Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Hebits , טראקר טורנטים ישראלי פתוח להרשמה - מהרו

maxcher
שימו לב! השרשור הזה בן 4068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לכל מי שעולם הטורנטים זר לו, ממליץ לפני שמתחילים לקרוא בעיון את החלק הזה. וגם את החוקים. הטראקר מאוד נחמד בסה"כ וקיים כבר מספר שנים.

http://www.hebits.net/faq.php

דגש בעיקר על ביטול הDHT והPEER EXCHANGE בקליינט שלכם (תוכנת UTORRENT בד"כ)

כל מי שחושש מRATIO נמוך, בFAQ מוסבר שיש טורנטים עם UPLOAD של פי 3 +פריליץ-כלומר הDOWNLOAD לא נחשב , כך שיחסית בקלות אפשר להגיע לRATIO סביר.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מישהו לא הצליח להירשם?

מילאתי פרטים, לחצתי על הרשמה וזה הגיע לדף לבן login.php

באקספלורר זה מגיע לעמוד שכתוב בו signup failed

מחפש פיאט פנדה 4X4 דור ראשון (שנות השמונים)

כל היודע דבר או אף חצי דבר על אחת, אנא צור קשר בה"פ, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צריך לבטל אותם?

כי HEBITS הוא טראקר פרטי שלא מעוניין שאנשים מבחוץ יוכלו "לנצל" ולהתלבש על הטורנטים שלהם

DHT זה מערכת שמשתמשים בה בעיקר בטורנטים ציבוריים PUBLIC , היא עובדת על עקרון מציאת חלקי קבצים, עפי חתימה דיגיטלית (HASH) ברחבי הרשת.

בטורנטים פרטיים , כל הפרוצדורה רצה דרך TRACKER פרטי , שהוא מן שרת שמנהל את היוזרים והטורנטים ש"יושבים עליו" ו"מדברים איתו". הDHT והPEER EXCHANGE גורם לבעיות "אבטחה" כך שגם כאלה שלא רשומים באתר/טראקר , יוכלו להוריד ע"י מציאת אותה חתימה ברחבי הDHT . הרי התכנים/גרסאות זהים מאותה קבוצת הפצה, מה ששונה זה שבטראקר פרטי המהירות בד"כ גבוהה יותר ויש גם מקורות כמעט לכל תוכן (בגלל סטנדרטים מקובלים).

עכשיו תכלס, לא בדקתי אם יש לHEBITS מנגנון הגנה שמזהה אם ביטלתם את האופציות בתוכנה.

אם יש מנגנון, אז פשוט תקבלו הודעה בתוכנה שלא ניתן להוריד.

אם אין מנגנון, אז יש סיכוי לא רע שתקבלו BAN כי לא יישמתם את החוקים.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה טוב באתר טראקר אם יש אתרים כמו http://torrentz.eu/

ששם אני יכול ישר לעשות חיפוש לסרט ספציפי שאני מעוניין להוריד, והוא מוביל אותי ישר לאתרי טורנט חינמים כמו

פיראט ביי ,ליים טורנט ועוד...

??

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. יש לך תכנים ישראלים כגון מוסיקה וסרטים עם תרגומים מובנים + סרטים לילדים עם דיבוב בעברית למי שמחפש

ב. האתר שהבאת הוא מנוע חיפוש לטורנטים ציבוריים, דברים חדשים יהיה לך שם לרוב, אבל כל מה שיחסית ישן מספר המקורות יורדים לאפס.

אני אישית פחות משתמש באתר, יותר בכיוון של אתרי HD אבל פה ושם נכנס אם מחפש משהו מסויים.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרשמתי אבל יש בעייה, הוא רושם לי שיחס השיתוף שלי נמוך מאוד, איך מעלים תכנים לאתר הזה?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעלים , מורידים קובץ פופולארי ומשאירים אותו בתוכנה דלוקה ונותנים למשתמשים להוריד ממך

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אני נרשמתי והתחלתי להוריד בעולם הטורנטים והאמת שמאוד נחמד.

אם זאת יש לי 2 שא' למביני עניין:

1. אני מקבל את ההודעה הבאה: "יחס השיתוף שלך נמוך מאוד ועלול לגרום להרחקתך מהאתר. לחץ כאן כדי להגיע לפרטי המשתמש שלך או היכנס לפורום לקבלת לעזרה". איך אני מעלה אותו, אין לי מושג?

2. אני מוריד יחסית לאט, מה הסיבה?

תודה,

בן.

עריכה,

לגבי השאלה ראשונה ראיתי כאן עכשיו את התשובה. השא', מה הכוונה להשארת הקובץ. הרי אני מוריד בהתחלה את הטורנטים למחשב ומפעיל את התוכנה ואז עם סיום ההורדה מוחק אותם.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...