Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

כמו שאני מקווה שההוא התקשר לגבי שק הבטון. עשה מאמץ גדול להעלות את הסרטון וכו'. טלפון אחד, לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שסיפק לבעל הפיקנטו את הסרטון.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

דיברנו עם הצלם. הוא עצר ומסר את מספר הטלפון שלו לנהג הפיקנטו על מנת להעביר לו את הסרטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שחייגת מייד לאחר מכן למוקד העירייה או המועצה שלכם לדווח שיבואו לנקות, כן?

שאלה טובה - מפגע בכביש בינעירוני, למי להתקשר בפעם הבאה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טובה - מפגע בכביש בינעירוני, למי להתקשר בפעם הבאה?

מוקד שירות הלקוחות של נתיבי ישראל 2120*. אם זה לא בתחום אחריותם אז כבר יאמרו לך עם מי לדבר.

עריכה אחרונה על ידי ArikB
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע להגיש תלונה השבוע על האידיוט הזה, יש לי סרטון שלו עוקף אותי ואחרי זה עוקף את הטרקטור כמובן את שתינו על קו הפרדה רצוף...לא הייתי עושה כלום אם הוא לא היה כמעט נכנס בי בסיבוב לפני. עכשיו שיהיה מ2000 שח קנס.http://cloud.tapatalk.com/s/5932f0e3cf43f/DSC_1142.JPG

Sent from my D6503 using Tapatalk

מדובר בוואדי שליד בית אריה במקרה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הולכי המבוגרים בצד שמאל יכולים להנות מקצת תוספת שכל. נראה מקום מפחיד לנהג בו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת עוקפת אותי משמאל, נכנסת לי לנתיב ואז דופקת לי ברקס ממש חזק בפנים (הימור שלי: שיגעו אותה בשמאלי אז היא האיצה, עקפה אותי ואז קלטה שהיא נוסעת מהר ממה שהיא תכננה אז הורידה מהירות [באגרסיביות!], בלי להתחשב אם יש מישהו מאחוריה ובאיזה מהירות הוא)

היא פשוט גילתה שיש רכב בנתיב שלך שנוסע לאט יותר אז היא בלמה. אתה יכול לשים לב שיש רכב שבדיוק נכנס לנתיב לפניה. אבל בכל זאת זה אגרסיבי מידי!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ברגע שהוא בתוך הכיכר, זכות הקדימה שלו.

2. האוטובוס כבר אותת ליציאה והתחיל את הפניה לפני שהגעת אליו.

יש לאותת ויש לקחת זכות קדימה בכוח, בעוד שהתחיל לאותת כבר שנכנס לתחנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...