Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם זה לא מסוכן להשתמש לאורך זמן בקומקום חשמלי פלסטי?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 4127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר. יש לי קומקום מעולה, בן 10 שנים עם גוף חימום נסתר מתחת לקרקעית נירוסטה. הוא לא מתקלקל ולא מראה סימנים כאלו. השאלה היא האם לאחר תקופה שכזו הפלסטיק מתחיל לשחרר רעלנים, ג'יפה או סתם דרעק'ס אחרים בגלל החימום התמידי, או שהמצב בטוח? למותר לציין שהוא לא ניראה פריך או מחוספס מבפנים.

תודה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סביר, דווקא מה שיש לו לשחרר הוא שחרר כבר בהרתחות הראשונות, ובכל מקרה דברים כאלו עשויים מfood grade פלסטיק, לרוב abs, אני לא הייתי דואג יתר על המידה.

גילוי נאות - אני בין היתר עובד בפלסטיק.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני שואל,

אם הקומקום שיחרר כבר את כל מה שהיה צריך בהרתחות הראשונות, הוא עדיין יכול לשחרר דברים בהרתחות כיום, לא?

אישית, אני מעדיף קומקום מתכת, שורק, שמחומם על הגז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סביר, דווקא מה שיש לו לשחרר הוא שחרר כבר בהרתחות הראשונות, ובכל מקרה דברים כאלו עשויים מfood grade פלסטיק, לרוב abs, אני לא הייתי דואג יתר על המידה.

גילוי נאות - אני בין היתר עובד בפלסטיק.

רק להבהרה-מדובר לאישור למגע עם מזון ובתנאים סבירים ויעודיים, לדוגמא בקבוק מים מינרלים מאושר למגע במצבו היעודי ועבור מים, אם תמלא בו מים רותחים (פיזית לא ניתן במקרה הזה כיוון שהחומר פשוט יתעוות), אז מדובר בשינוי תנאים.

לעולם לא ניתן לדעת על רמות רעילות של חומרים פלסטיים במצבים קיצוניים, כיוון שתמיד יהיו כאלה שיפריכו או יאוששו את התאוריות, ראה מה קרה לפני מספר שנים עם בקבוקי התינוק, במשך דורות יצרו בקבוקים מפוליקרבונט ובולנו שרדנו, פתאום בה מטורף והכניס את הביספנול, מה קרה ?, כולם נכנסו להסטריה ועברו לניילון לסוגיו, לאחר שנתיים הוחלט שלט טוב וכולם עברו לפוליפרופילן, מעניין מה יקרה בשנה הבאה.

גילוי נאות במשך עשורים עבדתי בתעשיה הפלסטית עד שהחלטתי שזה רע ופרשתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם התחבטתי בסוגייה הזו. אני לא שותה שתייה חמה בד"כ ובכל זאת בכל פעם כשהפעלתי את הקומקום הסיני תמיד היה למים ריח של... פלסטיק. לאחרונה רכשתי קומקום חדש של פיליפס והסיבה היחידה שבחרתי בו הוא היא כי הוא מיוצר בגרמניה. אני רוצה להאמין שאם יש מקום בו מתקיימים תנאי ותקני בריאות מחמירים ומשתמשים בחומרי גלם איכותיים זה המקום. למים מהקומקום החדש אין כל ריח או טעם לוואי.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה רכשתי קומקום חדש של פיליפס והסיבה היחידה שבחרתי בו הוא היא כי הוא מיוצר בגרמניה. אני רוצה להאמין שאם יש מקום בו מתקיימים תנאי ותקני בריאות מחמירים ומשתמשים בחומרי גלם איכותיים זה המקום. למים מהקומקום החדש אין כל ריח או טעם לוואי. איתמר.

אתה מתכוון לזה שהחדש שרכשת הוא פלסטי?

גם אצלי מדובר בתוצרת פיליפס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שאחרי 10 שנים תתחדשו בקומקום חדש. כל בני הבית יהנו.

קומקומי פלסטיק זולים מעבירים ריח למים. (ומשום מה במקומות העבודה מעדיפים אותם לקנות פעם-פעמיים בשנה, כי האיכות גרועה והם לא מחזיקים בשימוש תכוף).

אני אוהב את התוצרת של ראסל האבס. יש דגם נירוסטה מוברשת שכלום לא משפיע עליו, וגוף החימום אצלם חזק ומהיר יותר.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף תמיד לקנות קומקום זכוחית, הוא גם יפה יותר. אני לא יותר מאיזה פלסטיק מייצרים את הקומקום בסין ורק על חלק מהם יש סימון שפלסטיק הזה לא מזיק לבריאות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...