Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, לב טוב כתב:

הם למדו את זה ממישהו. 

כשעל עבירת מס של 40000 ש"ח פותחים מהדורות, ועל ראש ממשלה מנהלים תיקי חקירות מודלפים ומסריחים לכל אורך הדרך. ומנגד אלו "הנכונים" כדוג' ליברמן בקדנציה הקודמת שתקו עליו כשקיבל את השליטה על מוקדי הכוח, הם הבינו שזה בסדר לסלף את הדין לפי הצורך...

אני מבין שאתה צריך את הסילוף הזה של העובדות, בשביל להרגיע את המצפון שלך שמצד אחד מתיימר להיות יהודי מוסרי נעלה ומצד שני בוחר בעבריין שהורשע ונכלא והורשע שוב.

באמת עצוב שזה הנציג הכי טוב שהציבור החרדי ספרדי מצליח להוציא מתוכו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4913

• SlowRide

4786

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לפני 48 דקות, לב טוב כתב:

לא היה לו בכלל תיק, הוא הרי "לא ידע"... 🤣 

להזכיר את הסחבת ארוכת השנים במשפטו של דרעי על "ההר הוליד עכבר"? 

להזכיר את הדגלים השחורים שעל אף שבחקירה נקבע שביבי לא ידע כלום מפרשית הצוללות, הם הפגינו בטענה לחקור אותו כי "כי איך יכול להיות שלא ידע..." 

מישהו עדיין חושב שהתקשורת והפרקליטות בארץ לא מוטית?

‏‏לכידה.PNG

הוא לא קשור לפרשה, אז למה שיחקרו אותו?

מעניין אם אתה טוען בעצם שצריך לחקור את כל מפלגת ש"ס על העבירות של דרעי.

האם צריך לחקור את כל מפלגת הליכוד הליכוד על התיקים שיש כנגד ביבי?

אם זה יעזור לך, אתה יכול לענות לי בגימטריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, arturkopit כתב:

האם צריך לחקור את כל מפלגת הליכוד הליכוד על התיקים שיש כנגד ביבי?

זה ממש לא צריך. יש מספיק תיקים לכולם.

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, arturkopit כתב:

מעניין אם אתה טוען בעצם שצריך לחקור את כל מפלגת ש"ס על העבירות של דרעי

לא יזיק

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

פלילי או לא, לא יודע איך בן אדם רוצה להיות שר, כשהוא לא מצליח לשלוט על מה שעושה קבלן קטן שעובד עבורו בשטח הפרטי שלו.

זה במקרה הטוב, חוסר יכולת או ראש קטן.

אתה ניהלת פעם קבלן בחיים שלך, חוץ משיפוצניקים?

אני שואל כדי להבין על סמך מה אתה טוען שזה קבלן קטן או עד כמה קל "לשלוט" עליו.

28 דונם זה 4 מגרשי כדורגל. קטן זה לא. מה גם שהוא נטע שם עצי זית, לא בנה בריכה וקאנטרי קלאב.

אולי יש פה הקטנת ראש, או "חוסר אחריות", אבל כדאי לקחת דברים בפרופורציה.

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

טוב. אז נסכם שגלאנט לא ידע שנוספו לו 28 דונם! ללא ידיעתו, נסלל שביל גישה שפוגע בשאר התושבים ללא ידיעתו, מזכירות המושב ורמ"י פנו אליו אבל הוא לא ידע שמשהו לא תקין ובסוף התנדב לשלם כופר כתרומה לרמ"י.

תשמע, אם הוא לא נוכל אז הוא פגוע מנטלית בצורה קשה.

אז גם גנץ פגוע מנטלית, כי הוא לא ידע על מסיבת הפרידה שארגנו לו ב-600 אלף שקל, גם אשכנזי, עם כל הפרשות שהוא "לא ידע", ועוד הרבה פוליטיקאים ש"לא ידעו", כולל פוליטיקאים מהשמאל, פוליטיקאים שהיו או נמצאים בקואליציה ועוד.

מוזמן לקרוא את ההחלטה של בג"צ במקום להעלות ספקולציות (על איזה כופר כתרומה אנחנו מדברים אגב?).

כמו שאמרתי - אפשר בהחלט לטעון שיש פה בעיה ערכית או מוסרית, אך בה בעת צריך לשקלל גם את תרומתו למדינה במשך 35 שנה.

אם אתה רוצה רק צדיקים בממשלה אז אתה נמצא כנראה במדינה הלא נכונה (ולא, אני לא מתכוון למקרים כמו דרעי).

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, vadim6385 כתב:

לא יזיק

הגזמת למה להכניס עוד אנשים לעבירות של דרעי כשאפשר פשוט לעשות להם הרמת מסך ולבדוק את כל הנכסים והחשבונות?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, gadik6 כתב:

אם אתה רוצה רק צדיקים בממשלה אז אתה נמצא כנראה במדינה הלא נכונה.

מסכים שגלנט, יחסית לחברי הממשלה שלו, הוא דוגמה ומופת לאזרח שומר חוק.

• רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במעבר חד - תקצור עכשיו ותקבל מענק סיוע

בחיי שאנחנו מתדרדרים הכל נהיה מטומטם

https://www.gov.il/he/departments/news/gaza_farmers_support

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, DareDevil כתב:

הגזמת למה להכניס עוד אנשים לעבירות של דרעי כשאפשר פשוט לעשות להם הרמת מסך ולבדוק את כל הנכסים והחשבונות?

לזה התכוונתי.

אם יעשו את זה, זה יהיה כמו לעצור מישהו שלא עצר בעצור ולמצוא קילו הרואין אצלו באוטו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, vadim6385 כתב:

לזה התכוונתי.

אם יעשו את זה, זה יהיה כמו לעצור מישהו שלא עצר בעצור ולמצוא קילו הרואין אצלו באוטו.

עכשיו באמת הגזמת, את הדבר הזה לא עושים למחבלים שגרים בארץ אז שיעשו את זה לחברי כנסת

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, gadik6 כתב:

אתה ניהלת פעם קבלן בחיים שלך, חוץ משיפוצניקים?

אני שואל כדי להבין על סמך מה אתה טוען שזה קבלן קטן או עד כמה קל "לשלוט" עליו.

28 דונם זה 4 מגרשי כדורגל. קטן זה לא. מה גם שהוא נטע שם עצי זית, לא בנה בריכה וקאנטרי קלאב.

אולי יש פה הקטנת ראש, או "חוסר אחריות", אבל כדאי לקחת דברים בפרופורציה.

אז גם גנץ פגוע מנטלית, כי הוא לא ידע על מסיבת הפרידה שארגנו לו ב-600 אלף שקל, גם אשכנזי, עם כל הפרשות שהוא "לא ידע", ועוד הרבה פוליטיקאים ש"לא ידעו", כולל פוליטיקאים מהשמאל, פוליטיקאים שהיו או נמצאים בקואליציה ועוד.

מוזמן לקרוא את ההחלטה של בג"צ במקום להעלות ספקולציות (על איזה כופר כתרומה אנחנו מדברים אגב?).

כמו שאמרתי - אפשר בהחלט לטעון שיש פה בעיה ערכית או מוסרית, אך בה בעת צריך לשקלל גם את תרומתו למדינה במשך 35 שנה.

אם אתה רוצה רק צדיקים בממשלה אז אתה נמצא כנראה במדינה הלא נכונה (ולא, אני לא מתכוון למקרים כמו דרעי).

איפה אמרתי שהוא לא ראוי לתפקיד השר?

רמטכל לא כי נכשל בפן הערכי אבל אמרתי בעבר שהוא היחיד בממשלה שמתאים למשרדשלו.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, יובל .מ. כתב:

כותרת דפוקה. יותר מדי פעמים אני תופס את מעריב בשגיאות הגהה מזעזעות, והפעם הכותרת החסירה את תחילת המשפט שנותנת לו משמעות.

לעניין עצמו- צודק הרקטור. גם מתנגדי הרפורמה לא מוכנים לדיון. לא נשארו הרבה אנשים במדינה שפתוחים לדיון. פוליטיקה של הפועל נגד מכבי.

לכן החשיבות של תנועת Q4 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

איזה יופי, הבנאדם לא מבקש להתבטא בכנס אלא יוצא כנגדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...