסלח לי על הביטוי- מפגר!

ולא, אני לא אקח את הנער הזה טרמפ אם אני אראה אותו......

חביבי, זה לא חלק מתהליך ההתבגרות, זה חלק מ"לשחק אותה ראש קטן" ולהגיד לי זה לא יקרה...

לצערנו הסטטיסטיקות מראות אחרת ממה שאתה חושב.....

יום-טוב,

שי.

פורד פיאסטה 83':arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ הילדים שמנסים לקחת טרמפים הם לא לבד,הם עוד כמה(3-4-2).

ואני?אם אני יכול?אני לוקח את הילדים...כי אני חושב שכל ילד היה מעדיף לא לחזור בטרמפים....

אלא אם זה איזה משחק....לשיעמום.

אבל אני רוב הילדים שאני לוקח(אם אני יכול כמובן),הם נוסעים לאזור שאני נוסע(מהישוב לירושלים-מירושלים לישוב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לוקח כמעט כל טרמפיסט שמבקש להמשיך בכיון הנסיעה במיוחד ביום.

אבל יש תופעות מעצבנות שאיזו כוסית עוצרת טרמפ אתה עוצר לה ועוד איזה 4 רצים אלייך לרכב שהם הסתתרו בתחנה, אז אני שם גז וממשיך קדימה.

בלילה זה סיפור אחר, רק כוסיות, חיילים (אחרי שהראה חוגר או תעודה מזהה) ומי שאני מכיר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אני כבר בן 18 ויש לי רישון

ואף פעם לא לקחתי טרמפ

למה?!

כי אני בן אדם אחראי תמיד דואג שיש כסף למונית או שלא מתעצל ללכת ברגל.

מה שהכי מעצבן שהנערים בארץ לא יכול ללכת קילומטר ברגל הם צריכים טרמפ

למה?! כי הם עצלנים.

וכל פעם שכמה עצלנים דופקים לי בחלון ומבקשים טרמפ למרות שאני לבד באוטו ולמרות

שאני נוסע לאותו כיוון אני לא יקח אותם טרמפ כי עם כל הכבוד הנערים של היום אין להם בושה

ואין להם פחד פשוט מסוכן להכניס אותם למכונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אני כבר בן 18 ויש לי רישון

ואף פעם לא לקחתי טרמפ

למה?!

כי אני בן אדם אחראי תמיד דואג שיש כסף למונית או שלא מתעצל ללכת ברגל.

מה שהכי מעצבן שהנערים בארץ לא יכול ללכת קילומטר ברגל הם צריכים טרמפ

למה?! כי הם עצלנים.

וכל פעם שכמה עצלנים דופקים לי בחלון ומבקשים טרמפ למרות שאני לבד באוטו ולמרות

שאני נוסע לאותו כיוון אני לא יקח אותם טרמפ כי עם כל הכבוד הנערים של היום אין להם בושה

ואין להם פחד פשוט מסוכן להכניס אותם למכונית

זה מאוד לא נכון מה שאתה אומר,

שתדע שלא לכולם יש כסף למונית,

וקורה שנתקעים בלי כסף (כן ..קורה)

וקורה שאתה ממש עייף וגם ככה הרכב שלך נוסע את הק"מ ישר הזה, וזה בדיוק 20 שניות ולא מבזבז לך דלק או זמן , אז מה אכפת לך לשים בנאדם איתך ברכב לחצי דקה ?!

אני למשל פשוט מפחד ...

אבל העקרון שלך מאוד שונה ולא נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שאני זוכר את עצמי אני לוקח טרמפים, ממש מגיל קטן.

אני לא עושה את זה כי אני רוצה, כי אני ממש לא...:?

פשוט בגלל שאני גר במקום מבודד יחסית, בלי מוניות, אוטובוסים 3 פעמים ביום אני חייב לעצור טרמפים.

רוב הנהגים הצעירים ביישוב שלי עוצרים לטרמפיסטים כי גם הם ''גדלו'' על זה...

גם אחרי שהוצאתי רישיון אני לפעמים מחפש טרמפים כי אין לי דרך אחרת, זה לא מעצלנות!

היום אחרי שהוצאתי רישיון אני עוצר תמיד לטרמפיסטים כי אני זוכר שגם אני עמדתי בקור ובחום בטרמפיאדות שכוחות אל ואני יודע שהם לא עוצרים טרמפים בשביל הכיף, בדרך כלל פשוט אין דרך אחרת!

אדם.

טרמפיסט בשעות הפנאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שאני זוכר את עצמי אני לוקח טרמפים, ממש מגיל קטן.

אני לא עושה את זה כי אני רוצה, כי אני ממש לא...:?

פשוט בגלל שאני גר במקום מבודד יחסית, בלי מוניות, אוטובוסים 3 פעמים ביום אני חייב לעצור טרמפים.

רוב הנהגים הצעירים ביישוב שלי עוצרים לטרמפיסטים כי גם הם ''גדלו'' על זה...

גם אחרי שהוצאתי רישיון אני לפעמים מחפש טרמפים כי אין לי דרך אחרת, זה לא מעצלנות!

היום אחרי שהוצאתי רישיון אני עוצר תמיד לטרמפיסטים כי אני זוכר שגם אני עמדתי בקור ובחום בטרמפיאדות שכוחות אל ואני יודע שהם לא עוצרים טרמפים בשביל הכיף, בדרך כלל פשוט אין דרך אחרת!

אדם.

טרמפיסט בשעות הפנאי.

לקחת לי את המילים מהפה. אני ממש מזדהה איתך.

b bo bos bose baaaaaaaaas

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד בעד לקחת טרמפיסטים בתנאי שלוקחים אותם בשעות האור ובמקומות ידועים ושאין שם יותר מידיי מרחב.

לדוגמא לתת טראפ למישהו בנס ציונה-רחובות הסיכוי שיעשו לך משהו הוא כל כך קטן שהסיכוי שתכנס לתאונה גדול יותר.

אתם אומרים שתתנו לילדים שלכם כסף תמיד לנסיעות, למה אתם חושבים שנהגי מוניות טובים יותר? כנראה שלא ראיתם "כלבוטק".

ובלי שום קשר אתם לא תאמינו על מה הילדים שלכם מוצאים כסף(כאחד שמכיר חברים כאלו) הם יעדיפו לקחת טרמפ ועם הכסף לקנות סיגריות/שתיה. זה פשוט לא אנושי לא לקחת חייל שעומד ומחכה לטרמפ וקורע את התחת שלו ולא לוקחים אותו. בקשר לאנסים, תרגעו קצת, אם אתה לא בנות אין לכם מה לדאוג כל כך.

כל מי שלא מעלה טרמפיסטים אני מאחל לכם שיום אחד תתקעו בחור ואף אחד לא יעצור לכם, נראה אתכם אז!

אולי אז זה ישנה קצת את קו המחשבה שלכם.

ומי שאמר שהוא לא מעלה טרמפיסטים, בגלל שאת אבא שלו שדדו ,זאת הכללה הכי מטומטת ששמעתי בחיים. אם לאבא שלך יהיה מתשהו פנצ'ר בכביש X ,אז אתה לא תנסע בכביש הזה בחיים שבגלל שלאבא שלך היה שם פנצ'ר? אם אבא שלך יעשה חס וחלילה תאונה ,אז אתה תפסיק לנהוג?!

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן.. איך לא

1.בחורה עם רגליים כמה שיותר ארוכות, אפשר גם קצרות אבל אז כל הפאן הולך!

2.אם עומדים יותר מ2 אנשים בטרמפיאדה אז אני ממשיך...

3.לגבי הרמזור, לא יעזור לי שאני אסגור חלון, אני עם גג פתוח!

:-P

ארנון, עד שהתחת השמן שלך רוצה לעצור ל3 כוסיות בצומת באמצע שומקום אי שם בדרום מישהו לוקח לך אותן! אין צדק!

:roll:

מה אני אעשה ? ראיתי 3 כוסיות בתחנת אוטובוס וישר לחצתי על כפתור ה"פיטס" שמאט את המהירות שלי למהירות עצירה (כמו בפורמולה 1), אבל לפתע ובברוטליות נדחף לפני איזה בדואי* ברנו אקספרס חבוטה ומעלה אותן !!!

האטתי, גידפתי אותו במלוא הגרון ולחצתי הלאה...

ככה המצב על הכבישים נראה אי שם בכבישי הדרום (בין רהט לאופקים :shock: ) באמצע הלילה...

*הבהרה - אין לי דבר נגד בדואים - ההפך, הם מוכרים חלקים לרכב מאוד בזול :mm_yeah:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שרק בארץ יש את התופעה הזאת של טרמפיסטים..

כשהייתי בחו"ל אף פעם לא ראיתי את אנשי ה Thumbs Up...

מוזר...

ולעניין, אני אף פעם לא לקחתי טרמפ.

וגם לא ייקח.

יש לי הורים, חברים, משפחה, אוטובוסים, מוניות שיכולים לדאוג לי...

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הטענות שאין להם כסף

די די

עם סיגריה ביד(וזה 90% מהנערים היום)

והטענות שאתה עייף מידי

תעשה טובה אם אתה עייף אל תחזור ב 3-4 בבוקר מבילוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הטענות שאין להם כסף

די די

עם סיגריה ביד(וזה 90% מהנערים היום)

והטענות שאתה עייף מידי

תעשה טובה אם אתה עייף אל תחזור ב 3-4 בבוקר מבילוי

סליחה אבא, אני אחזור ב10. הריי המסיבה מתחילה ב 7 בערב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל נער עם טיפה בגרות וטיפ-טיפה שכל, יבין שאם הוא הולך למקום מסויים במטרה לחזור ממנו הביתה בשלום, צריך לשם כך לארגן לעצמו אמצעי חזרה הביתה וזה אומר:

1.כסף למונית

2.אבא/אמא שיהיו מוכנים לבוא לאסוף את הבן/בת שלהם באמצע הלילה מאיזה מקום מרוחק מהבית

(ותאמין לי, הם יבואו גם לאילת מקריית שמונה אם צריך)

3.חבר/ מישהו שמכירים טוב- שיהיה מוכן להחזיר אותך...

נער, שיוצא מהבית עם 30 שקל ויותר חשוב לו לקנות פיצה עם תוספת טונה/זיתים/בולגרית ואנשובי+ קוקה קולה גדול במרחק 5 קילומטר מהבית בשעה 2 בלילה כשהוא יודע שאין לו דרך לחזור אח"כ, הוא נער, תסלח לי על הביטוי- מפגר!

שי.

מסכים עם כל מילה של שי. אני כשאני יוצא לאנשהו, אני תמיד לוקח איתי מספיק כסף, ואם לקחתי איתי נגיד 50 שקל, אני לא אבזבז את כל הכסף על פיצה\ סנוקר\ באולינג אנערף בידיעה שחלק מהכסף אמור לשמש לחזרה הביתה. לא לקחתי איתי כסף, או לחילופין בזבזתי את כולו? הפתרון זה ללכת ברגל, עדיף מבחינתי ופחות מסוכן מאשר לקחת טרמפים עם אנשים שאני לא מכיר.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...