Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Hebits , טראקר טורנטים ישראלי פתוח להרשמה - מהרו

maxcher
שימו לב! השרשור הזה בן 4068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא הבנתי איזה קבצים לא למחוק.

קבצי הטורנט עצמם או את הקבצים שהורדתי?

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובץ הטורנט אתה יכול למחוק.

את הקבצים עצמם שהורדת דרך קובץ הטורנט - אל תמחוק,אותם אתה משתף ומעלה חזרה ע"מ לצבור רטיו.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן , לא רק שאתה לא מוחק , אתה גם לא משנה את שמם , ולא משנה את שם התיקיה , ולא מעביר קבצים לתיקיה אחרת , בקיצור , כמו שהורדת - ככה שיישאר במחשב , הורדת 20 קבצי זיפ , חילצת את הסרט , עשה בו כרצונך , את קבצי הזיפ והתקיה השאר + את היוטרנט דולק כדי שיוכלו להוריד ממך , כך תעלה רטיו.

בנוסף , חפש את קבצי ה FREELEECH או ה 2XUP , קבצים אשר יורדים אל המחשב אך לא נספרים ברטיו , וההעלאה שלהם נספרת , והסוג השני הם קבצים אשר נספרים אך ההעלה נאמר העלת מגה - הוא מחשיב לך 2 מגה ברטיו ,

כמובן שקיימים קבצים שהם גם זה וגם זה.

ובמעבר חד - ההרשמה נסגרה.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אני נרשמתי והתחלתי להוריד בעולם הטורנטים והאמת שמאוד נחמד.

אם זאת יש לי 2 שא' למביני עניין:

2. אני מוריד יחסית לאט, מה הסיבה?

תודה,

בן.

יכול להיות מספר סיבות

1. גרסת הUTORRENT הכי חדשה אצלי אישית לא מגיע לשיא המהירות. אני משתמש בגרסת 2.2.1 STABLE

2. ניסת להוריד קובץ עם מספר קטן של מקורות, או פשוט אנשים שהגבילו אצלם במחשב את הUPLOAD בתוכנה .

3. הספקית שלך חוסמת את פרוטוקול P2P , או שאתה גולש ללא חייגן וכל הPOOL כתובות שם מוגבל במהירות הורדה של P2P

יפנית אני יודע, אבל לומדים לאט לאט.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

הקצב הסתדר ומוריד בשיא (עד כמה שב2.5 מגה יכול להיות שיא).

אני אשתדל להשאיר חלק מהקבצים במחשב למרות שחלקם יצטרכו ללכת כי פשוט לא יהיה מקום.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא זה נראה טראקר שמאוד קל לשמר בו יחס העלאה, אפילו קל מדי עם שפע הפריליץ' וה-UPX3 שבו.

בטורנט ליץ' בלי סידבוקס אני שומר על יחס חיובי, וזה כשאני מוריד בלוריי מלאים בשפע (רק בשבת הורדתי 400GB).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי היחס התחיל שלילי ואז משתפר לאט לאט, מה זה סידבוקס?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב שאתה יכול להתחבר אליו מרחוק , לנהל דרכו את הטורנטים (כלומר להתחבר לאתר מהמחשב המרוחק ולהוריד דרך היוטורנט על המחשב המרוחק, כל זה בשביל לבנות ראשיו) . ההבדל "הקטן" שמהירות הUPLOAD בשרתים של הסידבוקס יכולה להגיע ל14 מגה לשניה. (יש גם שרתי ג'יגהבייט אבל זה כבר מוגזם ויקר)

הממוצע הוא 2-7 מגהבייט לשניה, תלוי בשירות שאתה רוכש.

מי שעושה הרבה טורנטים פרטיים ורוצה לחסוך זמן וחשמל , בלי להשתמש בתוכנות לזיוף RATIO , מומלץ לקחת סידבוקס לחודש חודשיים ולעשות BUFFER קטלני באתר.

http://seed.st/

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...