Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר הטרמפיסטים

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 7134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

חברה רציתי לדעת מי ממכם מעלה לרכבו היקר לו מכל טרמפיסטים?

שכל אחד ירשום בבקשה גם איזה טרמפיסיטים הוא מעלה...

לדוגמה:

אני מעלה טרמפיסטים כל הזמן אם הם: חיילים וכוסיות.

כל השאר שיקנו אוטו או שיסעו בקונקס...

לא אני סתם צוחק עכשיו ברצינות אני מעלה חיילים בגלל שגם אני חייל ואני מבין את הלחץ להגיע הביתה

ובנות (כוסיות) אני מעלה בשביל שלא יעלו בטעות עם איזה אנס...

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם!

חברה רציתי לדעת מי ממכם מעלה לרכבו היקר לו מכל טרמפיסטים?

שכל אחד ירשום בבקשה גם איזה טרמפיסיטים הוא מעלה...

לדוגמה:

אני מעלה טרמפיסטים כל הזמן אם הם: חיילים וכוסיות.

כל השאר שיקנו אוטו או שיסעו בקונקס...

לא אני סתם צוחק עכשיו ברצינות אני מעלה חיילים בגלל שגם אני חייל ואני מבין את הלחץ להגיע הביתה

ובנות (כוסיות) אני מעלה בשביל שלא יעלו בטעות עם איזה אנס...

אני עובד בבסיס צבאי אבל לא תמיד אני לוקח טרמפיסטים (על אף היותם חיילים)

1. אני משתדל לבדוק את מצב הנקיון שלהם, לא מתאים לי להשאיר סימנים של שמן מהנשק שלהם על הריפודי עור/אלקנטרה

2. אני בד"כ לא לוקח יותר מטרמפיסט אחד: יש לי שלוש דלתות וכבר יצא לי לקחת 3 אנשים ושדווקא זה שמאחורה צריך לרדת ראשון, אז עוצרים, החייל שיושב מקדימה יוצא, מזיזים את הכסא , זה שמאחורה יוצא, מחזירים את הכסא והחייל שישב מקדימה חוזר.

בקיצור: בלאגן.

ואם זה לא מספיק, תמיד, אבל תמיד מנסים להזיז את הכסא קדימה ע"י משיכת מנוף ההרמה של הכסא שנמצא מימין למטה במקום את מנוף ההזזה של הכסא שנמצא באיזור הכתף הימינית... ממש מעצבן.

קטע מצחיק - כבר פעמיים קרה לי שחיפשו את הידית לדלת מאחורה... כמה סתומים אפשר להיות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לוקח טרמפיסטים רק אם זה מישהו שאני מכיר או כוסיות.

אבל מעדיף אחד או שניים, לא אוהב שיש הרבה אנשים (3) שאני לא מכיר מאחורה.

מה גם, הטרמפיסטים שצריכים מפה-----לפה, אני לא ממש מחבב את העצלנים האלה...אז אני אומר להם שילכו ברגל. זה מעצבן במקרים קיצוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לוקח (אם):

1) כוסיות

2) אני במצב רוח טוב

3) כוסיות

4) משעמם לי (נסיעות ארוכות לצפון\דרום וכבר שמעתי את כל הדיסקים)

5) כוסיות

באופן כללי אני לא נרתע מלהעלות טרמפיסטים (אלא אם הם נראים פרחחים עצלנים משועממים), בייחוד מכוסיות :-P

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעלה טרמפיסטים לרכב !!!

לא חיילים, לא כוסיות, לא שפנים ולא בטיח.

לאבא שלי היה ניסיון עם חייל, הוא לקח אותו טרמפ ותוך כדי הנסיעה הוא רואה את היד של החייל מופנת למושב האחורי, הוא הסתכל טוב וראה שהחייל מחטט לו בתיק.

אבא שלי ישר זרק אותו מהרכב, התחיל לבדוק שהכל בסדר ושלא נגנב כלום, לאחר פישפושים גילה שהארנק שלו נעלם.

ישר חזר לתחנה שהוא הוריד את החייל, שזה כבר הצליח לעצור רכב נוסף, יצא אליו בעצבים (יש לציין שהטרמפ השני כבר ברח) הדביק אותו למעקה בטיחות וצעק עליו שיחזיר את הארנק, הטרמפיסט הנחמד אמר שהוא לא לקח כלום.

למה אבא שלי האמין לו ? השד יודע, אבל אחרי חיפוש יותר מעמיק, מסתבר שהחייל הנחמד אכן לקח את הארנק, אבל ברגע שאבא שלי ראה שהוא מפשפש לו בתיק הוא נבהל והפיל את הארנק מתחת למושב.

אז לא משנה לי חיילים (גם הם יכולים לגנוב)

לא משנה לי כוסיות (יש חברה וגם הן יכולות לעשות דברים)

שלא יכנסו לי לרכב, אני מספיק נאצי אם אנשים שאני מכיר, אלוהים יודע מה אני יכול לעשות למישהו שאני לא מכיר.

נ.ב. הייתי פעם נוסע לצבא עם הרכב (נצר חזני בדרום רצועת עזה) וגם אז שהייתי על מדים, לא הייתי לוקח חיילים בדרך, הייתי מוכן לקחת רק מתוך הרצועה, אבל תמיד הרכב היה מלא בדרך חזרה.

אתם יודעים, חברים: "יאללה חכה לי אני אבוא איתך אין לי כוח לחכות לקו 36" (קו סרטני אם לומר את האמת)

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אתם אומרים על כל הטרמיפסטים ברמזורים!!!

זה אחד מהתופעות הכי מעצבנות שיש ! גם אם אתה מנסה להתעלם מהם הם באים ודפוקים לך על החלון! "אחי אתה ממשיך ישר?"

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אתם פשוט מנ**ק*ם!

וואלה אני מצטער על ההתבטאות הזאת, אבל בתור אנשים שאני רואה אותם מדברים על "תרבות נהיגה" וכו',

ציפיתי לקצת תרבות אנושית!!!

בתור אחד שתפס הרבה טרמפים בחיים (לפני הרישיון וגם אחרי), אני מבין את הטרמפיסטים!!!

תחשוב על איזה זאטוט בן 15 שישב עם החברה בפיצה בעיר עד 3 בלילה והוא מת לחזור הביתה, ואין לו איך!!

אז מה, שיירקב במשך כל הלילה או שיילך ברגל מרחק של כמה קילומטרים טובים???

נניח שאין כסף למונית למה בינינו ת'גרושים הבודדים שיש (עקב המצב הכלכלי)- לא נראה לי שנוציא על מוניות...

>

אנשים, באמת אני מעריך ומכבד את רוב חברי הפורום ככולם,

אבל פה באמת "זכיתם" להורדה ענקית מערכם האישי בתור אנשים- לפחות בעיני (לא שזה אמור להוזיז לכם או משו...), אבל תחשבו על הילדים שלכם שגם יתפסו טרמפים מתישהו, ומילה שלי, כל אחד יאלץ להיעזר בטרמפים כדי להגיע הביתה לפחות כמה פעמים בחיים שלו.... (ילדי צפון ת"א לא נחשבים....)

בכל אופן אני אישית מעלה כל אחד ללא הבדלי גזע דת או מין, וואלה ואני אפילו מחפש בצמתים או בטרמפיאדות מוכרות ושם עין אם מישו צריך טרמפ, ובכלל אם אני בכביש בין עירוני (רחובות-כפר גבירול-יבנה, רחובות-נס ציונה)

ואני רואה אנשים בצד הכביש אני עוצר ושואל אם הם צריכים טרמפ...!!

ובכלל בנסיעות של יותר מכמה דקות אני אפילו מציע להחליף את סוג המוזיקה, (אני מחזיק באוטו את כל סוגי המוזיקה, למעט מזרחית-לא ממש אוהב..).

לסיכום- כל ישראל אחים!!!!!!!

בואו נעזור אחד לשני ונגיע רחוק, מילה שלי!!!

החיים יפים....!!

אה וכל מי שצריך טרמפ היום לכיוון ראשון שיידבר איתי אני נוסע היום =)

לפעמים ילדים במושב האחורי, גורמים לתאונות...אבל לפעמים תאונות במושב האחורי, גורמות לילדים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אתם פשוט מנ**ק*ם!

וואלה אני מצטער על ההתבטאות הזאת, אבל בתור אנשים שאני רואה אותם מדברים על "תרבות נהיגה" וכו',

בתור אחד שתפס הרבה טרמפים בחיים (לפני הרישיון וגם אחרי), אני מבין את הטרמפיסטים!!!

תחשוב על איזה זאטוט בן 15 שישב עם החברה בפיצה בעיר עד 3 בלילה והוא מת לחזור הביתה, ואין לו איך!!

נניח שאין כסף למונית למה בינינו ת'גרושים הבודדים שיש (עקב המצב הכלכלי)- לא נראה לי שנוציא על מוניות...

>

אבל פה באמת "זכיתם" להורדה ענקית מערכם האישי בתור אנשים- לפחות בעיני (לא שזה אמור להוזיז לכם או משו...), אבל תחשבו על הילדים שלכם שגם יתפסו טרמפים מתישהו, ומילה שלי, כל אחד יאלץ להיעזר בטרמפים כדי להגיע הביתה לפחות כמה פעמים בחיים שלו.... (ילדי צפון ת"א לא נחשבים....)

בכל אופן אני אישית מעלה כל אחד ללא הבדלי גזע דת או מין, וואלה ואני אפילו מחפש בצמתים או בטרמפיאדות מוכרות ושם עין אם מישו צריך טרמפ, ובכלל אם אני בכביש בין עירוני (רחובות-כפר גבירול-יבנה, רחובות-נס ציונה)

ובכלל בנסיעות של יותר מכמה דקות אני אפילו מציע להחליף את סוג המוזיקה, (אני מחזיק באוטו את כל סוגי המוזיקה, למעט מזרחית-לא ממש אוהב..).

החיים יפים....!!

כשקראתי את ההודעה שלך הייתי ככה :shock:

ילדים לא אמורים לתפוס טרמפים ובכלל במצב של היום ואני מאמין שכל אחד פה בפורום שהוא אבא או שהוא יהיה בעתיד לא ייתן לילדים שלו לתפוס טרמפים.

אתה מצייר את זה כאילו הילדים מסכנים וכו' יש להם הורים שידאגו להם.

אף אחד לא חייב לקחת טרמפיסטים יש אוטובוסים יש מוניות וכו', אני לא יהיה נהג מונית של אף אחד ויעלה טרמפיסטים כי "כולם אחים" אתה ממש מצחיק, אתה רוצה להיות נהג של טרמפיסטים לך תהיה נהג אבל תגיד לאף אחד פה מה לעשות עם האוטו שלו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חבר'ה ,,,

אני לא לוקח טרמפיסטים מפני שאני

נוסע רק בימי שישי למועדון וחזרה

מראשון לר"ג עם החיפושית שלי ,ולא

יוצא לי לראות טרמפיסטים בכיוונים

אלו.

לכל הטרמפיסטים שלום אני יוצא

מגשר ראשון כל שישי לכיוון ר"ג

בשעה 15:30-15:45 וחזרה מר"ג

לראשון 20:00-20:15

אחלה יום לכולם מדרור בננה.

Oct24728.JPG

דרור בננה.

אוף נישברה לי ביצה ,נו טוב אני הולך לשטוף ידיים.

DrorBANANA site

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אתם פשוט מנ**ק*ם!

>

החיים יפים....!!

אני לא מעלה טרמפיסטים.

לא יודע אולי זה מכיוון שעדיין לא היתי חייל, אבל אני אישית לא מעלה טרמפיסטים בשום מקרה.

גם אני היתי עד לא מזמן ללא רישיון וללא רכב, אז מה?

אף פעם, אבל אף פעם לא תפסתי טרמפ.

לא משנה איזו שעה זו היתה, תמיד או שהלכתי ברגל, או שגירדתי מספיק כסף למונית.

אז אני לא רואה בשום דבר שאמרת כתירוץ וכסיבה למה אני אמור להעלות טרמפיסטים.

מה גם, שבמצב של היום זה בכלל מסוכן.

נ.ב.

אני מב"ש...

נ.ב.2

אני יעדיף לקחת את הילדים שלי בעצמי, או לתת להם כסף למונית, מאשר שהם יתפסו טרמפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ לוקח חיילים או בחורות.

בגולן אני משתדל לקחת כל מי שצריך כי אין שם תחבורה ציבורית.

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן.. איך לא

1.בחורה עם רגליים כמה שיותר ארוכות, אפשר גם קצרות אבל אז כל הפאן הולך!

2.אם עומדים יותר מ2 אנשים בטרמפיאדה אז אני ממשיך...

3.לגבי הרמזור, לא יעזור לי שאני אסגור חלון, אני עם גג פתוח!

:-P

ארנון, עד שהתחת השמן שלך רוצה לעצור ל3 כוסיות בצומת באמצע שומקום אי שם בדרום מישהו לוקח לך אותן! אין צדק!

:roll:

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לתשובות שלכם ש"הילדים שלי לא יתפסו טרמפים לעולם" אז תבינו דבר אחד.

אני בחור בן 18 כמעט (פצפון אני יודע), אבל יש לי חברים מכל שכבות החברה ומכל הגילאים,

כולל ילדים למשפחות "מבוססות", וראיתי המון (בנים ובנות) שלפני שנה-שנתיים טענו כי לא יתפסו טרמפים אף פעם, והופ אני עוצר גם להם מידי פעם =)

באמת באמת באמת ש99 מהנערים בישרא תופסים-תפסו-יתפסו טרמפים בשלב כל שהוא.

"זהו חלק נכבד מתהליך ההתבגרות.... =)"

לפעמים ילדים במושב האחורי, גורמים לתאונות...אבל לפעמים תאונות במושב האחורי, גורמות לילדים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אתם פשוט מנ**ק*ם!

>

החיים יפים....!!

אני פשוט אוהב אותך !:inlove:

רציני סוף סוף בנאדם שמדבר לעניין ! ! !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לתשובות שלכם ש"הילדים שלי לא יתפסו טרמפים לעולם" אז תבינו דבר אחד.

אני בחור בן 18 כמעט (פצפון אני יודע), אבל יש לי חברים מכל שכבות החברה ומכל הגילאים,

כולל ילדים למשפחות "מבוססות", וראיתי המון (בנים ובנות) שלפני שנה-שנתיים טענו כי לא יתפסו טרמפים אף פעם, והופ אני עוצר גם להם מידי פעם =)

באמת באמת באמת ש99 מהנערים בישרא תופסים-תפסו-יתפסו טרמפים בשלב כל שהוא.

"זהו חלק נכבד מתהליך ההתבגרות.... =)"

אז לידיעתך זה ממש לא טוב, יום אחד איזה מחבל או איזה אנס

ייקח את הטרמפיסט הזה או הזאת אז מה יקרה? גם תגיד שזה בסדר וזה "חלק מתהליך ההתבגרות"? זה לא עובד ככה, שאותו בנאדם ידאג לעצמו יש תחבורה ציבורית וכו' וזה ממש לא משנה אם מבוססים כלכלית או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...