Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

בכל מקרה, הצבעתי לשאמה. בעיקר כי אני גם מעריך את זה שהוא שומר על חילון בסיסי עם הסבבוס כדוגמא.

זו הסיבה המרכזית שמבחינתי הוא גם אחלה. הבעיה שראיתי כמה כתבות סטייל ״שאמה חוזר לליכוד״ וגם +1 בראש עם כול מה שקשור לחשד בפלילים, הרי ידוע במדינה שלנו שאם אתה עבריין החרדים הופכים להיות החברים הכי טובים שלך…

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4789

• SlowRide

4632

• פינדר

3648

• m3x7r3m3

2926

לא רוצה לפתוח פה אבל לא קיבלתי הודעות SMS flash

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירושלים אין זכות קיום כישות עצמאית, היא מתקיימת בזכות מענקים. 

בכל מקרה, אנחנו הצבענו. מקווה שעוד ילכו להצביע. לא שזה משנה, סטטיסטית העיר אבודה ותהיה בעתיד פח זבל חרדי. 

אגב מי יכול להצביע בכלל "מחדל" אחרי ה-7.10? כאילו, הצבעה אמיתית ולא צחוקים כי הוא רגע לפני רלוקיישן.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, hans כתב:

מישהו אמר ירושלים?

לא יודע לגבי אחוזי הצבעה.

מה שכן, הקדנציה של ליאון התאפיינה בשקט יחסי ובשום ארוע ראוי לציון חוץ מהמשך הקצב האיטי להחריד של הקווים הנוספים של הרכבת הקלה.

די מגיעה לו קדנציה נוספת על ההישג הזה, תכל'ס...

כל מה שנותר למי שאיננו טרול או מיניון כנוע של כוחות רשע במדים שחורים הוא למלא לפחות את מועצת העירייה במשהו, לא משנה מה, שאיננו חרדים/ליכוד.

זה לא בדיוק נכון, היו המון מאבקים בין חרדים לחילוניים, פשוט החילונים נאבקו בבית משפט ולא זרקו חיתולים על שוטרים.

מבחינת משאבים של העירייה ואישורי פרוייקטים הייתה פה העדפה ברורה, שצומצמה רק בגלל שלא היה להם רוב.

אם יהיה רוב חרדי במועצה העיר הלכה. 

להגיד "היה שקט מגיע לו עוד קדנציה" משול ל"האוצר וההסתדרות הגיעו להסכמים בלי שביתות", אתה יודע שהציבור הכללי אכל אותה ב2 המקרים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יובל .מ.

למה להגיד הלכה העיר?

למה לראות שחור?

מי שגר בירושלים לא יכול לבקש רמה של תל אביב.

רוצה רמה גבוהה יותר ומסעדות שעובדות בשבת? סע לתל אביב\מודיעין.

מבחינתי אני מסופק.

העיר נקיה לדעתי.

התחב"ץ ללא בעיות כלל {תדירות,קווים לכל מקום}

פרנסה יש {תראה כמה עולים ממעלה אדומים לעבוד בירושלים}

הייתי שמח לראות פחות עסקים של מסעדות שלוקחות מחירים גבוהים {ופושטים רגל כמה שעות אחריי- לא יודע איפה היה השכל שלהם לפתוח אחרי שכמה לפניהם עשו את אותה הטעות ופשטו רגל אבל הם,אוהו,הם יצליחו! וחוץ מלעשיר את קופת העיריה לא עשו דבר} ויותר עסקים סטייל בני ברק. אין מקום פה לפלאפל ב30 שקל לפיתה אלה לפלאפל ב8-12 שקל.זה עובד בבני ברק,זה יעבוד גם פה.

הפיצות- נהיה הרבה פיצריות ב25 שקל בירושלים וזה טוב {פיצה בומבה,פריז,שמש,פיצה צ'יז}

שוק מחנה יהודה צריך לחזור ולהיות זול ולא יקר בשביל תיירים-זה מבעס מאוד.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, eladns כתב:

@יובל .מ.

למה להגיד הלכה העיר?

למה לראות שחור?

מי שגר בירושלים לא יכול לבקש רמה של תל אביב.

רוצה רמה גבוהה יותר ומסעדות שעובדות בשבת? סע לתל אביב\מודיעין.

מבחינתי אני מסופק.

העיר נקיה לדעתי.

התחב"ץ ללא בעיות כלל {תדירות,קווים לכל מקום}

פרנסה יש {תראה כמה עולים ממעלה אדומים לעבוד בירושלים}

הייתי שמח לראות פחות עסקים של מסעדות שלוקחות מחירים גבוהים {ופושטים רגל כמה שעות אחריי- לא יודע איפה היה השכל שלהם לפתוח אחרי שכמה לפניהם עשו את אותה הטעות ופשטו רגל אבל הם,אוהו,הם יצליחו! וחוץ מלעשיר את קופת העיריה לא עשו דבר} ויותר עסקים סטייל בני ברק. אין מקום פה לפלאפל ב30 שקל לפיתה אלה לפלאפל ב8-12 שקל.זה עובד בבני ברק,זה יעבוד גם פה.

הפיצות- נהיה הרבה פיצריות ב25 שקל בירושלים וזה טוב {פיצה בומבה,פריז,שמש,פיצה צ'יז}

שוק מחנה יהודה צריך לחזור ולהיות זול ולא יקר בשביל תיירים-זה מבעס מאוד.

רוצה מסעדות ליד הבית. רוצה אטרקציות בשבת לילד.

מעלה אדומים עולים לירושלים כי זאת עיר בלי תעסוקה, כמו שמודיעין נוסעים לירושלים/תל אביב.

המסעדות שלוקחות מחירים גבוהים ממנות את הניקיון של העיר, לא אתה ולא שאר התושבים של רמת שלמה או מאה שערים.

זה כמו שאני אגיד לך רוצה בית כנסת סע לבני ברק, אין מקום לזה פה.

המזל שלך זה שהציבור החילוני בירושלים מטומטם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אין

זה העיר הלא נכונה

למה לנסות להכשיר את השרץ?

לא מתאים המקום מגורים, אורזים את הפקעלאך ועוברים.

למה להישאר במקום ולהגיד רע לי רע לי.

רע?

עוברים.

כל השכנים שלי עושים קריוקי כל ערב ועל האש וממרררים לי את החיים.

מה אעשה?

אריב איתם?

אזמין משטרה?

לא. קמים והולכים.

למשל, גיסי היה גר שנתיים בראשון לציון, ליד הסופרלנד.

הבין שהשכנים זה לא דבר שישתנה ומאס בכל עניין הקריוקי והריבים עם הערסים והפרחות על החניה באיזור. אסף את עצמו והילדים,עבר ליבנה. ויבנה עונה על דרישותיו. מה רע?

ואם הציבור החילוני מטומטם ,טוב יעשה אם ידיר עצמו מירושלים

ימכור את הדירה בהרבה כסף ויעשה בוננזה ויעבור לאחת מערי גוש דן.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לעבור לא עוזר אלא מנציח ודופק אותך עוד יותר בעתיד, כי עיר עניה לא תהפוך פניה מעצמה אם אין ציבור מתאים. אם אני עובר למודיעין אני עדיין מסבסד את החרדים בירושלים. הם לא חיים באוטונומיה מנותקת. 

אישית אעבור כשאני יכול, אני בכלל לא מפה ואני רואה מה סדר העדיפויות של המדינה (תגנוב ממי שיש כל עוד יש, רחרי זה רלוהים גדול), אבל הבסיס לא אמור להיות מחשבה של עיר עוני. אתה חושב שעם עוד ערים כאלו יש לנו איך לממן צבא וכלכלה מפותחת, או שבעזרת השם יהיה בסדר?

• אהבתי 1

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

עקרונית זה קצת בדיחה אבל קצת רציני. תלוי איך מסתכלים על זה.

טילים מהרצועת עזה - מיגון לא יעזור לשום דבר, כן יעזור אם יש ריקושטים אבל פגיעה ישירה הוא לא יעזור (כמובן בתנאי שמדובר במיגון תיקני).

טילים מאיו"ש לעומת זאת כן יכול לעזור המיגון הזה, אם יש ריקושטים אבל פגיעה ישירה הוא לא יעזור (כמובן בתנאי שמדובר במיגון תיקני).

האם להוציא עכשיו 100 אלף ל9-12 מ"ר של מיגון יהיה יותר טוב מאשר לתכנן ולבנות מחדש גנים עם מיגון תת קרקעי, לא יודע להגיד אבל כן מעלה נקודה חשובה שלא ראיתי שיש מישהו אחר שאעלה אותה.

אין דבר כזה 100% הגנה אבל אם ניקח בחשבון ששטח הממדים בעיר הוא כ 10% (ויתקנו אותי בעלי המקצוע פה) ואפילו פחות משטח העיר אתה מוריד את סכנת הפגיעה ב 90%.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Night Driver כתב:

אין דבר כזה 100% הגנה אבל אם ניקח בחשבון ששטח הממדים בעיר הוא כ 10% (ויתקנו אותי בעלי המקצוע פה) ואפילו פחות משטח העיר אתה מוריד את סכנת הפגיעה ב 90%.

צודק שאין מאה אחוז הגנה בשום סיטואציה  אבל המטרה שלי היא שזה לא יהיה ברמת הfeel good אלא אשכרה שזה יעבוד כמו שצריך וגם שיהיה עם end game שיעשה טוב גם לבאות.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עד כה ממ"ד עובד כמו שצריך ברוב המקרים.

אם אתה רוצה להיות מוגן יותר, תאתר את המקלט עירוני התת קרקעי הכי קרוב אליך, תגדיל ראש ותעשה שם ביקורות מדי פעם לקרות שהכל תקין ואם יש צורך תודיע לאחראי בעיריה.

את הטילים החזקים והמדוייקים באמת שלהם הם ירו על מטרות אסטרטגיות ולא על בית רנדומלי עם ממ"ד.

לפי איך שזה נראה עד עכשיו, הם מבליגים יותר מאיתנו בתגובות שלהם. ההישג היחיד שלהם זה הפינוי של תושבי הצפון, ולפי מה שמדברים זה לא ימשך יותר מדי זמן.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענייני חרבות ברזל:

אני לא מבין איך אנחנו נותנים לחמאס למשוך אותנו כמו ילדים, במקום לבוא מעמדת כוח ולהציב דדליין לפלישה לרפיח.

מקווה שלפחות משפחת ביבס בראש הרשימה של החטופים שמשוחררים בפעימה הראשונה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, יובל .מ. כתב:

אני לא מבין איך אנחנו נותנים לחמאס למשוך אותנו כמו ילדים, במקום לבוא מעמדת כוח ולהציב דדליין לפלישה לרפיח.

במילה אחת - רמדאן.

בשתי מילים - הנשיא ביידן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, יובל .מ. כתב:

מקווה שלפחות משפחת ביבס בראש הרשימה של החטופים שמשוחררים בפעימה הראשונה. 

לצערי נראה לי שאתה אופטימי שהם עוד חיים :(

חמאס ידעו לשמור את זה בשקט עד שיעבור מספיק זמן והעולם לא ירעש על זה שהם רצחו בשבי אמא עם שני ילדים קטנים. אבל זה כנראה מה שקרה. כשתהיה עסקת גופות הם יגידו שהם מתו מהפצצה ישראלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...