Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר הטרמפיסטים

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 7135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחשוב על איזה זאטוט בן 15 שישב עם החברה בפיצה בעיר עד 3 בלילה והוא מת לחזור הביתה, ואין לו איך!!

אז מה, שיירקב במשך כל הלילה או שיילך ברגל מרחק של כמה קילומטרים טובים???

אם הוא יודע שיהיו לו קשיים בדרך חזרה - שלא ייצא!

ואם הוא עדיין רוצה לצאת ויודע שיהיו לו קשיים בדרך חזרה - שיקח "זמן בטיחות" כלשהו, ולא יסיים את הבילוי ב3 בלילה!

אין כל פסול בללכת, זה בריא.

אני פעם נתקעתי ביציאה עם חברים ולא היה לנו כסף אז חזרנו 14 ק"מ ברגל לבית לקחנו לנו זמן. מי הפרייאר שיקח עוד 4 אנשים לרכב שלו? אנס אולי.

כמו שידידי שי אמר מקודם: שלא ישחק אותה "ראש קטן", ויכין מראש את האמצעים לחזרה לביתו

בכל אופן אני אישית מעלה כל אחד ללא הבדלי גזע דת או מין, וואלה ואני אפילו מחפש בצמתים או בטרמפיאדות מוכרות ושם עין אם מישו צריך טרמפ, ובכלל אם אני בכביש בין עירוני (רחובות-כפר גבירול-יבנה, רחובות-נס ציונה)

ואני רואה אנשים בצד הכביש אני עוצר ושואל אם הם צריכים טרמפ...!!

אתה רוצה להיות נהג?

אז הנה לך:

לך לכפר הערבי הסמוך לביתך וקנה טרנזיט/טרנספורטור חבוט ותוכל לקחת עוד הרבה אנשים מאחורה.

רכב פרטי הינו רכושו הפרטי של בעליו. דפוסי הפעולה שלך לא צריכים להכפות על אף אחד.

אני לא מכיר אותך, אבל או שיש לך "וובוס", או שאתה פשוט לא מודע למתרחש סביבך.

אתה תסיע גם שני נרקומנים? רק כי הם צריכים טרמפ? או שתי "נשמות טובות"? שיכולות לשדוד או אף חמור מזה - להרוג אותך?...

ללא מילים.

לסיכום- כל ישראל אחים!!!!!!!
אחד עוזר לשני לדפוק את השלישי...:wink:

אני למשל פשוט מפחד ...

אבל העקרון שלך מאוד שונה ולא נכון.

אני לא חושב שאתה יכול למתוח עליו ביקורת אם אתה בעצמך לא מעלה לרכב טרמפיסטים. ולא משנה מהם העקרונות שלך.

ובנות (כוסיות) אני מעלה בשביל שלא יעלו בטעות עם איזה אנס...
Ya right! :razz:

לפני כשנתיים וחצי, שנסעתי עם אבי באחד מכבישי הדרום, ראינו בתחנה שני חיילים קרביים עומדים בתחנת האוטובוס, שמש קופחת וחוץ מאיזה טנדר פיג'ו בדואי שעבר שם - לא הייתה שם אף נפש חיה.

ריחמנו עליהם והצענו לקחת אותם לתח"מ בת"א. עם כל המסע שלהם (שני קיטבגים ענקיים שנכנסו הודות לבגאז' הענקי של הטמפרה) והנשק שלהם, וFuck הלכלוך, העיקר שאתה יודע שאתה עוזר לחייל לדעת שהוא יגיע הבייתה בשלום למשפחה שלו ולא איזה punk עם סיגרייה ביד שלבוש במותגים מכף רגל ועד ראש ומזפזפ SMS בסמסונג שלו.

במקרה כזה -

עשינו זאת מרצון, אבל להטיף לקחת טרמפיסטים? על עצם עמידתם בתחנה? או שלא חשבו נכון את מצב הארנק שלהם?

אני תיכף יוצא מהסיבוב, תחכה לי... :screwy:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דווקא היה לי נסיון טוב עם חילים,הם כול כך עיפים שהם לא שמים לב מה הם שוכחים אצלך באוטו,חיל אחד שהעלתי לטרמפ שכח אצלי את הנשק האישי,היתי צריך לרדוף אחריו עם M-16 קצר,היה לי עוד מזל שלא ירו בי כי חשבו שאני מחבל..

אבל עדיין כולנו היינו חילים,או ניהיה,אז אפשר פעם ב...

לעצור לאיזה חיל.

אני אישית לא לקחתי טרמפים מתי שהיתי נער ההורים שלי העדיפו לקחת אותי מאשר שאני אסע עם זרים.

ובכלל תמיד נהנתי לרוץ אז מה יש?

תרצו או תלכו את הדרך הביתה.

אפילו דרך ארוכה מחדרה לנתניה רצתי וכן הגעתי עיף אבל לפחות ידעתי שאני לא מסתכן בזה שאני אעלה לאוטו עם איזה פדופיל. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד בעד לקחת טרמפיסטים בתנאי שלוקחים אותם בשעות האור ובמקומות ידועים ושאין שם יותר מידיי מרחב.

לדוגמא לתת טראפ למישהו בנס ציונה-רחובות הסיכוי שיעשו לך משהו הוא כל כך קטן שהסיכוי שתכנס לתאונה גדול יותר.

אתם אומרים שתתנו לילדים שלכם כסף תמיד לנסיעות, למה אתם חושבים שנהגי מוניות טובים יותר? כנראה שלא ראיתם "כלבוטק".

ובלי שום קשר אתם לא תאמינו על מה הילדים שלכם מוצאים כסף(כאחד שמכיר חברים כאלו) הם יעדיפו לקחת טרמפ ועם הכסף לקנות סיגריות/שתיה. זה פשוט לא אנושי לא לקחת חייל שעומד ומחכה לטרמפ וקורע את התחת שלו ולא לוקחים אותו. בקשר לאנסים, תרגעו קצת, אם אתה לא בנות אין לכם מה לדאוג כל כך.

כל מי שלא מעלה טרמפיסטים אני מאחל לכם שיום אחד תתקעו בחור ואף אחד לא יעצור לכם, נראה אתכם אז!

אולי אז זה ישנה קצת את קו המחשבה שלכם.

ומי שאמר שהוא לא מעלה טרמפיסטים, בגלל שאת אבא שלו שדדו ,זאת הכללה הכי מטומטת ששמעתי בחיים. אם לאבא שלך יהיה מתשהו פנצ'ר בכביש X ,אז אתה לא תנסע בכביש הזה בחיים שבגלל שלאבא שלך היה שם פנצ'ר? אם אבא שלך יעשה חס וחלילה תאונה ,אז אתה תפסיק לנהוג?!

ההכללה הכי מטומטמת ששמעת בחיים שלך ?

יופי אז אני מטומטם שלא עוצר טרמפ לאנשים, ואם הייתה קורא את ההודעה שלי (אולי יש לך קצת בעיות בקליטה, אני לא אתפלא.) הייתה רואה שמדובר בחייל כביכול מסכן שנורא רוצה להגיע הבייתה...

אבל לא, חיילים שנורא רוצים להגיע ומגיע להם (אני מדבר על אנשים שבאמת קורעים את התחת, ולא אחד שחוזר יום יום הבייתה.) לא עוצרים טרמפים במרכז הארץ, עוצרים טרמפים בתוך השטחים ולא יעצרו באמצע הארץ ! (הוא עצר לו ממש באיזור פ"ת, שטחים משהו הא?)

אז סליחה מר הכללה מטומטמת, אני לא אסכן את רכושי ואת שפיותי (כן ממש כך) בשביל שמישהו יגיע הבייתה יותר מהר, שפרייארים כמוך יעצרו לו, תסבלו את הנזקים לבד.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אתם פשוט מנ**ק*ם!

וואלה אני מצטער על ההתבטאות הזאת, אבל בתור אנשים שאני רואה אותם מדברים על "תרבות נהיגה" וכו', ציפיתי לקצת תרבות אנושית!!!

בתור אחד שתפס הרבה טרמפים בחיים (לפני הרישיון וגם אחרי), אני מבין את הטרמפיסטים!!!

תחשוב על איזה זאטוט בן 15 שישב עם החברה בפיצה בעיר עד 3 בלילה והוא מת לחזור הביתה, ואין לו איך!!

אז מה, שיירקב במשך כל הלילה או שיילך ברגל מרחק של כמה קילומטרים טובים???

נניח שאין כסף למונית למה בינינו ת'גרושים הבודדים שיש (עקב המצב הכלכלי)- לא נראה לי שנוציא על מוניות...

הצעות לפתרון:

1. שישאר בבית.

2. שישאר לישון בפצריה עד הבוקר, יש אוטובוסים בזול כבר מ 5:30.

3. שיתקשר להורים שלו ב-3 בלילה ויחטוף קצת מההורים שיבואו לקחת אותו.

4. שלא ישב בפיצה עם החבר'ה עד 3 בלילה אם אין לאידיוט איך לחזור הביתה !

יש טרמפים שהם טרמפים "מוצדקים" (חיילים שרוצים לחזור הביתה ודרכי הגישה מהבסיס מחורבנות), אבל לקחת בטלנים שעומדים בצמתים ומחפשים איך להגיע מנוע א' לב' בזול - שילכו לחפש :fist:

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעות לפתרון:

1. שישאר בבית.

2. שישאר לישון בפצריה עד הבוקר, יש אוטובוסים בזול כבר מ 5:30.

3. שיתקשר להורים שלו ב-3 בלילה ויחטוף קצת מההורים שיבואו לקחת אותו.

4. שלא ישב בפיצה עם החבר'ה עד 3 בלילה אם אין לאידיוט איך לחזור הביתה !

יש טרמפים שהם טרמפים "מוצדקים" (חיילים שרוצים לחזור הביתה ודרכי הגישה מהבסיס מחורבנות), אבל לקחת בטלנים שעומדים בצמתים ומחפשים איך להגיע מנוע א' לב' בזול - שילכו לחפש :fist:

איציק

חחחחח קרע אותי,מזמן לא צחקתי ככה :drinking::biglaugh::rofl:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית פוחד לעצור לאנשים לטרמפ, פשוט יותר מדי טיפוסים מפוקפקים מסתובבים בארצנו הקטנטונת.

בלי קשר, בחיים שלי לא ניסיתי לתפוס טרמפ.

אך למרות זאת, פעם אחת מצאתי את עצמי מביא למישהו טרמפ ב"טעות" ( :shock: ) :

הקפצתי את חברי לביתו, הוא פתח את הדלת נפרדנו לשלום, הוא יוצא מן הרכב ולפני שהוא הספיק לסגור את הדלת קופץ איזה בחור בגילי ( 17-18 ) ושאל אותי האם אני מגיע למרכז, עניתי לו כן, לפני שהספקתי לעכל מה קורה הוא כבר ישב במושב לידי חגור ומוכן לדרך :? .

הרגשה מוזרה, אך לא היה לי כוח להתעמת איתו ולהעיפו מן הרכב.

דיברתי אותו כמה מילים, בחור די מוזר.

ירד אחרי כמה דקות.

(מוסר השכל: כאשר אתם מורידים חברים שימו לב שאין אנשים מוזרים באזור :roll: .)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דרך הנסיעה אני מעלה לפעמים חרדים שרוצים להגיע לבית הכנסת זה בדרך שלי

אני עם החלונות פתוחות (ללא מזגן) וכבר מכירים אותי בפנים פחות או יותר

ואני אותם אז פשוט שואלים מרחוק בצומת או שיש פקק אם אפשר

בכל אופן לא מעלה יותר מבן אדם אחד וגם את זה רק כאשר מתאים לי

אם מבחינת זמן שאני לא ממהר ושאין לי דברים באוטו שאצטרך להזיז

ושאין קושי בכביש אם אעצור לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני רואה טרמפיסטים הם בדרך כלל ארסים

ואם כל הכבוד לעם הזה

אותו אני לא רוצה ברכב שלי

עכשיו אם הייתי רואה מישהו נורמלי שמחפש טרמפ הייתי נותן

אבל הבעיה שאנשים נורמלים הם גם אחראיים ולכן לא רואים אותם על הכבישים מחפשים טרמפ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההכללה הכי מטומטמת ששמעת בחיים שלך ?

יופי אז אני מטומטם שלא עוצר טרמפ לאנשים, ואם הייתה קורא את ההודעה שלי (אולי יש לך קצת בעיות בקליטה, אני לא אתפלא.) הייתה רואה שמדובר בחייל כביכול מסכן שנורא רוצה להגיע הבייתה...

אבל לא, חיילים שנורא רוצים להגיע ומגיע להם (אני מדבר על אנשים שבאמת קורעים את התחת, ולא אחד שחוזר יום יום הבייתה.) לא עוצרים טרמפים במרכז הארץ, עוצרים טרמפים בתוך השטחים ולא יעצרו באמצע הארץ ! (הוא עצר לו ממש באיזור פ"ת, שטחים משהו הא?)

אז סליחה מר הכללה מטומטמת, אני לא אסכן את רכושי ואת שפיותי (כן ממש כך) בשביל שמישהו יגיע הבייתה יותר מהר, שפרייארים כמוך יעצרו לו, תסבלו את הנזקים לבד.

חשבת על זה שאולי אין טרמפים ישירים(קווים שירים). אולי הוא צריך להגיע מעזה לגליל. אז מישהו שהיה בדרך הקפיץ אותו לפ"ת כי זה הכי רחוק שהוא הגיע והוא מחכה לטרמפיסט שיקח אותו למקום אחר.

חוץ מזה יש חיילים שנוסעים גם מהבית לבסיסים, אצלי ביציאה מהשכונה מידיי פעם יש חיילים ביצאה שתופסים טרמפים בכדי להגיע לצריפין.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני רואה טרמפיסטים הם בדרך כלל ארסים

ואם כל הכבוד לעם הזה

אותו אני לא רוצה ברכב שלי

עכשיו אם הייתי רואה מישהו נורמלי שמחפש טרמפ הייתי נותן

אבל הבעיה שאנשים נורמלים הם גם אחראיים ולכן לא רואים אותם על הכבישים מחפשים טרמפ

אתה לא ''קצת'' מגזים?

זה שמישהו מחפש טרמפ הופך אותו לעבריין או ללא נורמלי?

ל''אנשים נורמלים'' אין בעיות תחבורה, או שרק לערסים יש?

בכלל-מה ההגדרה שלך למישהו נורמלי?אני סקרן...

אולי מטר שבעים וחמש, חזה גדול ושיער בלונדיני?

אני חושב שהבעיה של הרוב פה שלא עוצרים לטרמפיסטים זה לא מסיבות ביטחוניות, אלא הם לא רוצים לצאת פרייארים כי הם לוקחים מישהו באוטו שלהם.

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא מעניין משהו...

למרות שלא יצא לי לראות הרבה טרמפיסטים, בדרך כלל אני מסיע חיילים, אם יש,(שימו לב לפיסוק) מהשכונה שלי ליציאה מהעיר, אם זה בכיוון הנסיעה שלי.

מחוץ לעיר לא יצא לי לקחת טרמפיסטים (אין הרבה טרמפיסטים מדימונה לב"ש, או לירוחם).

בכל מקרה בדרך כלל אם אני אקח טרמפיסטים אז חיילים, או אולי אם יש מישהי שבאמת שווה לעצור בשבילה, או אם זה מישהו שאני מכיר. מה שכן אני לא אתחיל למלא את הרכב, בדרך כלל אני אעדיף לקחת נוסע או שניים, לא יותר, מעצבן אותי לנסוע עם רכב מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah: אדון XLI, מה אתה מדבר שטויות????

לא חסר סוטים/אנסים/עבריינים/רוצחים/מחבלים...מה שבא לך........

שי.

וואלה אחי! איזה היגיון בריא בלי עין הרע,

אם כך אז גם לא חסר מטורפים שנוהגים ללא כל התחשבות או שפיות, אז בואו לא נעלה על הכביש בכלל!!

לפעמים ילדים במושב האחורי, גורמים לתאונות...אבל לפעמים תאונות במושב האחורי, גורמות לילדים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המוזה שלי... סתם ת'אמת אני מעלה אנשים לרכב שלי בדר"כ חיילים שאני מכיר ! וכוסיות - שאני לא מכיר :)

למה זה, עקב 2 ניסיות רעים שקרו לי . פעמיים הרימו לי דברים מהרכב אחרי טרמפים.

עקב זה אני למדתי לא לקחת אנשים ברכב!.

ולמה גם חיילים כי אחד מהמקרים היה שלקחתי שני חיילים טרמפ ואחד מהם החליט שהכומתה שלי יפה והוא לקח אותה ביחד עם שלושה דיסקים שהיו מאחורה.

לכן לא טרמפיסטים אזרחים ולא חיילים (אלא אם אני מכיר אותם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני נוסע בראש בעין לאריאל וחזרה (וזה כמעט כל יום) - אני בד"כ לוקח טרמפיסטים, פשוט אני מרגיש רגוע יותר בחוצה שומרון כשאני לא לבד ברכב (לך תדע, מה יהיה)

כל זאת בארבעה תנאים:

1. הם עומדים יפה בתחנה (ולא רצים אליך ברמזור/עצור)

2. הם עומדים במקום מאובטח (ליד המחסום, בתוך אריאל, בתוך ראש העין וכד')

3. הם עומדים במקום שאני יכול לעצור בו מבלי לסכן את עצמי, אותם ואת הנהגים האחרים.

4. הם לא נראים לי שיכורים/מסוממים/מחבלים פוטנציאליים.

בנסיעות אחרות - הכל תלוי במצב הרוח ועד כמה אני מממהר, ועדיין עם אותם ארבעה תנאים.

הערת אגב: אני תמיד חמוש באקדח ומיומן היטב בתפעולו (כולל בתוך הרכב). כנראה, שאם לא כך היה המצב, הייתי חושש להכניס לרכב אנשים זרים (לא חשוב, חיילים, ילדים, כוסיות - כולם מסוגלים לשדוד/לדקור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אף פעם לא לוקחת טרמפיסטים.

עד כמה שממש חבל לי לראות איזה בן אדם/חייל שעומד בשיא החום ועוצר טרמפים.

אבל עדיין אי אפשר לדעת ..

יש הרבה אנשים חולים מסתובבים בחוץ בלי רצועה..

וממש לא הייתי רוצה למצוא את עצמי עם איזה אנס/רוצח באוטו שהרגע ברח מבית חולים לחולי נפש ומחפש טרמפ להגיע הביתה לאישה והילדים שלו.. :lol:

טוב, אולי הגזמתי קצת, אבל הבנתם את הכוונה שלי :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...