Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון תוכנת ניהול מנוע / או ציפ לקיה ספורטאז 2013

שימו לב! השרשור הזה בן 2846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מסתמן שאכן אין ולא היה....

מניח שהכוונה היתה טובה ופשוט טעות שהובילה לכל התגובות....

בשיחה נוספת נאמר לי שיש להם בעיה בשרתים ואולי זו הסיבה להעדרות בשרשור...

מכל מקום, נכון לעכשיו אין כלום !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלך לא ברורה, במיוחד שחלפו 8 ימים מההודעה האחרונה שהיא במקרה שלך.

הבנו את הקטע המביך... מה עכשיו?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

גם אם קיימת אפשרות לבצע עדכון למפות של המנוע, השיפור יהיה זניח מכיוון שמדובר במנוע אטמוספרי (מנוע ללא טורבו) ולכן הפוטנציאל נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך בדיוק תעלה ב 3 קג"מ כשמדובר על מנוע אטמוספרי, מה ייתן לו תוספת של 3 קג"מ? צריך להבין כיצד מנוע עובד בשביל להבין שלא היה ולא נברא.

חוץ מזה, אם תקבל עוד 3 קג"מ באוורח פלא, זה יהיה אולי ב 5000 סל"ד וגם זה לא הגיוני כלל, מה עם ההספק?

את ההספק אני מניח שאפשר להרים לעד 165 כ"ס או עד 170-175 מכיוון שהמנוע הקודם היה כבר ב 6,200 סל"ד ב 162 בערך, יותר מזה אין לאן למשוך שם.

כל השדרוגים לרוב, של התוכנה מדברים על מנועי טורבו ושם, הפוטנציאל עצום בגלל שיש.. טורבו ובדרך כלל, תיבות כפולות מצמדים גם כן שניתן לשחק איתן או עם המוח שלהן לכיולים כאלו ואחרים.

(במונדאו למשל, בהעברה למצב S, היות ומדבור על תיבה כפולת מצמדים רטובים, החלפות ההילוכים זריזות הרבה יותר והתיבה מתנהגת במצב ספורט אמיתי בגלל המחשב שיש בה והמכטרוניק ולא "דמוי" כמו בהרבה רכבים שהיא בסהכ מחזיקה את ההילוך).

אז אילו שדרוגים אפשרי לעשות לאטמוספרי? בעיקר אפשר אולי לשחק קצת עם התוכנה אבל מניח שבקיה עשו את המיטב לספק מומנט בסל"ד נמוך, כל מיני אביזרים או שדרוגי צנרת מאוד יקרים וגם אז, ב 10,000 שקלים, לקבל שיפור אפסי כי גם ככה הרכב עצלן וכבד ועם תיבה בסיסית של 6 הילוכים, לא נשמע כמו השקעה כדאית אם בכלל, זאת המציאות.

מקווה שזה ישפוך יותר אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. אכן את כל הנ"ל כבר כתבו לפני כן. העלאת הספק ל 165 גם יהיה נחמד עם איזו שהיא עלייה במומנט. אם יש בסדר גודל של 2000 ש"ח וכד' אז בכיף. אם אין אז אין. מבחינתי הרכב לא מרגיש עגלה, אמנם לא טיל בליסטי אבל גם ממש לא עגלה. עליתי אתו צפונה עם נגרר של כ טונה אחת עם כל המשפחה באוטו עמוס עד הגג והוא נסע ממש יפה. רוצה עגלה? תנסה אאוטלנדר או פורסטר.

עריכה אחרונה על ידי Achtung
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גררת נגרר של טונה עם רכב עמוס ומלא ומנוע אטמוספרי עם בקושי 20 קג"מ? והוא נסע סבבה? טוב.. זה חדש.

אני עם 35 קג"מ ו 240 כ"ס מורשה לגרור 750 ק"ג ועם רכב עמוס ומלא (משקל עצמי של 1.6 טון) שזה אומר עד 2.950 טון בסה"כ ואני לא חושב שאני אצליח לנסוע "סבבה", יהיה מאוד כבד.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונדאו טיטניום אחלה רכב וגם אם היה לי אותו הייתי מנסה להזכיר את זה בכל מקום (:-

אתה עם הרישוי הישן בו לפריווט מותר עד 750 ק"ג (ברשותי גם מונדאו 2011 2300 סמ"ק). אין שום קשר לכח המנוע ביחס לגרירה. גם למאליבו 3.5 ליטר מותר 500 ק"ג.

עם בלמים.

אני עם הרישוי החדש שקובע שהמשקל המותר לגרירה נקבע ע"י הוראות היצרן. אצלי זה 750 ללא בלמים ו 1600 עם בלמים. נגרר בסבבה זה 80-90 קמש וסוחב יפה גם בעליות. ולענייננו- אם אין תכנה לשיפור מנוע, מבחינתי אפשר לנעול כאן. לא לפני שנזכיר שוב שלאוטומטיק1 יש מונדאו טיטניום 240 (:-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...