Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני קופר S או פולקסווגן פולו GTI

asishap
שימו לב! השרשור הזה בן 4173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

120K לרכב כזה זה פשוט מחיר הזוי. גם ככה זה רכב שאתה משלם בו יותר מדיי על העיצוב והמיתוג.

במקרה שלי(וזה לא רלוונטי) אני פשוט שונא את העיצוב של הקופר.:lol:

אחרי נהיגה על הקורסה נמרח לי חיוך על הפנים. אני מציע לך לעשות כמה נסיעות מבחן, בטוח שזה יתן לך חומר למחשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מובן לי למה ננעלת עליה, אבל תבין שלפני כמה חודשים החליפו (יותר נכון זרקו) את היבואן של מיני (בגלל שהם דרשו עליה בארץ תג מחיר שערוריתי שהתבטא במכירות נוראיות, 240K לקצת אוטו זה קצת יותר מידי...) , ובכל זאת אנשים קנו , עכשיו האנשים האלה צריכים בין רגע לספוג ירידת מחיר של 70K , בגלל שהסוכנות החליפה בעלים, זה לא נעים , ואני לא מכיר מישהו שיוותר בכזו קלות על כזה סכום.

זה מזכיר את ההתחלה של האייפון הראשון ,אחרי חודשיים של מכירות אפל חתחה את המחיר שלו בשליש (אפל פיצתה את מי שקנה במחיר גבוה ב 100 דולר לקניה בחנויות שלה).

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר לבטים שונים החלטתי לרדת מהמיני קופר לעת עתה. אולי בעתיד.

מכיוון שהאבארט נפסלה מטעמי פרקטיות, נשארו כמה אופציות שחשבתי עליהן, אם כי לא סגור עליהן:

שירוקו 160 ידנית, מיטו תלתן ירוק ידנית, וכמובן מי שחזרה למשוואה זו הפולו GTI החדשה.

אני מודע לבעיות האמינות שעלולות לצוץ אבל אלו שלושת ה"פשרות" שאני מוכן בגלל שאבארט ומיני לא אקטואליות כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על השירוקו. יש לה קטע. המיטו והפולו לא מספיק ספורטיביות בהשוואה למיני או אפילו אבארת. לחילופין, הקורסה בחירה מעניינת מאוד.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם משומשת באה בחשבון,

ראיתי למכירה קלאו ספורט כחולה 2010 עם 35K ק"מ בלוח WIN-WIN.

הוא מבקש מחירון שעומד על 106K ש"ח.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם שרוניס. השירוקו תתן לך את התחושה הספורטיבית. הפולו לפי דעתי יותר פרקטית בקטע שאפשר לנצל אותה לנסיעות עירוניות רגועות כמו גם לצאת איתה לנסיעות ארוכות אבל השירוקו מהרגע שמסתכלים עליה ונכנסים פנימה משדרת לתת בגז. את המיטו תלתן פחות מכיר אז לא מחווה דיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי, רציתי לעדכן-אני עדיין מחפש רכב.

אז ככה : האופציות של ה1.4 TSI נפסלו סופית, משמע השירוקו והפולו GTI המפתות, לצערי לא רלוונטיות יותר.

אם כי החלטתי "להתפשר" על צריכת דלק סבירה, וכעת אני מחפש בנוסף למיני קופר S גם גולף GTI משנתון 2010, עדיפות לידנית.

אשמח לשמוע חו"ד לגבי הגולף, אם כי קראתי הרבה מאמרים שבאופן כללי מאוד משבחים אותה.

כמו כן אשמח לשמוע חו"ד על לאון FR , על הנייר זהה לנתונים של הגולף וחולקות את אותן המכלולים, אך האם נתונים אלה נשארים על הנייר בלבד ובפועל ההבדל בין ה-2 הוא מעבר לזה?

האופציות הנוספות שעומדות על הפרק הן אבארת' 500 ואלפא מיטו תלתן, אבל אני מוכרח לציין שארגיש שאני ממש מתפשר אם אלך על אחת מהן.

אני כבר למעלה מחודש מחפש, האמת מאוד קשה למצוא ועדיין לא הגעתי למצב שמצאתי רכב שאני אפילו נוסע לראות אותו, מבחינת מיני קופר S יש פשוט מחסור עצום , פשוט לא מפרסמים..ואם כבר מפרסמים, אז במחיר גבוהה משמעותית לעומת המחיר מחירון.

לגבי גולף GTI 2010, עמדו כמה ביד 2 , ארבע מתוכן נמכרו כבר! והתקשרתי מאוחר מידי. ישנה אחת לבנה 2010 ידנית כרגע בלוח שמאוד מעניינת אותי, אך הבנאדם רוצה 152, ומוכן לדבר על 140 לסגירה, שזה כמובן לא ריאלי והוא בעצמו יודע את זה אך לא מסוגל לרדת מתחת לזה, המחירון הוא 113. ויש עוד אחת שחורה DSG אבל הרכב כבר יד 2 משמע אני אהיה יד 3 אם אחליט לקחת אותה לרכב של 3 שנים זה קצת גורמים לי לרדת מזה.

סליחה על החפירה, ותודה לעוזרים ולמי שיכול לעשות קצת סדר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת? על בעיות אמינות לא שמעתי. מישהו יכול לאמת את דבריו לגבי שני הרכבים הנ"ל?

לי יש פולו GTI אז אני יכול להגיד לך שכל עניין האמינות נופח יתר על המידה, ומידה מסוימת כולם עדיין זוכרים את שנת 09-10 ובשנה זאת עשרות מנועי 1.4TSI הוחלפו בשל כשלים בצילנדרים בעיקר, כמו כן גם מאות ואלפי גירים DSG הוחלפו והסוגיה כבר נטחנה ונידונה כאן בעשרות שרשורים.

הייתי בעלים של גולף בעייתית כזאת והשידוך של המנוע וגיר היה בהחלט לא משהו.

בפוולו זה מרגיש שונה, השידוך הרבה יותר טוב, הגיר מצויין במהירות גבוה וקצת מתבלבל בעיר בדיוק כמו בכל רכב אחר של הקונצרן ובדיוק כמו כל גיר רובוטי (גם באאודי למשל). הפולו היא בהחלט סופר מיני מהירה אבל היא פחות ספורטיבית. אותי היא משרתת נאמנה, היא פרקטית יותר, אגב מבחינת עלויות תחזוקה וטיפולים אין הבדל בינה ובין מאזדה 6 שהייתה לי.

למי שחשוב פנים הרכב, איכות הפנים טובה ומזכירה את הגולף לטוב ולרע, המושבים תומכים וטובים ולא מעייפים לאורך זמן.

נהגתי על המיני (קופר)- אין מה להשוות. המיני היא קארטינג לכביש הציבורי והיא עולה כמעט על כל הוט האצ' או סופר מיני מוגדשת, אבל אתה צריך לבדוק האם היא עונה על הדרישות היום יומיות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר לבטים שונים החלטתי לרדת מהמיני קופר לעת עתה. אולי בעתיד.

מכיוון שהאבארט נפסלה מטעמי פרקטיות, נשארו כמה אופציות שחשבתי עליהן, אם כי לא סגור עליהן:

שירוקו 160 ידנית, מיטו תלתן ירוק ידנית, וכמובן מי שחזרה למשוואה זו הפולו GTI החדשה.

אני מודע לבעיות האמינות שעלולות לצוץ אבל אלו שלושת ה"פשרות" שאני מוכן בגלל שאבארט ומיני לא אקטואליות כבר.

אל תתן ל"בעיות האמינות" להפוך לשיקול, מניסיוני הרבה מאוד אנשים כותבים שטויות לגבי אמינות המנועים. אנילא אומר חלילה שלא התקלקלו מנועים, להפך, לדעתי פולקסוואגן פישלה בענק ופגעה בשמה הטוב אבל הטכנולוגיה הייתה חדשה, והמנועים עברו שינויים והתאמות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שחבר שלי עם פולו GTI שנת 2012 סיפר לי שהוא החליף מנוע, לאחר שקראתי כ"כ הרבה בפורומים השונים על אנשים שהחליפו, ולאחר שכבר הסכמתי להשתכנע ולקחת שירוקו 1.4 160 כ"ס לאחר שאדם אמר לי "בעיית מנועים? שטויות במיץ, לא שמעתי על דבר כזה" אותו הדבר הוא רופא מאוד מוכר שלא אזכיר את שמו, ונטיית ליבי היתה להאמין לו. ברגע שתאמנו להפגש, ביקשתי ממנו להוציא את ההיסטוריה של הרכב מצ'מפיון, וגיליתי שהוחלף גם שם מנוע, והבנתי שאין לברוח מזה, ולכן הסיכוי להחליף מנוע הוא גדול מלא להחליף.

למה שאני אתאמץ ואשקיע סכום של 120 אלף ש"ח+-, אסכים לרדת בשנתון לרכבים של שנתיים-שלוש, ואצטרך להתפשר גם על אמינות? לא בא בחשבון....מאמין שהרוב המוחלט יסכימו איתי, וכמובן שזה מאוד מפתה ללכת על השירוקו או על הפולו אבל לצערי, מעבר לזה שיש לי ניסיון מר מאוד עם DSG7 של 3 שנים כמעט, נוסף לזה גם המנוע הבעייתי משמע חבילה מאוד לא אמינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאון FR והGTI מ2010 זהות מבחינת מנוע וגיר, השלדה בGTI חדשה יותר וכנראה שטובה יותר, הלאון מתבססת על השלדה של הGTI דור 5. מעבר לזה שני הרכבים מומלצים מאוד.

GTI שנת 2010 יהיה לך מאוד קשה למצוא וגם אם תמצא המחיר יהיה גבוה מאוד.

לדעתי הבחירה המשתלמת ביותר היא לאון FR 2010 ועם תמצא עם גיר DSG6 עוד יותר טוב.

גם לאון קופרה ידנית שנת 2009 נכנסת לך בתקציב ואם תמתח אותו לכיוון ה130 אולי תוכל לקנות שנת 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדול! אתה עוד יותר מצחיק :roll:

לפותח השרשור, הכי טוב שתשאל בפורומים בחו"ל על הרכב ועל תחזוקה ואמינות כדי שלא יהיו לך ספקות, בכל מקרה מהחיפוש שאני עשיתי בגוגל, יצא שיש להם בעיה עם המותחן של הרצועת טיימינג שגורם לרצועה לצאת מהמקום שלה ואז הנזק כבר ידוע:

http://hissingkitty.com/complaints/mini-cooper-timing-chain-tensioner-defect/

כנראה שמדובר על הדור הראשון של המיני, בדור החדש יש שרשרת תזמון לא רצועה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...