Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, yulianx כתב:

לנהג לקסוס היה תמרור לתת זכות קדימה, הוא לא נתן.

נכון בגדול, אז? זו סיבה להשתולל עד כדי כך?

אתה יודע כמה פעמים לקחו לי זכות קדימה? לא הגבתי ככה בחיים.

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לדאוג שחיה כזו תיכנס לכלא.

ואם בחורה הייתה נוהגת והוא היה עושה לה כזה דבר זה יכול להיות מסוכן ממש מספיק שזו תיהיה אישה בהריון, חייבים לעצור אותו, חוץ מההרמת ידים והאלימות הפיזית הוא נוסע כמו פרא אדם.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאני לא מצדיק, אלא עונה מה הסיבה פתאום לעצבים מבחינתי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כאלה להכלא עד לסוף חייהם, ערסים דפוקים. במקום זה, המערכת מרחמת עליהם והם מקבלים מכה קטנה על היד שרק מעודדת אותם להמשיך לעשות דברים יותר חמורים.

• אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאות קרו שם משהו לפני, משתי סיבות:

1. הברורה ביותר: מצלם הסרטון לא סתם יצלם סרטון כל כך מדויק ובטיימינג כל כך טוב.
  2. ניתן לשים לב שברגאע שנהג הלקסוס מזהה שהגץ חוסם אותו ובא לצאת מהרכב, הוא מיד מנסה לנסוע אחורה ולברוח.

מצטרף לכל ההמלצות לכלוא את הבהמה (שאגב, התנהג ליטרלי כמו בהמה ומיד קפץ על הרכב כמו אחרון קופי השימפנזה).

• אהבתי 4

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Electron כתב:
לפני 5 דקות, Coro כתב:

אנשים כאלה להכלא עד לסוף חייהם, ערסים דפוקים. במקום זה, המערכת מרחמת עליהם והם מקבלים מכה קטנה על היד שרק מעודדת אותם להמשיך לעשות דברים יותר חמורים.

נכון, לא לתת זכות קדימה - זה רק התחלה של עבירות חורי תנוע 😁

ספוילר

Big Bang Theory Leonard sarcasm sign | Big bang theory funny, Big bang  theory memes, Bigbang

אני לא יודע מה זה הבלאגן הזה, אבל נראה לי שנהג הפסיכי רדב אחרי לאקסוס... כולם השתגעו בגלל הרפורמה 🙈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Electron כתב:

ראשון לציון

אחרי הסרטון המטורף הזה,

ואחרי הרצח הכי מרושע שראיתי של יורי וולקוב ז"ל

זה יותר עושה חשק להיות חכם חכם ולא צודק , ולחשוב שכל מטומטם לפניך הוא רוצח פוטנציאלי,

שמישהו מתנהג כמו בריון בכביש = מסנוור = נצמד מאחורה חותך בגסות וכו,

תמיד אני אומר לעצמי מישהו צריך את הכליה שלו כנראה ועדיף שזה לא יהיה איתי

עריכה אחרונה על ידי אריה שאג
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עורך הדין של העצור מסר שהמעורב השני זרק עליו בקבוק והוא רק ניסה לגשת ולקחת פרטים (דרך השמשה).

מעניין איך שופט שרואה את הסרטון מגיב לטענה הזו.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • מעניין 1

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, DareDevil כתב:

רק לי לא ברור למה יש סרטון של הדבר הזה? הרי מה הסיכוי שמישהו יקלוט את הסיטואציה לפני זה ויתחיל לצלם

הסרטון מתחיל עם רעשי צמיגים, כך שמשהו אומר לי שהאקשן בין השניים החל עוד לפני. אני לא מכיר את השכונה ולא טרחתי לפתוח gmaps, אבל יתכן שהלקסוס ניסה להתחמק מהגטס בדרך עקיפה או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, ALÞћÃ כתב:

הסרטון מתחיל עם רעשי צמיגים, כך שמשהו אומר לי שהאקשן בין השניים החל עוד לפני. אני לא מכיר את השכונה ולא טרחתי לפתוח gmaps, אבל יתכן שהלקסוס ניסה להתחמק מהגטס בדרך עקיפה או משהו.

אכן אתה צודק, הרחובות במקום המקרה, מעגליים בצורתם. ולכן מאוד אפשרי לבצע עקיפה דרך כמה רחובות שונים.

מה שמאשש את עניין, הינו הרצון הראשוני של נהג הגטס לפנות ימינה ובמקום זאת המשיך ישר לכמעט תאונה עם הלקסוס.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.5.2023 בשעה 19:25, דובצע כתב:

1 אני מסכים

2 יש לו אשמה תורמת וביטוח יחייב אותו באחוזים מסויימים על התאונה

3 לא. אבל גם נהג שנוסע 150 קמ״ש ואין מישטרה לא ״יקרה לו כלום״ אבל אם כן יקרה משו נגיד ידרוס מישו יטופל אחרת ממי שנסע במהירות המותרת

גם פה צריך ליסוע בהתאם ואם לא ולא קרה כלום אז לא יקרה כלום אבל ברגע שקרה מתחילים להתחשבן

אם זה מעניין - העניין נסגר לשביעות רצוני - הביטוח של נהג הסקודה שילם הכל, בלי שום נסיון להפיל עליי אשם תורם. הוידאו הועבר למחלקת התביעות של חברת הביטוח שלי.

הנזק היה פגוש אחורי ומגן פח מתחתיו (מחובר בברגים), סהכ 11,000 שח במוסך הסדר עם חלקים מקוריים.

קיבלתי גם 2500 שח עבור ירידת ערך.

• אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, misterb כתב:

אם זה מעניין - העניין נסגר לשביעות רצוני - הביטוח של נהג הסקודה שילם הכל, בלי שום נסיון להפיל עליי אשם תורם. הוידאו הועבר למחלקת התביעות של חברת הביטוח שלי.

הנזק היה פגוש אחורי ומגן פח מתחתיו (מחובר בברגים), סהכ 11,000 שח במוסך הסדר עם חלקים מקוריים.

קיבלתי גם 2500 שח עבור ירידת ערך.

מעניין מאוד. טעיתי ובגדול 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.7.2023 בשעה 16:59, NEW10 כתב:

עוד סרטון של אור ירוק, ילדה נכנסת לכביש בלי להסתכל ורכב בולם ממש מולה. לדעתי לנהג בסרטון יש אשמה ואחריות, כי אומנם הילדה התפרצה לכביש, אבל הוא היה יכול לנסוע יותר לאט וככה גם היה פחות מופתע מההתפרצות. בנוסף, אפילו שהמקרה המצולם לא קרה במעבר חצייה, זה היה די קרוב לשם(אפשר לראות בסרטון שיש שם מעבר חצייה קרוב, ולמרות שהילדה התפרצה לכביש לא במעבר חצייה, המעבר חחצייה די קרוב למקום המצולם), גם כשנהג מתקרב למעבר החצייה אז חובה עליו להאט את המהירות ולהיות מוכן לבלום במקרה הצורך. שתי הצפירות העצבניות של הנהג בסרטון היו ממש מיותרות ולא הועילו בכלום לדעתי. אולי הצפירה הראשונה עוד איכשהו הייתה לגיטימית כדי להזהיר אותה מהסכנה, אבל הצפירה השנייה הייתה ממש מיותרת ולא נחוצה.

https://www.facebook.com/oryarok/videos/1011885353322548/

האמת, לא יודע מה אתה רוצה מהנהג. היה עירני ועצר מייד. הצפירה השניה היתה כי הילדה לא קלטה מה קורה ולא חזרה למדרכה. 

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...