Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיאטה לאחר גלייז Prima Amigo ו opti-seal [תמונות]

שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה Prima Amigo שגור בפיו של חובבי ומקצועני הדיטיילינג הבריטים כאחד. הרגשתי שאני חייב לנסות אותו, הדיווחים מדברים על תוצאות נפלאות על רכבים בהירים.

המוצר עלה כ24 פאונד כולל משלוח מ CleanYourCar (כ-3 שבועות זמן הגעה).

את הגלייז יישמתי עם הפדים הצהובים ב2$ (חביבי הפורום). הרגשתי שהיה צורך בלחץ קל עד בינוני על מנת ליצור bonding מלא של החומר לצבע. הפשרתי את עצמי חצי שעה בבית ונתתי לגלייז להירפא. הופתעתי לגלות כמה החומר יורד בקלות. ממש מרגרינה.

תוך כ-2 דקות נטו סיימתי עם ה buffing (בפועל זה לקח הרבה יותר תוך כדי התפעלות מהברק) ועברתי ל opti seal שגם הוא היה קל ליישום בצורה מגוכחת.

סלחו לי אם אתם רואים פספוסים קטנים בפיניש אני פשוט כבר רואה כוכבים מהשמש :-D

IMAG0255_zpsfc3356ef.jpg

IMAG0256_zpsba88d36b.jpg

IMAG0258_zps763f8385.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב!

בקרוב גם אני אקבל את ה Prima Amigo וסוף סוף אתרשם ממנו, על פי ביקורות הוא אחד הגלייזים הטובים ביותר.

כמה חומר בזבזת על מכונית בגודל כזה? מה Prima Amigo?

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות:

הPRIMA מתאים רק לצבע?, האם הוא מלכלך כמו פוליש וצריך להערך לכך?, כמה לדעתך הורדו סוורלים? האם אפקטיבי בכלל להשתמש במוצר בצורה ידנית?, ואחרון שמרחת את האופטי סיל פשוט חיכית שיתיבש, בלי שום פעולה לפני.

בלי קשר נשמח לעידכון עוד כמה חודשים על עמידות, מקריאה על החומר נשמע מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות:

הPRIMA מתאים רק לצבע?, האם הוא מלכלך כמו פוליש וצריך להערך לכך?, כמה לדעתך הורדו סוורלים? האם אפקטיבי בכלל להשתמש במוצר בצורה ידנית?, ואחרון שמרחת את האופטי סיל פשוט חיכית שיתיבש, בלי שום פעולה לפני.

בלי קשר נשמח לעידכון עוד כמה חודשים על עמידות, מקריאה על החומר נשמע מעניין.

תודה למברכים.

לירן, אענה לפי סדר השאלות.

- לא יודע, לא ניסיתי. מה שכן החומר נראה ידידותי ולא נראה לי שיזיק למשטח אחר.

- ממש לא, אין צורך להערך, אולי פלסטלינה, לא חובה.

- ברכב ממש כמעט ואין סווירלס ולכן אולי במקרה שלי לא הורדו סווירלים. אולי זה הפד, אולי לא עבדתי מספיק חזק, אולי ידנית המוצר לא אפקטיבי. עוד לא אמרתי נואש.

- את האופטי סיל יישמתי מיד לאחר הסרת הגלייז. לא רציתי לחכות עוד זמן כדי שלא ידבקו בזמן הזה מזהמים ואבק לצבע. אין צורך ב buffing של האופטי סיל, הוא מתאדה בעצמו.

Kenworth, לגבי שאלתך בכמות - קשה לי להעריך. בערך "אפונה"-שתיים לכל פאנל ושלוש במכסה מנוע.

מחכה לסקירה שלך של המוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

Kenworth,

מחכה לסקירה שלך של המוצר.

סוף כל סוף ה Prima Amigo הגיע!!! ועוד כמה הפתעות על הדרך :)

מקווה שיהיה לי זמן לנסות את המוצר בתקופה הקרובה.

2013-05-08 22.16.02 (Custom).jpg

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף!

תתחדש!

אפשר לשאול למה הזמנת גם את האמיגו וגם את הsrp?

בהנחה ששניהם אמורים למלא סווירלס

ניסוי וטעייה.. מה גם שהSRP מתנהג כפוליש מאוד יעיל (מושלם לעבודה ידנית) מעבר להיותו גלייז שממלא בעזרת פילרים.

לאמיגו לדעתי אין יכולות חיתוך של פוליש והוא משמש רק כגלייז.

מבחנתי ה SRP יעשה את העבודה של ה Ultimate Compound של meguiars רק בתוספת פילרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי משתמש בעבר בsrp , בנוסחה הישנה שלו (אם יש הבדל) בתקופה שיעקובי יבאו את המוצרים של autoglym

אכן מוצר מעולה, פוליש סופר עדין שממלא את הסווירלים ומשאיר הגנה משלו (לא יודע כמה הגנה, מעל תמיד הייתי שם ווקס, סונקס)

מה שכן, הוא מלכלך -בטירוף- את הפלסטיקה ומשאיר המון אבק אחריו. לשים לב

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...