Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צולמתי על 140+- בכביש 4 באיזור נתניה, והצ'יטה לא התריע!

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק אתמול קניתי את הצ'יטה, חדש בקופסא ממישהו לא מחנות, והבחורצ'יק הבטיח שעדכן עבורי את המכשיר.

היום השתמשתי בו לראשונה, עברתי מצלמה כלשהי שאני אכן מודע למיקומה והצ'יטה הזהיר שקיימת מצלמה אך היא אינה פעילה. מרגע זה והלאה רמת הבטחון שלי במכשיר עלתה, והרשיתי לעצמי להגביר מהירות (הכביש היה ריק ופנוי לחלוטין).

בקטע הכביש בו צולמתי היה ממש חשוך, וברגע שהבחנתי במצלמה כבר היה מאוחר מדי ונותר רק לחכות לפלאש.

ממש מעצבן, אבל מגיע לי.

בכל מקרה למי שאינו מודע למיקום המצלמה, מעט לפני פרדסיה בכביש 4 לכיוון דרום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יכול להיות שהבחורצ'יק שמכר לך הבטיח לך מה שאתה רוצה לשמוע והוא לא באמת עדכן אותה.

במקומך הייתי דואג לוודא עדכון ולעדכון שוב פעם,

אגב אם זה חדש בקופסה הסיכויים שהוא עדכן אותה קלושים, ובנוסף כדאי לך לעשות "לייק"

בעמוד פייסבוק שלהם, הם מפרסמים כל פעם שיוצא עדכון לאיזור שלנו.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור ולעניין,האם זו הייתה גאטסו?

במידה ולא יש סיכוי שאין פילם במצלמה,אני לא רוצה שתפתח ציפיות אבל תמיד יש סיכוי.

במידה וזו הייתה גאטסו אתה בבעיה,גם אם הצ'יטה לא מתריעה לפני מצלמת גאטסו תאט,כי לפי מה שאני יודע אין דחלילים כאלה עדיין,וכשיהיו הם לא יהיו קבועים,ז"א דחליל יוכל להפוך למצלמה פעילה ברגע.

בהצלחה בכל אופן,קח עורך דין כדי לא לאכול שלילה ארוכה במשפט,המלצה שלי דוד גולן.

עזר לחבר שלי הרבה(130 באיזור של 80).

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המתחסדים למניהם,לכו תחפשו מי ינענע אותכם.

אל תבלבלו את הב***ם שאתם נוהגים מושלם ומצייתים לכל החוקים,אז יאללה אף אחד פה לא ביקש חו"ד על הנהיגה שלו.

לנהוג 100..110...120...נגיד

אבל 140 זו קצת השתוללות.

אוהב להשתולל? אחלה, אבל אל תבואו לבכות שתפסו אתכם.

מצטרף לאיחולי השלילה.

חוק צריך לכבד. 140 זה זלזול בחוק!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

140 זה לא השתוללות,היום כל רכב ממוצע מגיע למהירות הזאת ומעבר לה ללא קושי!

ואם אתה חושב שאתה נוסע 110 ולא מזלזל בחוק אתה חי בסרט.

וממש לא נראה לי שפותח השרשור בא להבתכיין,כואב לך על עמוס? אז מה איכפת לך אם הוא פתח שרשור התבכיינות או לא?

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גודל הזלזול שונה בין נסיעה ב 10-20% מהמותר ל 40-50% מהמותר. גם המחוקק מתיחס באופן שונה לקטגוריות הנ"ל.

פותח השרשור עבר ביודעין על החוק, תוך שהוא מסתמך על גלאי בכדי לא להתפס.

מכשנתפס, אל לו לבוא בטענות מלבד לעצמו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני פרדסיה לכיוון דרום? זאת אומרת בין צומת בית-ליד לצומת פרדסיה?

לפי מה שאני יודע זו מצלמה שאינה פעילה. הקרובות הפעילות הן מצלמת רמזור מהחדשות בצומת בית-ליד לכיוון דרום והבאה אחריה מצלמה ישנה בין צומת קדימה לצומת בני דרור לאותו הכיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי שפותח השירשור מתבכיין על שקיבל דו"ח. הוא אפילו כותב "מגיע לי".

בסה"כ הוא משתף אותנו במידע ובמיקום.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חמודים אתם:-D

140 זו השתוללות??

אמא שלי מגיע ל140 על c5 בלי לשים לב ומתלוננת שבשביל להשאר על 100-110 היא צריכה להסיט מבט על 30 שניות,יש לציין שהיא נהגת זהירה באופן קיצוני ונהגה מחוץ לעיר מספר פעמים שאני יכול לספור על יד אחת.

ומה נראה לכם שעושים כל בעלי רכבי הספורט פה בפורום?בטח נוהגים על 100,בשביל זה כל היעוץ והמחשבה בפורום ״שיפורים״....בעצם הם כולם חיכו למירוץ הדראג החוקי בשביל לעבור את ה100:?

כל מי שהגיב נגד פותח השרשור שיחשוב פעמיים מה הוא עושה פה בפורום,או שילך לראות סרטונים של ״החדר של חני״ ביוטיוב!

צביעות לשמה,אני בטוח שמעולם לא עברתם את ה140 ובנס הרים אתם בסה״כ מעודדים את רוכבי האופניים.

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשבן גוריון ביקש לפרוץ לירושלים התקינו את המצלמה הזאת. בדיוק בירידה הקטנה לפני תחנת דלק פז.

לא מתערב בוויכוח על המהירות אבל ממליץ תמיד ללמוד טוב טוב כל כביש לפני שעוברים את מהירות ה 100 ולהאט לפני כל מצלמה, גולם או סתאם פלאש גורדון-כי זה לא שווה את הדו"ח.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה נראה לכם שעושים כל בעלי רכבי הספורט פה בפורום?בטח נוהגים על 100,בשביל זה כל היעוץ והמחשבה בפורום ״שיפורים״....בעצם הם כולם חיכו למירוץ הדראג החוקי בשביל לעבור את ה100:?

אני יכול לספר לך שבסינגפור כמות רכבי היוקרה (ואני לא מדבר פה על איביזה משופרת או גולף עם צ'יפ) אני מדבר פה על פרארי, פורש, למבורגיני, אסטון מרטין, לוטוס וכד... מסמרת שיער

ולמרות זאת, אף אחד לא מעז לעבור את ה - 100 קמ"ש.

למה?

1. כי חוק זה חוק.

2. הם יודעים מה צפוי להם אם יעברו את החוק.

יש לך רכב ספורטיבי? אתה רוצה לנסוע מהר?

ת'פדל.

אבל קח בחשבון שאם יתפסו אותך תחטוף

והעובדה שיש לך רכב מהיר או משופר עדיין לא נותנת לך שום לגיטימציה לעבור על החוק.

זה לא קשור לצביעות או התחסדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

140 זה לא השתוללות,היום כל רכב ממוצע מגיע למהירות הזאת ומעבר לה ללא קושי!

ואם אתה חושב שאתה נוסע 110 ולא מזלזל בחוק אתה חי בסרט.

וממש לא נראה לי שפותח השרשור בא להבתכיין,כואב לך על עמוס? אז מה איכפת לך אם הוא פתח שרשור התבכיינות או לא?

- לא השתוללות ?

- שאו באחריות ! (או שתסעו יותר לאט).

(באמת צריך לנסות ולנצל את מגבלות הרכב, כי הוא מגיע למהירויות כאילו ללא קושי...:?)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק הנקודה,הוא לא טען שלא מגיע לו ההפך הוא הנכון,אז מה הנקודה לאחל לו שיקבל שלילה??

בכנות,בחייך לא חברת את ה140?

ולקחת כל מדינה (להוציא איראן וישראל) שבה קיים ספורט מוטורי זאת לא דוגמא,בעלי הפורש והפרארי יכולים לפרוק עצמם בימי מסלול,איפה יעשו זאת באופן חוקי בארץ? בטח בכוכב יאיר, שמעתי שיש שם ישורת של כמה קילומטרים :?

ובקיצור,שאנשים יסעו על 140 יהיו הבעיה בכבישי ישראל,קודם שילמדו לאותת,לתת זכות קדימה ולתפעל רכב גם ב20 קמ״ש.

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי נו באמת,140 זאת מהירות לגיטימית ביותר,במיוחד כשפותח השרשור מציין כי הכביש היה ריק.

ליבי עם פותח השרשור,מקווה ותצא בזול.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אתמול קניתי את הצ'יטה, חדש בקופסא ממישהו לא מחנות, והבחורצ'יק הבטיח שעדכן עבורי את המכשיר.

היום השתמשתי בו לראשונה, עברתי מצלמה כלשהי שאני אכן מודע למיקומה והצ'יטה הזהיר שקיימת מצלמה אך היא אינה פעילה. מרגע זה והלאה רמת הבטחון שלי במכשיר עלתה, והרשיתי לעצמי להגביר מהירות (הכביש היה ריק ופנוי לחלוטין).

בקטע הכביש בו צולמתי היה ממש חשוך, וברגע שהבחנתי במצלמה כבר היה מאוחר מדי ונותר רק לחכות לפלאש.

ממש מעצבן, אבל מגיע לי.

בכל מקרה למי שאינו מודע למיקום המצלמה, מעט לפני פרדסיה בכביש 4 לכיוון דרום.

קודם כל זו מצלמה ידועה... נמצאת שם כבר שנים..

אתה בטוח שראית פלאש? למיטב ידעתי כבר הרבה זמן לא הייתה פעילה.. היא עוד מהדור הישן, וייתכן ובכלל אין שם סרט..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...