Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היחלצות מתאונה -גם במקרה זה מעורב המין היפה!

asi08
שימו לב! השרשור הזה בן 7144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אז ככה, ראשית כל הוותק שלי על הכביש אולי לא מרקיע שחקים בסה"כ עיניין של שנתיים....

וידעתי שמתישהו גם אני ייקלע לאיזה מצב מסוכן של תאונה, כי אחרי הכל החיים בכביש לא תמיד מתנהלים כמו שאנחנו רוצים!

קטע בהחלט לא כ"כ נעים, קראו....

ת"א בסביבות השעה 2:30 יציאה מכיוון הטיילת לכיוון ר"ג כביש בעל שני נתיבים סלחו לי שאני לא זוכר בדיוק את שם הרחוב (לא כזה קריטי אבל בכל זאת), נסיעה רגוע לא ממהר לאף מקום בסביבות 50-60 קמ"ש.

נוסע על הנתיב השמאלי, מצד ימין לפני בכמה מטרים מבחין בגולף כסופה שגם משייטת להנאתה, התחלתי טיפה להדביק אותה.

לפתע אני רואה אותה מאותתת ומתחילה לפלוש לי לנתיב כאילו שהעולם עצר מלכת ואין יותר תנועה על הכביש-מיותר לציין שישר הייתי חייב להתחיל עם מופע אורקולי ולהזכיר לה שיש עולם מחוץ לגולף-משום מה הן תמיד חושבות שהן לבד על הכביש...??!?!?!?(אני לא שובינסט, אבל זאת הייתה אישהההה אהםם אהםם!!!!)

לעצור כבר ממש לא הייתי יכול כי זה לא רק פלישה לנתיב והמשך בנסיעה, זה פלישה שלה לנתיב שלי ועצירה על מנת לעשות פרסה...

מהנתיב בימין שלה לדלג על השמאל שלי כאילו אני לא קיים כי היא מממש אבל ממששש חייבת לעשות פרסה!! גם אם זה יעלה לה במחיר החיים, או פחחות לגולף החדשה.:shock:

ברגע של שבריר שנייה אני רואה שאני מתקדם במהירות של 60-50 קמ"ש לעבר דלת הנהג שלה!!!..

אין זמן להילחץ אין זמן לחשוב פשוט עושים בלי לחשוב יותר מידיי.

אגב בין שני האיי תנועה היה מים בגלל הממטרות שמשקות את הדשא, אז נקלעתי שם לתת היגוי קטן...

חבר'ה זה היה מפחיד ועוד יותר הייתי מופתע מעצמי באותו רגע שלא הייתי לחוץ, ולא הייתי עצבני...פשוט המשכתי לנסוע כמו כלום, רק מצד ימין אני שומע את חבר שלי מתנשף כאילו הוא באורגיה מטורפת.

מסר קטן לפורום, חבר'ה לכולנו יש אהבה למכוניות ולא סתם אנחנו מבלים בפורום הזה הרבה!, אני גם לא מתכוון להטיף מוסר לאף אחד מצידי גם תסעו על 200 קמ"ש (אני אף פעם לא הייתי נגד מהירות,להפך:-P ) אבל מה שכן תמיד אבל תמיד תהיו עירניים למה שקורה...

את הסיפור הזה לקח לך לקרוא ולהבין אני משאר פלוס מינוס 10 דקות, אבל כל מה שכתוב התרחש משהו כמו 3 שניות!!!

3 שניות שקבעו אם אני ייכנס ללחץ וימצע את עצמי "מתמזג" עם גולף כסופה, או ייברח ממנה ויציל את החיים שלה, ואני בכלל לא מגזים, כי הנקודה הזאת ברכב היא נקודה מאוד רגישה, ישר לתוך הדלת שלה....

שם המשחק הוא ע-י-ר-נ-ו-ת !!

שיהיה לכולנו יום טוב!

untitled.JPG

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אותך.

אבל אני שמח כמו הרבה שקוראים את זה שזה לא נגמר אחרת.

באמת עירנות זה דבר חשוב.

לא כולם חכמים בכביש ואפילו אם אתה צודק במשהו שאתה עושה....

זה פשוט ככה.

יש כאלה שקוראים עיתון כשהם נוהגים.

יש כאלה שמתגלחים באוטו שהם נוהגים.

ועוד ועוד ועוד.

בקיצור יש מיליון ואחד דברים שגורמים לאנשים לא לחשוב על הנהיגה שלהם.

אז היזהרו בכבישים.

ROVER=~~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקנה: אל תסע בשמאלי...

נתיב שמאלי הוא נתיב עקיפה בלבד. סיימת לעקוף? תחזור לימני (הייתה פירסומת בגלגלצ, אבל היא דיברה אל נשים...). אתה צריך לפנות שמאלה, תשתמש בשמאלי (לא לצאת בנהריה מהבית ולהיתקע בשמאלי כי באילת אתה צריך לפנות שמאלה)...

תמיד תביט במראות, כל כמה שניות, תכיר את הרכבים שלידך. אני "משחק" מישחק כזה, מביט במראה וזוכר איזה רכבים יש מאחורי, כמה שיותר פרטים. בהתחלה זה לוקח 2-4 שניות כדי לראות ולזכור את כולם. היום פחות מחצי מבט. אתה יודע מי לידך, מי מאחוריך, איך הם מיתנהגים וסביר להניח שאם הזמן תוכל גם לצפות אותם...

תכין תוכנית לכל רגע נתון.

בהתחלה זה גוזל זמן ומאוד לא "טיבעי"... אחרי מספר שבועות זה הופך להיות טבע שני.

ואין כמו תוכנית מוגדרת מראש!

תמיד טוב להביט בהיתנהגות של נהגים אחרים, אם הם מרוכזים בנהיגה, אם הם מרוכזים בהגה (כמו הזקנות שתופסות את ההגה חזק חזק שלא יברח), אם הנהג קורא עיתון, משחק עם הרדיו וכו'... מכאילו אני מיתרחק, ומהר...

תמיד תביט למרחק, לא על קצה מיכסה המנוע שלך (תופעה טיבעית לחלוטין), זה השיפור הכי זול לרכב ולנהיגה שלך! תראה איך הנהיגה שלך הופכת להיות טובה וחלקה יותר...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקנה: אל תסע בשמאלי...

נתיב שמאלי הוא נתיב עקיפה בלבד. סיימת לעקוף? תחזור לימני (הייתה פירסומת בגלגלצ, אבל היא דיברה אל נשים...). אתה צריך לפנות שמאלה, תשתמש בשמאלי (לא לצאת בנהריה מהבית ולהיתקע בשמאלי כי באילת אתה צריך לפנות שמאלה)...

תמיד תביט במראות, כל כמה שניות, תכיר את הרכבים שלידך. אני "משחק" מישחק כזה, מביט במראה וזוכר איזה רכבים יש מאחורי, כמה שיותר פרטים. בהתחלה זה לוקח 2-4 שניות כדי לראות ולזכור את כולם. היום פחות מחצי מבט. אתה יודע מי לידך, מי מאחוריך, איך הם מיתנהגים וסביר להניח שאם הזמן תוכל גם לצפות אותם...

תכין תוכנית לכל רגע נתון.

בהתחלה זה גוזל זמן ומאוד לא "טיבעי"... אחרי מספר שבועות זה הופך להיות טבע שני.

ואין כמו תוכנית מוגדרת מראש!

תמיד טוב להביט בהיתנהגות של נהגים אחרים, אם הם מרוכזים בנהיגה, אם הם מרוכזים בהגה (כמו הזקנות שתופסות את ההגה חזק חזק שלא יברח), אם הנהג קורא עיתון, משחק עם הרדיו וכו'... מכאילו אני מיתרחק, ומהר...

תמיד תביט למרחק, לא על קצה מיכסה המנוע שלך (תופעה טיבעית לחלוטין), זה השיפור הכי זול לרכב ולנהיגה שלך! תראה איך הנהיגה שלך הופכת להיות טובה וחלקה יותר...

גילי

אוקיי תודה על העצה, אבל באמת שבמקרה שלי לא הייתי יכול ליישם את מה שאמרת הכל עיניין של שבריר שנייה פשוט אותתתה ונכנסה.

הנסיעה שלי בנתיב השמאלי הייתה בעקבות פנייה שמאלה בצומת, והמקרה התרחש ממש כמה מטרים אחרי תחילת הפנייה ככה שעקב תנועה בנתיב הימני העדפתי להישאר על השמאל...

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצבים כאלה "טורבו-בוסט" כמו באביר על גלגלים היה עוזר :wink:

במקרה הזו שניכם (אתה והנהגת) לא נהגתם כשורה. אתה - היית צריך לחזור לנתיב הימני כמה שיותר מהר ולא עכבויות והיא - היא זה כבר סיפור אחר... טיפשות לשמה. בטח היא פשוט חשבה שיש לה סמי-טריילר ולכן היא לקחה סיבוב כזה גדול :screwy: .

העיקר שיצאת מזה בשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-מיותר לציין שישר הייתי חייב להתחיל עם מופע אורקולי ולהזכיר לה שיש עולם מחוץ לגולף-

אבל מה שכן תמיד אבל תמיד תהיו עירניים למה שקורה...

שם המשחק הוא ע-י-ר-נ-ו-ת !!

שיהיה לכולנו יום טוב!

עירנות זה חשוב, אבל זה לא תמיד מספיק.

תגובה נכונה חשובה לפחות באותה מידה.

כשאתה ראית את תחילת הפלישה לנתיב, הרגשת שאתה חייב לפתוח במופע אורקולי, כאשר בעצם הדבר הנכון לעשות היה מיד לבלום! עובדה שהמופע האורקולי לא ממש הזיז לה (או אולי בעצם כן...). המופע האורקולי לא מסייע לך להמנע באופן אקטיבי מתאונה בשום דרך, אלא מאפשר לך רק להתפלל שהיעד של המופע יקלוט, יבין ויפעל. אתה לא יכול להרשות לעצמך להמשיך לנסוע כרגיל מתוך הנחה שזה אכן יקרה....

אני יודע שהכל קרה מאוד מהר, אבל לעיתים ירידה על הברקס כמה עשיריות שניה מוקדם יותר זה ההבדל בין תאונה ללא-תאונה.

אני מקווה שתקבל את ההודעה הזאת כביקורת בונה ותסיק מזה מסקנות לעתיד, והעיקר טוב שאתה והאוטו שלמים.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עירנות זה חשוב, אבל זה לא תמיד מספיק.

תגובה נכונה חשובה לפחות באותה מידה.

כשאתה ראית את תחילת הפלישה לנתיב, הרגשת שאתה חייב לפתוח במופע אורקולי, כאשר בעצם הדבר הנכון לעשות היה מיד לבלום! עובדה שהמופע האורקולי לא ממש הזיז לה (או אולי בעצם כן...). המופע האורקולי לא מסייע לך להמנע באופן אקטיבי מתאונה בשום דרך, אלא מאפשר לך רק להתפלל שהיעד של המופע יקלוט, יבין ויפעל. אתה לא יכול להרשות לעצמך להמשיך לנסוע כרגיל מתוך הנחה שזה אכן יקרה....

אני יודע שהכל קרה מאוד מהר, אבל לעיתים ירידה על הברקס כמה עשיריות שניה מוקדם יותר זה ההבדל בין תאונה ללא-תאונה.

אני מקווה שתקבל את ההודעה הזאת כביקורת בונה ותסיק מזה מסקנות לעתיד, והעיקר טוב שאתה והאוטו שלמים.

הסיבה שלא התחלתי לבלום בלימת חרום הייתה מאחר וראיתי שהכביש היה רטוב בגלל הממטרות שהיו על האי תנועה.

לכן בלימת חרום הייתה ממש לא אפקטיבית במקרה הזה, כי ההגה בכלל לא היה מתפקד לי זה עדיין רק אונו ואין לי את כל המערכות שיש ברכבים היום, וגם בלימה בלחיצות לא הייתה סופר אפקטיבית כי גם לא הייתי מצליח לבלום ומרחק הבלימה שלי היה גדל, אז האינסטינקט אמר שחייבים להאציץ ולברוח ממנה.

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסי אתה צודק

חבר שלי קרה לו משהו דומה באותו כביש

הכביד גם אז היה רטוב והוא לחץ עד הסוף על הברקס

הוא איבד שליטה על האוטו לחלוטין

מזלו שהיה מישהו קצת יותר מנוסה בכיסא ליד וצעק עליו לעזוב את הברקס

הם יצאו מזה בלי תאונהאבל הוא אמר לי שהם היו קרובים מאוד להגיע לבית חולים

כל הכבוד על העירנות התגובה המהירה קור הרוח, העיקר שאתה בריא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...