Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, yor2 כתב:

מרדף אחרי נהגת.

https://www.inn.co.il/news/586686

לא מצליח להבין את התנהלות המשטרה. אם אתם יוצאים למרדף תחתרו לגמור אותו בהקדם (ניגוח/ חסימה/ דוקרנים).

לנסוע על ידה וללוות אותה יגרום לה להילחץ ולפגוע בחפים מפשע.

• רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, o.r כתב:

לא מצליח להבין את התנהלות המשטרה. אם אתם יוצאים למרדף תחתרו לגמור אותו בהקדם (ניגוח/ חסימה/ דוקרנים).

לנסוע על ידה וללוות אותה יגרום לה להילחץ ולפגוע בחפים מפשע.

אני גם בעד להביא את המרדף לסיום בהקדם האפשרי, יש הרבה שיטות לעצור רכב בכוח ובבטחה(יחסית) וכל כך הרבה פטנטים טכנולוגים היום, האמריקאים משתמשים בכל מיני שטויות כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היה דיון על פגוש ניגוח. הרוב שהגיב כאן היה משום מה נגד.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על פגוש ניגוח, אמרו פה שאין בארץ בגלל שזה עושה בעיה עם הכריות אוויר, במקרה של תאונה עם בן אדם זה פציעה יותר חמורה(הרכב עצמו מהונדס גם לפגיעת הולכי רגל) והסיכוי לפגוע בחיה נמוך (נראה לי רק חזירים בצפון וגמלים\כבשים\איילים בדרום)

יש כל מיני דרכים

יש דוקרנים

יש מחסומים

יש PIT (זה קצת מסוכן לנוסעי הרכב שעוצרים, זה בעיה כי יכול להיות חפים מפשע ברכב)

אפשר לבוא עם 2 רכבים, אחד מכל צד, "למחוץ" את הרכב שרוצים לעצור ולבלום אותו בכוח

הנה קח סרטון עם כל מיני שטויות

ועכשיו שאני רואה את זה.. מדקה 5:20 עד דקה 5:52 זה מישראל... אז כן מכירים פה את השטיקים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החדשות מדובר בחולה סכיזופרנית. הייתה בהתקף פסיכוטי. טענה שנבהלה כי נהג בו פגעה רדף אחריה. 

הוא התקשר למשטרה תוך כדי המרדף ואמרו לו להפסיק אבל הוא לא הקשיב. אמר להם שהוא יהרוג אותה כי יש לו 3 ילדין ברכב והיא פגעה בו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ניקו פ. כתב:

לפי החדשות מדובר בחולה סכיזופרנית. הייתה בהתקף פסיכוטי. טענה שנבהלה כי נהג בו פגעה רדף אחריה. 

הוא התקשר למשטרה תוך כדי המרדף ואמרו לו להפסיק אבל הוא לא הקשיב. אמר להם שהוא יהרוג אותה כי יש לו 3 ילדין ברכב והיא פגעה בו.

עדיין מנסה להבין וקצת קשה:

בגלל שהוא רדף, היא ברחה.

המשטרה אמרה לו להפסיק לרדוף, לא ציית.

המשטרה לא עושה מספיק (כולנו מבינים ולא משנה הסיבות כרגע).

הוא מכריז שהוא יהרוג אותה. עם 3 ילדים באוטו.

אני לא כ״כ בטוח שרק היא פגועה נפשית.

הנהג הזה לא נשמע לי לי כ״כ נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו בטוח לא כל הפרטים, אך זה מה שפורסם. המשפחה שלה אגב התקשרו למשטרה להתריע עליה, אך כלום לא קרה. לא חושב שהאיש ההזוי אשם, אבל הוא בהחלט חא עזר. 

https://youtu.be/XrHC0w8Ksas

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, bigfoot7375nadav כתב:

מטומטמת שלא יודעת לקרוא סימונים על הכביש או חוקי תנועה

או לכבות את אורות ה"אני חונה איפה שבא לי".

כיכרות מרובות נתיבים בארץ זה אסון. אף אחד פה לא יודע איך להתנהג בכיכרות כאלה, לא מלמדים את זה בשיעורי הנהיגה ולהבנתי אין אפילו חוק ברור בעניין. בפורום ואפילו בשרשור הזה היו דיונים באורך עמודים שלמים בנושא.

מה שכן בכיכר שבסרטון לפחות יש סימון חצים על הכביש, לא שזה עוזר במשהו...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורש מאבדת שליטה בעקבות שלולית 

https://fb.watch/hFI6ZCiD7Q/?mibextid=NnVzG8

דווקא לא דביל, לדעתי הצליח להשתלט יפה

עריכה אחרונה על ידי Blap
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...