Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם עדיף חיישני רוורס מעל המראה האחורית או בצד הדשבורד?

crank
שימו לב! השרשור הזה בן 4160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מזמין רכב חדש, ונראה לי שכדאי לי בעצמי להחליט ולהודיע איפה אני רוצה שיעשו לי את ההתקנה,

לדעתי בצד ימין של הדשבורד יהיה יותר נוח מאשר מעל המראה האחורית, משיקולי שדה ראייה.. מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ערך מוסף גדול לדעתי בתוספת התצוגה - המרחק שנשאר במטרים מאפשר לדייק בחניה אפילו עם ג'יפון גדול.מיקום התצוגה תלוי במיקום GPS נפרד (אם אתה משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אין שום סיבה שהמסך יהיה על הדשבורד. תתקין או מעל המראה האחורית (כך מותקן אצלי) או על הצד הימני של מדף הרמקולים האחורי (כך מותקן אצל קרוב משפחה) - תלוי אם אתה חונה יותר לפי מראות או על ידי הפניית הראש לאחור.

אם זה היה תלוי בי היום, כנראה שהייתי מתקין על המדף מאחורה - גם פחות פירוקים וגם מונע ממך להתעצל להפנות את הגוף לאחור ולראות לאן אתה עושה רוורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראה אחורית? עוד לא נתקלתי בדבר כזה.

הכונה היא למראה המרכזית מלפנים.

כיון שבכל מקרה הצג לא נמצא בשדה הראיה אם אתה מפנה את הראש לאחור אין לכך חשיבות רבה. אם אתה נוהג להשתמש במראה על מנת לצפות לאחור הרי שהתקנת הצג בסמוך לה הגיונית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי 3 תצורות התקנה:

ביונדאי גטס שהייתה לי, זה היה על המראה, כך גם בi30CW של הוריי ובקורולה רובוטית שנהגתי עליה בעבר.

ברנו קליאו שיש לי כרגע, זה מותקן בצד של הדשבורד, לדעתי מקום די אידיוטי ולא נוח.

בנסיעת מבחן שעשיתי ביונדאי i10, זה היה מותקן מאחור, למה זה טוב? כי זה דורש ממך להסתכל בזמן רוורס מאחור ולא מלפנים, שזה בתכלס מה שאתה צריך לעשות. (להסתכל מאחור)

אני מעדיף את המיקום של המראה, מאחור לא נוח וגם על הדשבורד לא מקום מי יודע מה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במערכת הקיימת ברכבי, קיים צג וכן ביפים בקצב משתנה.

ברוורס אני מתייחס לאינדיקציה מהביפים ולא מהצג. כמובן שאין תחליף למבט מקיף לאיזור אליו אני נע.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ההתקנה של התצוגה על המדף האחורי מצויינת כי היא מאפשרת לראות אותה דרך המראה המרכזית (כך זה מותקן בדגמי מרצדס, עול על המדף האחורי או בקצה התקרה).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצד ימין על הדשבורד ישנם מצבים שבהם השמש מסנוורת את הצג ולא תראה את הנתונים, לא סוף העולם גם כך בדרך כלל (אני) מסתמך יותר על הצליל מאשר על התצוגה, אך בכל זאת לא נוח ומעצבן.

לכן המלצתי לך על התקנה מעל המראה המרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או על המראה המרכזית או בצד ימין של הדשבורד, לי נוח בצד ימין משום שזו המראה העיקרית שאני משתמש בה בעת כניסה לחנייה שלי , אך כמובן שזה ספציפית.

בגדול , הכי טוב להסתכל בכל המראות לאחור.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בהתקנת הצג בצד הדשבורד, מניסיון, היא שהשמש מכה בו בעוצמה וכתוצאה הפלסטיק מתעוות.

באזור המראה השמשה מושחרת והצג מוגן יחסית.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בהתקנת הצג בצד הדשבורד, מניסיון, היא שהשמש מכה בו בעוצמה וכתוצאה הפלסטיק מתעוות.

אצלי הוא כבר חצי שנה על הדשבורד בשמש היוקדת ולא קרה לו דבר.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט איביזה, על הדשבורד בצד שמאל ממש בין החיבור של השמשה הקדמית לדשבורד, מאוד נוח לא בולט ולא מפריע גם הכבל מוסתר ככה שלא רואים אותו בכלל בגלל המיקום...

מקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי שלושת ההתקנות והכי נוחה זה על המראה.

+100500

אצלי הוא כבר חצי שנה על הדשבורד בשמש היוקדת ולא קרה לו דבר.

בוא נדבר עוד שנתיים-שלוש. יום אחד שמתי צילון על השמשה ובטעות נגעתי בו. הוא פשוט נעקר יחד עם שכבה עליונה של הדשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...