Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(החלפת) ממיר קטליטי (בסוזוקי SX4 2008+תיקון שלט מפתח)

trozen2012
שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

שתי שאלות -

1. נדלקה לי מנורת מחשב ובמוסך מורשה אמרו לי שחייבים להחליף את הממיר הקליטי.

מדובר בסוזוקי SX4 שנת 2008 עם 110000 ק"מ ( ליסינג מה לעשות).

האם מישהו התנסה בתקלה כזאת ? האם חייבים להחליף ?

כמה אמור לעלות ממיר חליפי ? משופץ ?

במוסך רוצים משהו כמו 2000 ש"ח לסעפת משומשת שפתחו הכניסו ממיר חדש, סגרו צבעו וכו'.

2. נדפקו לי הלחצנים במפתח . אפשר להחליף רק את הלחצנים שבפנים. איפה אפשר לעשות את זה?

תודה רבה חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוקדם מידי בשביל שממיר ילך ברכב הזה בק"מ כזה.

היו לנו כמה כאלו בליסינג מהעסק עם קילומטראז'ים יותר גבוהים בלי שום בעיות של ממירים קטליטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ להיתחבר לסורק תקלות נוסף ולקבל חוות דעת נוספת. בכל מקרה ממיר שכזה מפירוק עולה בסביבות ה 700-800 שח. עם עבודה לא אמור לעבור את ה 1000 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

מה קורה אם לא מחליפים ממיר קטליטי לאחר שנדלקת נורה ברכב, והאבחנה היא ממיר קטליטי?

כמה סביר שתעלה החלפת ממיר מחודש כולל סעפת?

האם צריך להחליף גם את הסעפת, או שמספיק את הממיר בלבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נוכח במוסך כאשר נמצאה תקלה דומה (סוזוקי, איני זוכר באיזה דגם מדובר). המוסכניק ציין מחיר החלפת הממיר במוסך, אבל לא שכח להדריך את הלקוח לפנת למוסך אגזוזים שכן במוסך כזה עלות ההחלפה היא כרבע מאשר במוסך המורשה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

לידיעת בעלי סוזוקי, אם נורית האזהרה נדלקת והבדיקה מעלה שזה בעית ממיר, יש אפשרות לשדרג את גירסת המחשב, ואז טווח הנתונים שבגללם נדלקת הנורית גדל (מאושר ע"י סוזוקי).

מוסך סוזוקי יעשה לכם פעולה זו עבור כ-150-250 ש"ח (אם הרכב לא באחריות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני יכול להוסיף זה שאם באמת צריכים להחליף את הממיר ולא מחליפים מעבר ליותר צריכה בדלק, זיהום האויר ושלא תעבור טסט, בשלב מסויים הממיר תתפרק וחלקים ממנו יזרק לאגזוז וישבור שם את המחיצות ואח"כ תאלץ להחליף גם אגזוז אז כך בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשים ממיר מפירוק, רוצה מחיר נורמלי, או שתכנס לאי ביי ותזמין דגם של מגנה פלו (סדר גודל של 400-500 ש"ח עם משלוח) שמתאים לרכבך ותמצא בעל מקצוע שיתקין אותו (200 ש"ח עבודה בהגזמה).

אופציה שניה פנה לאבי פרטס ברחוב אימבר 12 בפ"ת שהנו בעל עסק למכירת אגזוזים ממירים ורדיאטורים, ויש לו מחירים הוגנים מאוד.

יש לך את חבר הפורום פאר המנעולים שהוא מתעסק בכל סוגי המפתחות הקידודים והשלטים.

שיהיה בהצלחה וחזור לעדכן.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...